• INFORMACJE O PŁATNOŚCIACH DLA KLAS I - VIII

• Szanowni Państwo

W związku z uruchomieniem elektronicznego systemu ewidencji obiadów każdy uczeń otrzymał spersonalizowaną kartę magnetyczną. W przypadku jej zgubienia koszt wyrobienia duplikatu w wysokości 20 zł ponosi rodzic. Po otrzymaniu nowej karty poprzednia zostaje unieważniona.

OBIADY BĘDĄ WYDAWANE UCZNIOM, KTÓRZY MAJĄ AKTYWNĄ KARTĘ.

KARTA ZOSTAJE AKTYWOWANA PO OPŁACENIU OBIADÓW.

Stawka żywieniowa za jeden obiad wynosi:

- całomiesięczny abonament dla klas I-VIII: 10 zł

OPŁATY ZA POSIŁKI ZA MAJ:

Klasy I - VIII

abonament od dnia 06.05.2024-29.05.2024

18 dni x 10 zł = 180 zł

Płatności za obiady należy dokonywać do 10.05.2024 - przelew bankowy

W maju rodzice zostaną poinformowani o wysokości opłat poprzez sms - y wysłane przez nasz system obiadowy. System nalicza opłatę z uwzględnieniem odwołań z poprzedniego miesiąca tzn. przy wpłacie za kwiecień są uwzględniane odwołania z marca.
            W przypadku nieścisłości w naliczonej opłacie prosimy o kontakt z Intendentką: intendent@sp92.waw.pl

29.04 i 30.04 oraz 02.05 - dni opiekuńcze

W przypadku opóźnienia w płatności prosimy o przesłanie dowodu wpłaty na adres: intendent@sp92.waw.pl
            W przypadku rezygnacji ucznia z obiadów należy niezwłocznie poinformować o tym intendentkę: intendent@so92.waw.pl. W przeciwnym razie obiady dla ucznia są gotowane i należy dokonać opłaty za te posiłki.

Odwołanie obiadów zgłaszamy do godz. 7.30 na maila: intendent@sp92.waw.pl

Numer konta: 58 1030 1508 0000 0005 5098 7058

Płatności dokonujemy z opisem (KODEM)

Nowi uczniowie otrzymają kod za pośrednictwem Librusa  -

KOD NAZWISKO IMIĘ KLASA MIESIĄC

Przykładowy kod: 584 Kowalski Jan klasa 1a Listopad

Wpłaty bez kodów nie będą rejestrowane przez system komputerowy

i karta obiadowa ucznie będzie nieaktywna.

Wpłat za rodzeństwo prosimy dokonywać OSOBNO

Przypominamy rodzicom, że przy dokonywaniu płatności należy odliczyć tylko dni zgłoszone /odwołane mailowo: intendent@sp92.waw.pl

Odwołania posiłków np. podczas nieobecności dziecka w szkole rodzice zgłaszają mailowo do godz. 7.30 bezpośrednio do intendentki:

intendent@sp92.waw.pl

W przypadku braku odwołania posiłek dla dziecka jest przygotowywany.

Od dnia 01 lutego 2017r., zgodnie z zarządzeniem nr 2048/2008 Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy z dnia 11 września 2008r, w przypadku nieobecności ucznia zwrotowi podlega dzienna wysokość opłaty za każdy dzień, z wyłączeniem pierwszego.

Odwołania obiadów przyjmujemy:

- e-mail: intendent@sp92.waw.pl

W przypadku niezgłoszenia nieobecności obiad dla ucznia jest sporządzany i nie można odliczyć tego dnia od opłaty.

W przypadku rezygnacji z obiadów szkolnych rodzice proszeni są o zgłoszenie tej rezygnacji, a uczeń zobowiązany jest do zwrotu abonamentu.

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie warunków obowiązujących w szkolnej stołówce.

INTENDENTKA ODPOWIADA NA PAŃSTWA MAILE TYLKO W PRZYPADKU NIEZGODNOŚCI.

- tel. 222 771 685

Nadpłata za dni nieobecne na obiedzie będzie rozliczana w następnym miesiącu.

KUCHNIA PRACUJE OD GODZINY 11.30 DO GODZINY 14.30

Intendent żywienia