• TRENUJ ON-LINE Z LEGIĄ WARSZAWA

• Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszam do uczestnictwa w darmowych zajęciach w formie live on-line programów piłkarskich Legia Soccer Schools.

Szczegółowe informacje i materiały na stronie https://legiasoccerschools.pl/homepage oraz FB i TW.

Zajęcia prowadzone są w następujących grupach wiekowych:

Zawodnicy 6+ lat – czwartek, 23 kwietnia 2020 r. o godzinie 16:00. Więcej: https://www.facebook.com/pg/LegiaSoccerSchools/events/

Dzieci 3-7 lat – sobota, 25 kwietnia 2020 r. o godzinie 11:00. Więcej: https://www.facebook.com/pg/LegiaSoccerSchools/events/

DO TRENINGÓW BĘDĄ POTRZEBNE:- Piłka- Trochę wolnego miejsca- Drobne przedmioty w różnych kolorach (np. klocki, nakrętki od butelek)- 6 par skarpet zwiniętych w kulkę w różnych kolorach- Dwa krzesła

Do zobaczenia na wirtualnym boisku!

• Sukcesy naszych Uczniów

Ogólnopolski Konkurs Wokalno – Recytatorski Poezji Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego  „Ojczyzną moją jest muzyka…” organizowany przez  Szkołę Podstawową 42 z Oddziałami Integracyjnymi im. K.I. Gałczyńskiego w Warszawie

I miejsce - Zofia Bryndza, kl. 5d (recytacja, kl. 4-6)

II miejsce - Jan Majchrowski, k. 5d (recytacja, kl. 4-6)

Wyróżnienie - Gabriela Strasz i Kazimierz Niewiedział, kl. 5d (wokal, kl. 4-6)

GRATULUJEMY!!!

• Zasady ochrony danych osobowych podczas pracy zdalnej.

• ​​​​​​​Środki kontroli i zapobiegania rozprzestrzenianiu się COVID-19 będą wymagały większej liczby osób pracujących zdalnie niż zwykle. Poniżej znajduje się kilka porad dotyczących bezpieczeństwa danych osobowych.

Ochrona danych osobowych podczas pracy zdalnej.

• INFORMACJE DLA RODZICÓW

• W związku z zaleceniami MEN dotyczącymi opracowania informacji dla rodziców -  jak organizować dzieciom warunki do nauki w domu , jak dziecko motywować i wspierać do systematycznego uczenia się oraz jak zadbać o bezpieczeństwo w sieci - przesyłamy Państwu krótkie opracowanie.

Informacja dla Rodziców

• „WARS i SAWA grają w szachy”

• 19 marca 2020 r. zakończył się nabór zgłoszeń do VII edycji warszawskiego projektu „WARS i SAWA grają w szachy”, realizowanego w ramach ogólnopolskiego projektu „Edukacja przez Szachy w Szkole”, we współpracy m.st. Warszawy i Polskiego Związku Szachowego.

Nasza szkoła zakwalifikowała się jako jedna z 38 szkół do VII edycji tego programu.

więcej o programie

• JAK POMÓC DZIECKU RADZIĆ SOBIE Z LĘKIEM ZWIĄZANYM Z SYTUACJĄ ZAGROŻENIA KORONAWIRUSEM?

• Przede wszystkim warto pamiętać o tym, że wzrost poziomu lęku w sytuacji, w jakiej obecnie wszyscy się znaleźliśmy jest zupełnie normalny i adekwatny. Zarówno dorośli, jak i dzieci w sytuacji zagrożenia reagują wzmożonym niepokojem. Dodatkowo większość z nas boryka się ze zmianą codziennego rytmu dnia, który normalnie zapewnia dzieciom poczucie bezpieczeństwa. Proponujemy kilka rozwiązań, które pomogą Państwu i Państwa pociechom poradzić sobie z emocjami w tej trudnej sytuacji.

Artykuł opracowany przez psychologa Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 3.

CZYTAJ CAŁOŚĆ

• sp92strona@onet.pl