• Sukcesy szkoły

• "Projektanci edukacji. Od pomysłu po projektu"

• SP nr 92 im. Jana Brzechwy w Warszawie - organizator lokalnych obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu 2021

• Dzień Bezpiecznego Internetu organizowany jest przez Polskie Centrum Programu Safer Internet, które tworzą Państwowy Instytut Badawczy NASK oraz Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę - realizatorzy unijnego programu „Łącząc Europę”.

Podejmowane przez Państwa inicjatywy przyczyniają się do zwiększania poziomu bezpieczeństwa młodych użytkowników Internetu.

Dziękujemy za włączenie się w tegoroczne obchody DBI.

• CODE WEEK 2020

• Tematyka oraz sposób realizacji lekcji informatyki w naszej szkole zostały nagrodzone w Ogólnopolskim Konkursie Code Week 2020.

Do wygranej przyczyniły się wszystkie podejmowane na zajęciach działania, które to miały, a także w dalszym ciągu mają na celu wspieranie nauki programowania i zdobywanie oraz rozwijanie przez naszych uczniów jakże ważnych w dzisiejszych czasach kompetencji cyfrowych.

• CERTYFIKAT BEZPIECZEŃSTWA HIGIENICZNEGO

• VARSAVIANISTYCZNA SZKOŁA

• Certyfikat „Varsavianistyczna Szkoła” przyznawany jest przez Towarzystwo Przyjaciół Warszawy przedszkolom, szkołom i innym placówkom oświatowym za:

• upowszechnianie wśród uczniów wiedzy o Warszawie,
          • promowanie aktywności twórczej uczniów w poznawaniu Warszawy,
          • podnoszenie efektywności i atrakcyjności pracy dydaktycznej związanej z poznawaniem własnego miasta,
          • integrowanie społeczności szkolnej wokół działań na rzecz Warszawy,
          • branie udziału w uroczystościach rocznicowych odbywających się w Warszawie,
          • współpracę ze środowiskiem lokalnym i instytucjami działającymi na rzecz edukacji varsavianistycznej.

• CERTYFIKAT BEZPIECZNA SZKOŁA

• CERTYFIKAT PREZYDENTA M.ST. WARSZAWY

• Certyfikat ten pełni rolę swoistego "znaku rozpoznawczego", informującego o ponadstandardowej pracy Naszej Szkoły, która wdraża nowe oraz modyfikuje stosowane dotąd rozwiązania organizacyjne, programowe i metodyczne.

• NAGRODA ALCUINA

• Szkoła Podstawowa nr 92 jako PIERWSZA PLACÓWKA OŚWIATOWA W POLSCE otrzymała nagrodę Europejskiego Stowarzyszenia Rodziców Alkuin 2007

Nagroda ALCUINA nadawana jest corocznie i ma na cel stymulowanie aktywności rodziców i ich zaangażowania w życie szkoły. Jest też uhonorowaniem wkładu organizacji i stowarzyszeń
          rodzicielskich w Europie, które w sposób aktywny włączają się w budowanie partnerstwa w edukacji szkolnej.

• CERTYFIKAT SZKOŁY JAKOŚCI EKO-TOUR

• Szkole Podstawowej nr 92 został przyznany w 2003 roku.
          Dokument ten świadczy wysokiej jakości działań Naszej Szkoły odpowiadającej normom sprawność zarządzania zgodnie z normą ISO9001:2000.
          Osiągnięcie takiego wyniku było możliwe dzięki aktywnej współpracy całego środowiska
          opartej na partnerstwie uczniów, rodziców i uczniów.