• Informacje o konkursach

• BIBLIOTEKA

• Biblioteka zaprasza Uczniów i Uczennice klas 1-8 do udziału w konkursie plastycznym „Na jagody” zorganizowanym z okazji 180. rocznicy urodzin Marii Konopnickiej przez Państwowe Ognisko Artystyczne „Nowolipki” pod patronatem Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza w Warszawie.

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu ilustracji do dowolnego utworu Marii Konopnickiej, np. „Na jagody”, „Rota”, „Nasza szkapa”, „Stefek Burczymucha”, „O Janku wędrowniczku”, „O krasnoludkach i sierotce Marysi”.

Praca plastyczna może być wykonana na papierze techniką rysunkową lub malarską (prace wykonane w technice suchej pasteli, rysunku kredką lub węglem powinny być zabezpieczone, np. fiksatywą), na papierze w formacie max. A3.

Termin składania prac upływa 17 listopada.

Miejsce składania prac – szkolna biblioteka.

Karty zgłoszenia, karty uczestnika konkursu i klauzulę informacyjną można pobrać w bibliotece lub ze strony nowolipki.edu.pl/konkurs-na-jagody/

Zgłoszenia do konkursu przyjmuje p. Agnieszka Jamka.

• sekretariat.sp92@eduwarszawa.pl
        Poland