• Klasy

• ROK 2023 / 2024

• Telenowela

• Epizod telenoweli latynoamerykańskiej w języku angielskim w wykonaniu młodzieży z klasy 8B.

• Wycieczka do Łodzi

• 14 marca 2024 r. klasa 8B wybrała się na wycieczkę do Łodzi.

Zwiedziliśmy ZOO z Orientarium oraz EC1, gdzie wykonywaliśmy doświadczenia z fizyki.

EC1 to siedziba kilku instytucji naukowo - kulturalnych, które pomagają zrozumieć naturę świata.

• Sejm

• 12 marca 2024 r. klasa 8b miała przyjemność zwiedzić z przewodniczką budynek Sejmu i wysłuchać ciekawej prelekcji na temat działania i organizacji pracy Parlamentu.

• Parlament Europejski

• 11 grudnia 2023 r. klasa 8b wybrała się na warsztaty do Przedstawicielstwa Parlamentu Europejskiego.

• Mikołajki w naszej klasie

• Teatr Rampa

• 7 listopada 2023 r. mieliśmy przyjemność udać się do teatru Rampa na przedstawienie teatralne pt." Opowieść wigilijna".

Dzięki tej sztuce mamy wiele przemyśleń.

• ROK 2022 / 2023

• Spotkanie z p. Małgosią Sobczyk

• 2 czerwca 2023 r. klasa 7b i Pani Małgosia Sobczyk spotkali się by wspólnie powspominać. Nie mówimy żegnaj lecz do zobaczenia.

• Zielona szkoła 2023

• Klasa 7b wybrała się w tym roku na integracyjny wyjazd na polskie Mazury.

W trakcie dwudniowego pobytu doskonaliliśmy nasze umiejętności konstruowania szałasów i rozpalania ognia. Samodzielnie ugotowana zupa kalafiorowa przerosła nasze oczekiwania i zniknęła w mgnieniu oka! Późniejszy spływ kajakowy nauczył nas pracy zespołowej, a wieczorna dyskoteka była fantastycznym zwieńczeniem pierwszego dnia. Po śniadaniu zmagaliśmy się w grupach na torze przeszkód, a w ramach odpoczynku mogliśmy podziwiać Jezioro Bęskie i zażywać słońca na pomoście. Nad sprawnym przebiegiem wszystkich atrakcji czuwały panie Agaty z Manufaktury Przygody.

• Urząd Komunikacji Elektronicznej

• 17 maja 2023 r. uczniowie klasy 7B wraz z wychowawcą oraz nauczycielem informatyki odwiedzili Urząd Komunikacji Elektronicznej.

Na miejscu odbyły się warsztaty związane z zaprogramowaniem inteligentnego miasta, podczas których uczniowie mieli za zadanie stworzyć działające algorytmy odpowiadające za funkcjonowanie między innymi sygnalizacji miejskiej oraz szlabanów.

Było dużo zabawy i śmiechu, a samemu wydarzeniu prestiżu dodał fakt, iż wycieczka wypadła w Światowy Dzień Telekomunikacji i Społeczeństwa Informacyjnego, czyli święto bezpośrednio związane z celem wyjścia klasy.

• Balladyna

• 13 stycznia 2023 r. klasa 7b w ramach realizacji treści programowych z j. polskiego oglądała spektakl Balladyna.

• Zawody - karabinek pneumatyczny

• 7 grudnia 2022 r. uczniowie naszej klasy: Hugo, Wojtek, Janek, Maciej,  Kiryl i Olaf wzięli udział w Otwartych Zawodach o Puchar Burmistrza Dzielnicy Żoliborz w strzelaniu  z karabinka pneumatycznego.
            Najlepszy wynik uzyskał Hugo.

Gratulacje!!!

• Warsztaty edukacyjne w Muzeum Historii Żydów Polskich Polin: Jak pięknie się różnić?

• Recepta na zdrowie

• Uczniowie klas siódmych na lekcji biologii w ramach projektu "Recepta na zdrowie" wykonali zdrowe śniadanie.

• Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej

• Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej w kinie Wisła
            Cykl „Dojrzewanie w kinie”.

19 października 2022 r.

Uczniowie biorący udział w projekcie poznają wielowymiarowy świat uniwersalnych wartości. Obcują z postaciami, które tworząc piękne historie, otwierają pole do dyskusji na temat przyjaźni, miłości, rywalizacji, odmienności i nadziejach, jakie niesie współczesny świat.

• Lekcja historii w Cytadeli Warszawskiej w ramach projektu " Kulturalna szkoła na Mazowszu".

• Spotkanie z Olą

• ROK 2021 / 2022

• Wyjście do kina

• 23.02.2022
            „199 małych bohaterów” to seria ośmiu kilkuminutowych filmów, których bohaterami są dzieci. To, Jaffer, Annalena, Sanjana, Anich, Zacheo, Alphonsine i Wiktor to tytułowi mali bohaterowie, którzy zabierają widza w podróż po trzech kontynentach – Azji, Afryce i Europie.

• Pożegnanie koleżanki Oliwii