• Zajęcia dodatkowe

        • ZAJĘCIA DODATKOWE ORGANIZOWANE W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

        •  

          KLASY I -III

          NAZWA ZAJĘĆ

          IMIĘ I NAZWISKO NAUCZYCIELA PROWADZĄCEGO

          KLASY

          TERMIN

          SALA

          Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

          Maria Chodkowska

          Ia

          Poniedziałek

          Wtorek

          godz. 10.10 – 10.55

          66

          Biblioteka

          Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

          Izabela Buch - Blaszyńska

          Ib

          Wtorek Środa

          godz.7.30 – 8.15

          39

          Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

          Anna Hołub

          Ic

          Wtorek

          godz.13 – 13.45

          Biblioteka

          Zajęcia rozwijające zdolności matematyczne

          Monika Radziszewska

          IIa

          Czwartek

          godz. 12.15 – 13.00

          Biblioteka

          Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki

          Monika Radziszewska

          IIa

          Środa

          godz. 10.10-10.55

          Biblioteka

          Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

          Jolanta Hodakowska

          IIb

          Poniedziałek

          godz. 13.25 – 14.10

          55

          Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

          Jolanta Hodakowska

          IIb

          Środa

          godz.10.10 -10.55

          55

          Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

          Robert Janasiak

          IIc

          Wtorek

          godz.13.30 – 14.15

          68

          Nauka gry na keybordzie

          Robert Janasiak

          IIc

          Poniedziałek

          godz. 13.30 – 14.15

          68

          Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

          Aneta Rutkowska

          IId

          Czwartek

          godz.12.15 – 13.00

          Biblioteka

          Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

          Aneta Rutkowska

          IId

          Środa

          godz.10.10 -10.55

          Biblioteka

          Zajęcia rozwijające zdolności matematyczne

          Aneta Rutkowska

          IId

          Środa

          godz.15.55 – 16.40

          Biblioteka

          Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

          edukacja matematyczna

          Izabela Zdunek

          IIIa

          Wtorek

          godz. 7.30 – 8.15

          43

          Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

          edukacja polonistyczna

          Krzysztof Obrębski

          IIIa

          Poniedziałek

          godz.15.05 – 15.50

          43

          Szachy

          Izabela Zdunek

          IIIa,c

          Środa

          godz. 9.00 – 10.00

          23

          Zajęcia czytelnicze

          Dorota Pazik

          IIIa, IIIc

          Czwartek

          godz. 13.30 – 14.15

           

          Zajęcia rozwijające zdolności polonistyczne

          Joanna Szydłowska

          IIIc

          Poniedziałek

          godz. 9.15-10.00

          66

          Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

          Joanna Szydłowska

          IIIc

          Wtorek

          godz. 8.15- 9.00

          Biblioteka

          Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

          Agnieszka Ziembicka

          IIIc

          Wtorek

          godz. 9.15 – 10.00

          Biblioteka

          Koło kulinarne

          Joanna Szydłowska

          IIIc

          Czwartek

          godz.15.10 – 15.55

          42

          Koło języka angielskiego

          Magdalena Gołębiewska

          II

          Poniedziałek

          godz. 9.15 – 10.00

          Biblioteka

          Język polski na wesoło

          Katarzyna Osuch

          IIIb

          Poniedziałek

          godz. 9.15 – 10.00

          Biblioteka

          Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z języka angielskiego

          Magdalena Gołębiewska

          IIIb

          Czwartek

          godz. 8.15- 9.00

          godz. 10.10 – 10.55

          Biblioteka

          Zajęcia dydaktyczno -wyrównawcze z języka angielskiego

          Magdalena Gołębiewska

          IIIc

          Środa

          godz. 9.15 – 10.00

          Biblioteka

          Zajęcia rozwijające zainteresowania z języka angielskiego

           

          Zajęcia dla ucznia zdolnego

          Magdalena Gołębiewska

          III

          Poniedziałek

          godz.10.10 – 10.55

           

           

          Środa

          godz. 10.10 – 10.55

          Biblioteka

           

           

           

          57

          Zajęcia ogólnorozwojowe

           

          Anna Symołon

          I - III

          Środa

          godz. 8.15 – 9.00

          Sala gimnastyczna

          (mini mini)

           

           

          KLASY IV – VIII

          NAZWA ZAJĘĆ

          IMIĘ I NAZWISKO NAUCZYCIELA PROWADZĄCEGO

          KLASY

          TERMIN

          SALA

          Zajęcia dydaktyczno -wyrównawcze z języka polskiego

          Bożena Kaczmarczyk

          Va, Vb

           

           

          Vc, Ve

          Wtorek
          godz. 14.20 – 15.05

           

          Czwartek
          godz. 13.25 – 14.10

          50

           

           

           

          50

          Koło literatury i debaty

          Bożena Kaczmarczyk

          V

          Środa

          godz. 13.25 -14.10

          50

          Zajęcia dydaktyczno -wyrównawcze z języka polskiego

          Katarzyna Bandulet

          VIb, VIe

          Poniedziałek
          godz. 13.25 – 14.10

          64

          Koło dziennikarskie

          Katarzyna Bandulet

          IV - VIII

          Poniedziałek

          godz. 14.10 – 15.05

          63

          Zajęcia dydaktyczno -wyrównawcze z języka polskiego

          Renata Karczmarz

          IVa, IVb

           

           

           VIIb

          VIIc

          Wtorek
          godz. 14.20 – 15.05

           

          godz .15.10 – 15.55

          62

          Zajęcia dydaktyczno -wyrównawcze z języka polskiego

          Monika Strzeżyk

          Vd, VIIa VIIIb

          Piątek  
          godz. 15.10 – 15.55

          64

          Koło polonistyczne

          „Czytam, piszę, recytuję”

          Monika Strzeżyk

          IV - VIII

          Piątek
          godz. 14.20 – 15.05

          64

          „Pytanie przed śniadaniem” - konsultacje

          Dorota Waśniewska

          V- VI

          Wtorek

          godz. 7.30 – 8.15

          57

          Gramatyka dla laika

          Dorota Waśniewska

          V -VI

          Wtorek

          godz. 13.25 – 14.10

          57

          Zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty

          Grażyna Ubysz

           VIII

          Wtorek
          godz. 15.00 – 15.45

          10

          Zajęcia z języka angielskiego przygotowujące do olimpiad i konkursów

          Grażyna Ubysz

          VII - VIII

          Piątek

          godz. 15.00 – 15.45

          10

          Zajęcia rozwijające zdolności językowe. Przygotowanie do konkursów z języka angielskiego

          Małgorzata Sobczyk

          VI

          wtorek.

          godz. 13.15 –14.00

          10.2

          Język angielski i gramatyka krok po kroku

          Joanna Skwarczyńska

          V

          Wtorek
          godz. 13.15 – 14.00

          66

          Zajęcia rozwijające uzdolnienia matematyczne

          Katarzyna Łazicka

          Va, Ve,

          Czwartek
          godz. 13.25 – 14.10

          51

          Zajęcia dydaktyczno -wyrównawcze z matematyki

          Katarzyna Łazicka

          IVa, IVb

          Czwartek
          godz. 14.25 – 15.10

          51

          Zajęcia wyrównawcze z matematyki

          Anna Jaworska

          VIIabc VIIIab

          Czwartek
          godz. 15.10 -15.55

          60

          Koło matematyczne

          Anna Jaworska

          IV

          Czwartek
          godz. 14.20 – 15.05

          60

          Koło matematyczne

          Wioletta Sosnowska

          VIIa

          VIIIabc

          Czwartek
          godz. 15.10 – 15.55

          49

          Zajęcia wyrównawcze

          Wioletta Sosnowska

          VIb, VIc

          VId, VIe

          Czwartek

          godz. 14.20 – 15.05

          49

          Koło matematyczne

          Katarzyna Łazuga - Podgajna

          VI

          Czwartek

          godz. 14.20 – 15.05

          61

          Zajęcia dydaktyczno -wyrównawcze z matematyki

          Katarzyna Łazuga - Podgajna

          Va, Vb,

          Vc, Vd

          Ve, Vf

          Czwartek
          godz. 13.25 – 14.10

          61

          Koło biologiczne

          Ewa Parczewska

          VII- VIII

          Poniedziałek
          godz. 15.10 – 15.55

          52

          Konsultacje z chemii

          Barbara Lisicka

          VIII

          Czwartek
          godz. 15.15–16.00

          14

          Koło plastyczne

          „Malowany Świat”

          Anna Ciećwierz

          IV -VIII

          Wtorek
          godz. 14.10 – 15.00

          6

          Zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego

          Teresa Dąbrowska

          VII - VIII

          Środa

          godz.16.00 – 16.45

          64

           

          SKS

           

           

          Mariusz Jancik

          IV - VIII

          Środa
          godz.7.20 –8.05

          Czwartek

          godz. 7.20 – 8.05

          Sala gimn.

          Koło teatralne

           

           

          Dominika Malczyńska

          V - VII

          Poniedziałek

          godz.14.20 – 15.05

          15.10 – 15.55

          Koryt.

          Zajęcia czytelnicze z elementami bajkoterapii

          Agnieszka Jamka

          II - III

          Wtorek

          godz. 9.15 – 10.00

          Bibl.

          Koło historyczne

          Małgorzata Kotecka

          V

          Czwartek

          godz. 13.25 – 14.10

          godz.14.25 – 15.10

          65

           

          65

          Zajęcia sportowe

          Małgorzata Orzeszek

          V

          Wtorek

          godz. 13.25 – 14.10

          Poniedziałek

          godz. 14.25 – 15.10

          Sala mini – mini

          koryt.

          Konsultacje z fizyki

          Edyta Bida

          VII - VIII

          Środa

          godz. 7.30 – 8.15

          14

          Tworzę swoją stronę internetową

          Jolanta Dominiak

          VI - VIII

          Poniedziałek

          godz. 16 – 16.45

          63

          Koło geograficzne

          Robert Pawlik

          V - VIII

          Wtorek

          godz. 14.20 – 15.05

          54

           

           

          ZAJĘCIA DODATKOWE ORGANIZOWANE W ROKU SZKOLNYM 2019/2020
          W RAMACH POMOCY PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNEJ

           

          KLASY I –III

          NAZWA ZAJĘĆ

          IMIĘ I NAZWISKO NAUCZYCIELA PROWADZĄCEGO

          KLASY

          TERMIN

          SALA

          Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

          Maria Chodkowska

          Ia

          Poniedziałek

          Wtorek

          godz. 10.10 – 10.55

          66

          Biblioteka

          Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

          Izabela Buch - Blaszyńska

          Ib

          Wtorek Środa

          godz. 7.30 – 8.15

          39

          Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

          Anna Hołub

          Ic

          Wtorek

          godz. 13.00 – 13.45

          Biblioteka

          Zajęcia rozwijające zdolności matematyczne

          Monika Radziszewska

          IIa

          Czwartek

          godz. 12.15 – 13.00

          Biblioteka

          Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki

          Monika Radziszewska

          IIa

          Środa

          godz. 10.10-10.55

          Biblioteka

          Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

          Jolanta Hodakowska

          IIb

          Poniedziałek

          godz. 13.25 – 14.10

          55

          Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

          Jolanta Hodakowska

          IIb

          Środa

          godz. 10.10 -10.55

          55

          Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

          Robert Janasiak

          IIc

          Wtorek

          godz. 13.30 – 14.15

          68

          Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

          Aneta Rutkowska

          IId

          Czwartek

          godz. 12.15 – 13.00

          Biblioteka

          Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

          Aneta Rutkowska

          IId

          Środa

          godz. 10.10 -10.55

          Biblioteka

          Zajęcia rozwijające zdolności matematyczne

          Aneta Rutkowska

          IId

          Środa

          godz. 15.55 – 16.40

          Biblioteka

          Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

          edukacja matematyczna

          Izabela Zdunek

          IIIa

          Wtorek

          godz. 7.30 – 8.15

          43

          Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

          edukacja polonistyczna

          Krzysztof Obrębski

          IIIa

          Poniedziałek

          godz. 15.05 – 15.50

          43

          Zajęcia rozwijające zdolności polonistyczne

          Joanna Szydłowska

          IIIc

          Poniedziałek

          godz. 9.15-10.00

          66

          Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

          Joanna Szydłowska

          IIIc

          Wtorek

          godz. 8.15- 9.00

          Biblioteka

          Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

          Agnieszka Ziembicka

          IIIc

          Wtorek

          godz. 9.15 – 10.00

          Biblioteka

          Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z języka angielskiego

          Magdalena Gołębiewska

          IIIb

          Czwartek

          godz. 8.15- 9.00

          godz. 10.10 – 10.55

          Biblioteka

          Zajęcia dydaktyczno -wyrównawcze z języka angielskiego

          Magdalena Gołębiewska

          IIIc

          Środa

          godz. 9.15 – 10.00

          Biblioteka

          Zajęcia dla ucznia zdolnego

          Magdalena Gołębiewska

          III

          Środa

          godz. 10.10 – 10.55

          57

           

           

          KLASY IV – VIII

          NAZWA ZAJĘĆ

          IMIĘ I NAZWISKO NAUCZYCIELA PROWADZĄCEGO

          KLASY

          TERMIN

          SALA

          Zajęcia dydaktyczno -wyrównawcze z języka polskiego

          Bożena Kaczmarczyk

          Va, Vb

           

          Vc, Ve

          Wtorek
          godz. 14.20 – 15.05

          Czwartek
          godz. 13.25 – 14.10

          50

           

          50

          Zajęcia dydaktyczno -wyrównawcze z języka polskiego

          Katarzyna Bandulet

          VIb, VIe

          Poniedziałek
          godz. 13.25 – 14.10

          64

          Zajęcia dydaktyczno -wyrównawcze z języka polskiego

          Renata Karczmarz

          IVa, IVb

           

           VIIb

          VIIc

          Wtorek
          godz. 14.20 – 15.05

           

          godz. 15.10 – 15.55

          62

          Zajęcia dydaktyczno -wyrównawcze z języka polskiego

          Monika Strzeżyk

          Vd, VIIa VIIIb

          Piątek  
          godz. 15.10 – 15.55

          64

          „Pytanie przed śniadaniem” – zajęcia wyrównawcze i konsultacje z języka angielskiego

          Dorota Waśniewska

          V- VI

          Wtorek

          godz. 7.30 – 8.15

          57

          Zajęcia rozwijające uzdolnienia matematyczne

          Katarzyna Łazicka

          Va, Ve,

          Czwartek
          godz. 13.25 – 14.10

          51

          Zajęcia dydaktyczno -wyrównawcze z matematyki

          Katarzyna Łazicka

          IVa, IVb

          Czwartek
          godz. 14.25 – 15.10

          51

          Zajęcia wyrównawcze z matematyki

          Anna Jaworska

          VIIabc

          VIIIa

          VIIIb

          Czwartek
          godz. 15.10 -15.55

          60

          Koło matematyczne

          Wioletta Sosnowska

          VIIa

          VIIIabc

          Czwartek
          godz. 15.10 – 15.55

          49

          Zajęcia wyrównawcze

          Wioletta Sosnowska

          VIb, VIc

          VId VIe

          Czwartek

          godz. 14.20 – 15.05

          49

          Koło matematyczne

          Katarzyna Łazuga - Podgajna

          VI

          Czwartek

          godz. 14.20 – 15.05

          61

          Zajęcia dydaktyczno -wyrównawcze z matematyki

          Katarzyna Łazuga - Podgajna

          Va, Vb,

          Vc, Vd

          Ve, Vf

          Czwartek
          godz. 13.25 – 14.10

          61

    • Kontakty

      • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 92 im. JANA BRZECHWY
      • sp92@edu.um.warszawa.pl
      • (022) 633-97-17
      • ul. Przasnyska 18a
        01 - 756 Warszawa
      • sp92strona@onet.pl
  • Nasze media społecznościowe

  • Galeria zdjęć

    • ŻYWA LEKCJA HISTORII - BRACTWO KERIN
    • Mistrzostwa Dzielnicy Żoliborz w piłce siatkowej dziewcząt
    • BezpieczneFerieZImowe
    • WyczekiwanySnieg3a3c
    • fFESTIWAL ZDROWIA 2019
    • Warsztaty w klasie 6B "Jak być zmotywowanym do nauki
    • Polonistyczne sukcesy 5-klasistek
    • spotkanie autorskie z poetką Hanną Niewiadomską
    • Zima świetlica
    • MIŚ
    • Mikołajkowa integracja 5d
    • Klasa 5g w Zachęcie