• Świetlica

• ŚWIETLICA

• Słuchowisko: „A niech to czykolada!”
            Z okazji obchodów Dnia Teatru Publicznego Teatr Baj zaprasza do zagadkowej Zylirii stworzonej przez Pawła Beręsewicza w książce „A niech to czykolada!”. Będzie to znakomita zabawa dla młodych detektywów – w opowieści jest ukryta zagadka.
            Słuchowisko dostępne będzie

od 21 maja (czwartek) od godz. 9:00 do 23 maja (sobota) do godz. 21:00.
            Słuchowisko dedykowane dzieciom od 8 roku życia.

Link do wydarzenia na portalu społecznościowym oraz bezpośrednio do strony teatru:

Kochani Milusińscy

Witamy WAS serdecznie.

Bardzo za Wami tęsknimy i zawsze o Was pamiętamy.

Wszyscy musimy pozostać teraz w domu, aby zadbać o własne zdrowie.

Mając na uwadze Wasze potrzeby i zainteresowania pragniemy podzielić się z Wami różnymi propozycjami form spędzania wolnego czasu w ,, domowej świetlicy ” smiley

Na stronie naszej szkoły, zakładka   świetlica – znajdziecie różnokolorowe  szufladki, z których możecie wyjąć interesujące Was propozycje( zagadnienia).

KĄCIK KULINARNY  GIMNASTYKA DLA SMYKA

MUZYKA

Życzymy dobrej zabawy, wspaniałego humoru i dużo zdrowia.

Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia wkrótce.

Kierownik i nauczyciele świetlicy

DRODZY UCZNIOWIE

Jeśli wykonacie Swoje prace z propozycji, które są w zakładkach tematycznych i chcecie się podzielić pomysłami,

to prosimy o przesyłanie  prac,  na  adres e-mailowy  filiptr.edu@gmail.com

dopisując :  imię, nazwisko, klasa i temat prac .

Będą one umieszczone na stronie internetowej naszej szkoły  w zakładce świetlica.

Pozdrawiamy serdecznie i  czekamy na wasze prace  wink

Wychowawcy świetlicy

Zachęcamy do czytaniasmiley

Baśnie to jedne z utworów, które każde dziecko zna i kocha. Wprost nie sposób
            wyobrazić sobie bez nich dzieciństwa. Przez wiele pokoleń bawią, uczą i pokazują uniwersalne prawdy o świecie, człowieku i walce dobra ze złem.
            Na kartach nini
            ejszej książki zaprezentowany został niezwykle barwny, pełen przygód świat baśni autorstwa duńskiego pisarza, Hansa Christiana Andersena. Można tu znaleźć najpopularniejsze utwory, znane i kochane przez dzieci na całym świecie - Brzydkie kaczątko, Królowa Śniegu, Nowe szaty cesarza czy Księżniczka na ziarnku grochu. Przepiękne, klasyczne, kolorowe ilustracje uprzyjemnią czas spędzony z książką.

Zapraszamy do lektury!

"Książki kochają każdego, kto je otwiera, dając mu poczucie bezpieczeństwa
            i przyjaźń, niczego w zamian nie żądając..."

Cornelia Funke