• Klasy

• ROK SZKOLNY 2023 / 2024

• Poznajemy zawody - stewardessa

• 13 marca 2024 r. w klasie IIA zagościła Pani Filipina (siostra Ignacego), która jest stewardesą i szefową personelu pokładowego!

Pani Filipina opowiedziała nam czym zajmuje się w swojej pracy, poruszyła kwestie bezpieczeństwa i instruktażu, komunikacji, współpracy, dbałości o pasażerów, turbulencji, a nawet piorunów, których często obawiamy się podczas lotów. Poznaliśmy również przykładowy dzień pracy Pani Filipiny i mogliśmy zajrzeć do walizki, która zawsze towarzyszy personelowi pokładowemu podczas podróży 🤫

Bardzo dziękujemy za ogromne zaangażowanie i przeprowadzenie nas przez podniebne sekrety Pani pracy! ♥️

• Poznajemy zawody - prawnik

• W klasie IIA rozpoczął się cykl spotkań z rodzicami, którzy zdecydowali się przeprowadzić lekcję dla swoich dzieci!

6 marca 2024 r. gościła u nas Pani Agnieszka (mama Piotrusia 😃), która opowiadała dzieciom o swoim zawodzie prawnika. Podczas zajęć zostały poruszone tematy: czym zajmuje się prawnik? Co to jest bezpieczeństwo? Czym zajmuje się prokurator i sędzia? Czym są zasady?

Pani Agnieszka poruszyła również kwestię praw i obowiązków uczniów w szkole. To była bardzo ciekawa lekcja!

Bardzo dziękujemy!!! 🥰

• Przedstawienie wigilijne

• 20 grudnia 2023 r. w klasie 2a odbyło się przedstawienie wigilijne.

Dzieci z niezwykłym zaangażowaniem, determinacją i pewnością siebie podeszły do odegrania swoich ról oraz zaśpiewania prześlicznych kolęd, które zwiastują niezwykły czas.

Gratulacje dla wspaniałych aktorów! Wesołych Świąt!

• Mikołajki i warsztaty świąteczne

• Wycieczka do Ośrodka Edukacji Technicznej PINOKIO w Słomczynie

• 21 listopada 2023 r.

• Halloween 🎃

• Teatr Capitol

• Dzień KROPKI

• ROK SZKOLNY 2022 / 2023

• Centrum Nauki Kopernik

• Gry i zabawy terenowe

• Warsztaty wielkanocne

• Dzień szczypiorku i rzeżuchy

• Dnia 29 marca 2023 r. klasa 1a wraz z koleżankami i kolegami z klas 1-3 przywitała nadejście wiosny przepysznym, zdrowym śniadaniem!

Witaj Wiosno!!!

• Bal karnawałowy

• Karnawał to miła, szalona, pełna wrażeń i zabaw tradycja, nie tylko dla dorosłych. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą również przez dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas!

W dniu 8 lutego 2023 roku na pięknie udekorowanej sali gimnastycznej pojawiły się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek i seriali. Można było zobaczyć: wróżki, królewny, biedronki, księżniczki, rycerzy, piratów, policjantów, żołnierzy, Wednesday … Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.

Uczniowie doskonale bawili się uczestnicząc w różnych konkursach i zabawach, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę. Bal umożliwił uczniom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok!

• Przygotowania do Dnia Babci i Dziadka

• Warsztaty świąteczne

• Obchody Święta Niepodległości

• „Słoneczniki” – Vincent van Gogh

• Pasowanie na Ucznia

• „Bo w naszej szkole jak w dobrym kinie, szybko, ciekawie przemija czas…”

14 października 2022 r. nasze wspaniałe pierwszaki zostały pełnoprawnymi uczniami szkoły. W wielkim skupieniu, z piosenką na ustach i w pięknych słowach ślubowały pełnić obowiązki ucznia.

Jesteśmy dumni z naszych uczniów!
            Wiwat pierwsza klasa!!!

• Otrzęsiny klas pierwszych

• Otrzęsiny pierwszoklasistów to ważny uczniowski zwyczaj. Uczniowie klas pierwszych wykonywali  zadania sprawdzające ich zręczność, kreatywność oraz umiejętności plastyczne.  Wszystkie zadania dostarczyły pierwszoklasistom mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy. Podczas otrzęsin nie zabrakło także odważnych, którzy z uśmiechem spróbowali smaku cytryny. W dniu 13.10.2022 uczniowie klas pierwszych przekonali się, że w naszej szkole oprócz nauki jest też miejsce na zabawę.

• Pożegnanie lata