• REKRUTACJA

• POZNAJ NASZĄ SZKOŁĘ - PREZENTACJA

Ogłaszamy nabór na rok szkolny 2024/2025 do:

- I klasy ogólnodostępnej

- I klasy sportowej o profilu lekkoatletycznym

- I klasy sportowej o profilu tanecznym (taniec towarzyski)

KLASA SPORTOWA - PREZENTACJA - TESTY SPRAWNOŚCIOWE

Polski Związek Sportu Tanecznego - Program Szkolenia w Sporcie Tanecznym

Kandydaci ubiegający się o przyjęcie do klasy I sportowej biorą udziału w rekrutacji elektronicznej oraz składają wniosek o przyjęcie do klasy sportowej w sekretariacie szkoły.

Próba sprawności fizycznej dla dzieci, które ubiegają się o przyjęcie do oddziałów sportowych odbędzie się w siedzibie szkoły:

- 15 marca 2024 r. (piątek), godzina 18:00 - do klasy o profilu tanecznym,

- 16 marca 2024 r. (sobota), godzina 10:00 - do klasy o profilu lekkoatletycznym

Zasady przyjęć i rekrutacji do klas I w szkołach podstawowych prowadzonych przez m.st. Warszawę na rok szkolny 2024/2025

Harmonogram rekrutacji do klas I w szkołach podstawowych w roku szkolnym 2024/2025

Kryteria rekrutacji do klas I szkół podstawowych dla kandydatów spoza obwodu na rok szkolny 2024/2025

Kontynuacja edukacji w klasie I w tej samej szkole

Od 27 lutego do 4 marca godz. 16.00

Rodzice dzieci, które realizują obowiązkowe roczne przygotowanie przedszkolne w oddziale przedszkolnym w szkole podstawowej i chcą aby dziecko kontynuowało naukę w klasie I, składają:

- zgłoszenie edukacji w klasie I tej szkoły – jeśli jest to szkoła obwodowa dla dziecka;

- deklarację woli zapisu do klasy I tej szkoły – jeśli organ prowadzący wskazał jako miejsce realizacji obowiązkowego rocznego przygotowania przedszkolnego daną szkołę, która nie jest obwodową.

Dzieci te nie biorą udziału w postępowaniu rekrutacyjnym w terminach określonych w harmonogramie.

Postępowanie rekrutacyjne do klas I w szkołach podstawowych

Od 5 marca, od godz. 13.00 do 20 marca, do godz. 20.00

Rodzice wypełniają i zapisują wniosek lub zgłoszenie w systemie. Po zakończeniu etapu rejestracji nie będzie możliwa edycja wniosku.

Od 5 marca, od godz. 13.00 do 11 marca, do godz. 16.00

Rodzice rejestrują w systemie i składają wniosek o przyjęcie do klasy I sportowej.

[!] Szczegółowe informacje o zasadach rekrutacji do klas I sportowych publikujemy w oddzielnym komunikacie.

Od 13 marca do 17 marca

Próba sprawności fizycznej dla dzieci, które ubiegają się o przyjęcie do oddziałów sportowych.

[!] Do próby sprawności fizycznej mogą przystąpić tylko dzieci w bardzo dobrym stanie zdrowia.

Rodzice muszą złożyć w szkole orzeczenie lekarza podstawowej opieki zdrowotnej, które to stwierdza.

18 marca, godz. 15.00

Informacja o wynikach próby sprawności fizycznej – kto ją zaliczył.

Od 5 marca, od godz. 13.00 do 21 marca, do godz. 16.00

Rodzice składają w szkole pierwszego wyboru wniosek lub zgłoszenie. Dołączają do niego dokumenty, które potwierdzają spełnianie kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

Wszystkie te dokumenty można złożyć:

• podpisane profilem zaufanym przez elektroniczny system rekrutacji
            • wersję papierową bezpośrednio w szkole.

[!] Jeśli dziecko ma orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego, wydane ze względu na niepełnosprawność – rodzic składa jego kopię w każdej szkole, którą wskazał na liście preferencji i wybrał w niej oddziały integracyjne. Kopię rodzic poświadcza za zgodność z oryginałem.

25 kwietnia, godz. 13.00

Publikacja list zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych.

Od 25 kwietnia, od godz. 13.00 do 8 maja, do godz. 10.00

Rodzice potwierdzają wolę zapisu dziecka w szkole, do której zostało zakwalifikowane.

9 maja, godz. 13.00

Publikacja list przyjętych i nieprzyjętych.

• Dlaczego my?

• Sympatyczni pracownicy
            • Kochamy nasze dzieci, a one kochają naukę w naszej szkole
            • Nie tylko JA!
            • Otwartość na potrzeby i szacunek dla drugiego człowieka.
            • Zorientowani na sport
            • W zdrowym ciele, zdrowy duch!
            • Muzyka
            • Pasja jest bardzo ważna!
            • Nauka
            • Akademia naukowa PANA KLEKSA.
            • Sukces
            • Wysoki poziom nauczania.