• Informacje o konkursach

• BIBLIOTEKA

• Biblioteka zaprasza uczniów klas 1-8 do udziału w konkursie plastycznym „Żonkile pamięci" zorganizowanym przez Państwowe Ognisko Artystyczne „Nowolipki” i pod patronatem Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN z okazji 78. rocznicy wybuchu powstania w getcie warszawskim.
            Zadanie konkursowe polega na wykonaniu pracy plastycznej w dowolnej technice (rysunek, akwarela itp.). Format pracy – A3 lub A4.

Na prace czekamy do 12 kwietnia 2021 r. Prace można przynieść osobiście do szkolnej biblioteki (od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 16.00) lub przesłać zdjęcie/ skan na adres mailowy biblioteka@sp92.waw.pl
            Uczestnicy konkursu dostarczają również wypełnione: Kartę uczestnika konkursu, Kartę zgłoszenia pracy oraz Klauzulę informacyjną RODO. Formularze zostaną wysłane poprzez Librus do zainteresowanych uczniów. Można też odebrać je osobiście w bibliotece lub pobrać ze strony internetowej Państwowego Ogniska Artystycznego „Nowolipki”.

Szczegółowe informacje o konkursie znajdują się w Regulaminie na stronie: https://nowolipki.edu.pl/zonkile-pamieci-2021/