• Godziny dostępności nauczycieli

        •  

          Imię i nazwisko nauczyciela

          Dzień tygodnia

          Godziny konsultacji

          Katarzyna Bandulet

          czwartek

          8.15 – 9.00

          Grażyna Bara

          czwartek

          17.30 – 18.30

          Agnieszka Baran

          czwartek

          12.00 – 13.00

          Katarzyna Basiakowska

          wtorek

          7.20 – 8.05

          Edyta Bida

          wtorek

          14.00 – 14.45

          Hanna Bogusz

           

           

          Adriana Bramska - Cegiełka

          poniedziałek

          12.00 – 13.00

          Izabela Buch - Blaszyńska

          wtorek

          8.15 – 9.00

          Emilia Bujalska

          czwartek

          14.10 – 14.55

          Kamil Bukowski

          wtorek

          17.00 – 18.00

          Javier Camacho Monsalve Humberto

          poniedziałek

          14.45 – 15.30

          Anna Ciećwierz

          poniedziałek

          14.05 – 14.50

          Nina Deliś

          poniedziałek

          7.40 – 8.10

          Piotr Duchalski

          wtorek

          14.50 – 15.50

          Magdalena Gołębiewska

          wtorek

          13.15 – 14.00

          Anna Gongolewska

          środa

          7.15 – 8.15

          Joanna Górecka

          środa

          7.20 – 8.05

          Monika Gralewska

          poniedziałek
          środa

          16.00 – 16.30
          11.00 – 11.30

          Jolanta Hodakowska

          poniedziałek

          12.10 – 12.55

          Anna Hołub

          poniedziałek

          11.00 – 12.00

          Joanna Jakubik

          wtorek
          czwartek

          7.55 – 8.10
          14.05 – 14.50

          Agnieszka Jamka

          środa

          15.00 – 16.00

          Robert Janasiak

          poniedziałek

          15.45 – 16.30

          Mariusz Jancik

          poniedziałek

          14.05 – 14.50

          Agnieszka Jastrzębska

          poniedziałek

          10.05 – 10.50

          Grażyna Karaś

          poniedziałek

          9.00 – 10.00

          Renata Karczmarz

          poniedziałek

          14.05 – 14.50

          Alicja Kosno

          poniedziałek

          13.00 – 14.00

          Maria Kotecka

          wtorek

          14.00  - 15.00

          Małgorzata Kotowska

          środa

          13.20 – 14.20

          Kinga Kranc

          środa

          16.30 – 17.30

          Bartłomiej Krowiak

          wtorek

          8.15 – 9.00

          Konrad Komosiński

          środa

          12.00 – 13.00

          Ewa Kurach

          poniedziałek

          11.00 – 12.00

          Piotr Lis

          piątek

          17.30 – 18.30

          Katarzyna Łazicka

          środa

          8.00 – 9.00

          Justyna Łazor

          czwartek

          14.05 – 14.50

          Edyta Maćkiewicz

           

           

          Łukasz Majer

          poniedziałek

          9.10 – 9.55

          Paulina Makowska

           

           

          Dominika Malczyńska

          poniedziałek

          8.00 – 9.00

          Natalia Maruszewska

          wtorek

          8.00 – 9.00

          Danuta Mroczek

          wtorek

          9.00 – 10.00

          Małgorzata Myczko

          poniedziałek

          14.05 – 14.50

          Małgorzata Niesiołkowska

          poniedziałek

          9.00 – 10.00

          Krzysztof Obrębski

          czwartek

          15.40 – 16.40

          Krzysztof Orzeszek

          piątek

          14.05 – 14.50

          Kinga Ostrowska

          wtorek

          13.20 – 14.05

          Katarzyna Osuch

          piątek

          10.05 – 10.50

          Robert Pawlik

          poniedziałek

          7.15 – 8.15

          Wioleta Pawluczuk

          środa

          15.45 – 16.35

          Dorota Pazik

          piątek

          17.00 – 18.00

          Paulina Piechocka

          czwartek

          11.00 – 11.45

          Grzegorz Proskura

          czwartek

          10.05 – 11.00

          Agata Pusz

          poniedziałek

          8.00 – 9.00

          Rafał Rosa

          poniedziałek

          14.05 – 14.50

          Justyna Rosińska

           

           

          Elżbieta Rycaj

           

           

          Anna Słupkowska

          środa
          czwartek

          17.00 – 17.30
          12.00 – 12.35

          Justyna Steć

          piątek

          8.15 – 9.00

          Monika Strzeżyk

          poniedziałek
          piątek

          14.05 – 14.35
          14.05 – 14.35

          Anna Symołon

          poniedziałek

          10.05 – 10.50

          Agnieszka Szafrańska

          środa

          12.00 – 13.00

          Bogusław Szczodrak

          czwartek

          15.00 – 15.45

          Marta Szymankiewicz

          czwartek

          8.00 – 9.00

          Agnieszka Ścibek

          wtorek

          11.00 – 11.45

          Kacper Świerzowicz

          poniedziałek

          13.20 – 14.05

          Violetta Tomera

          poniedziałek

          11.00 – 12.00

          Filip Traczyński

          czwartek

          7.25 -8.10

          Anna Trzcianowska

          środa

          15.40 – 16.15

          Grażyna Ubysz

          piątek

          14.05 – 14.50

          Dorota Waśniewska

          poniedziałek

          7.15 – 8.00

          Kamila Wiaderek

          środa

          15.00 – 15.45

          Marta Woźnica

          czwartek

          11.00 – 12.00

          Mariola Zalewska

          środa
          czwartek

          8.30 – 9.00
          8.30 – 9.00

          Regina Zboromirska

           

           

          Izabela Zdunek

          środa
          piątek

          12.00 – 12.30
          11.00 – 11.30

          Agnieszka Ziembicka

          wtorek

          8.15 – 9.00

           

    • Kontakty

      • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 92 im. JANA BRZECHWY
      • sekretariat.sp92@eduwarszawa.pl
      • Sekretariat 222 771 688
        Kierownik gospodarczy / Kadry 222 771 681
        Intendent żywienia 222 771 685
        Pielęgniarka 222 771 691
        Pedagog 222 771 683
        Psycholog 222 771 684
      • ul. Przasnyska 18a
        01 - 756 Warszawa
        Poland
      • muz_piotrduchalski@wp.pl
  • Nasze media społecznościowe

  • Galeria zdjęć

      brak danych
  • Biuletyn informacji publicznej