• Sukcesy naszych uczniów

          • BIBLIOTEKA


          • ►Konkurs promujący czytelnictwo „Czytam, więc jestem”

            Laureaci konkursu:

            Kategoria – klasy I-III:
            I miejsce – Franciszek Helbich, kl. 1 b,
            II miejsce – Zofia Cesarz, kl. 3 b,
            III miejsce – Helena Sztank, kl. 2 a.

            Kategoria – klasy IV-VIII:
            I miejsce – Aleksander Użyczak, kl. 4 b,
            II miejsce – Lena Panikowska, kl. 6f,
            III miejsce – Aleksander Zwolski, kl. 4a

             

            ►"Czarodziejski świat Jana Brzechwy"

            Laureaci konkursu:

            I miejsce – Wiktoria Ślubowska, kl. 2 b,
            II miejsce – Maya Koval, kl. 2 b,
            III miejsce – Jan Borek, kl. 1 a,

            Wyróżnienie – Katarzyna Bereżańska, kl. 1 b,
            Wyróżnienie – Maria Komalska, kl. 1 b,
            Wyróżnienie – Radosław Karaś, kl. 3 b


             

            ►Konkurs czytelniczy o mitologii dawnych Słowian

            Zwyciężczyni konkursu - Hanna Kleindienst - klasa VIIE

            Konkurs odbył się w ramach szkolnego projektu  „Śladami słowiańskich przodków”

             

            Szkolny Konkurs Plastyczny "STARY DOM"

            Kategoria – klasy 1-4
             

            Magdalena Pietrzak, kl. 4a – 1 miejsce
            Kalina Polakowska, kl. 3a – 2 miejsce
            Wiktoria Ślubowska, kl. 2b – 3 miejsce
            Zofia Zdun, kl. 4a – wyróżnienie
            Helena Szawłowska, kl. 4c - wyróżnienie

            Kategoria – klasy 5-8



            Maja Raval , kl. 5a – 1 miejsce
            Mateusz Pacholczak, kl. 5a – 2 miejsce
            Pola Szumierz, kl. 5b – 3 miejsce
            Michał Pietrzak, kl. 6f – wyróżnienie
            Paweł Zdun, kl. 6f – wyróżnienie

             

            III Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "STARY DOM"

            wyróżnienie - Kalina Polkowska 

            wyróżnienie - Mateusz Pacholczak

            dom - obraz
            Wykonane przez Kalinę i Szymona obrazy pt. „Wesoły dom”oraz "Mój dom" można obejrzeć na stronie internetowej Państwowego Ogniska Artystycznego „Nowolipki”. 

             

             

             

          • PRZYRODA / BIOLOGIA


          • ►Ogólnopolski Konkurs Albus 

            PRZYRODA

            Tytuł laureata
            Kamil Franszczyk kl. 4a
            Kajetan Sztyk kl. 4c
            Aleksander Użyczak kl. 4b
            Adam Jędruchniewicz kl. 4b
            Ignacy Bućko kl. 4a


            BIOLOGIA

            Tytuł laureata
            Natalia Wojczuk kl. 5b
            Borys Latek kl. 5b
            Zofia Tokarska kl. 5b
            Zofia Piekart kl. 7c 
            Jan Stolarczyk kl. 6e
            Mikołaj Wiechowski kl. 6b
            Hanna Ejmont kl. 6b
            Julia Dykty kl. 6d
            Stefan Bućko kl. 6d
            Michał Cicholski kl. 7e

            Wyróżnienie
            Barbara Zgiep kl. 6f
            Dominika Olczak kl. 6b
            Barbara Jaroszewska kl. 6c
            Igor Zarzycki kl. 6f
            Kazimierz Niewiedział kl. 6d



            ►Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych ŚWIETLIK

            Liliana Kawelczyk - 4c, wyróżnienie
            Dawid Wołkowycki - 5a, wyróżnienie
            Julia Dykty - 6d, wyróżnienie
            Antonina Karaś - 6d, wyróżnienie
            Victoria Scheer - 6c, wyróżnienie
            Marcelina Wojtach - 6d, wyróżnienie

             

            ►Ogólnopolski Konkurs Biologiczny PINGWIN

            Natalia Wojczuk - wyróżnienie
            Julia Dykty - wyróżnienie
            Barbara Zgiep - wyróżnienie
            Karina Franaszczyk - wyróżnienie

             

             

             

          • GEOGRAFIA


          • ►Ogólnopolski Konkurs Geograficzny "Geo-Planeta"

            Laureat drugiego miejsca w kraju:
            GRZEGORZ SIEWICZ - klasa VI D 

            Wyróżnienia:

             Natalia Wojczuk, kl. V B
            Maciej Karpiński, kl. V B
            Borys Latek, kl. V B
            Antonina Plutecka, VI A
            Hanna Ejmont, kl. VI B
             Mateusz Błaszczyk, kl. VI G
             Karina Franaszczyk, kl. VII A
            Hanna Gonsior, kl. VII C
            Julia Wojczuk, kl. VII D

             

          • HISTORIA


          • ►Ogólnopolski konkurs ziemiański
            „W służbie Niepodległej. Działalność ziemian na rzecz państwa i społeczeństwa w dwudziestoleciu międzywojennym”.

            Kategoria prace pisemne:

            I miejsce - Julia Dykty - klasa IVd 

            Tytuł finalisty - Franciszek Michalski i Oskar Strycharski - klasa VIIc

             

            Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna Olimpus 

            Laureaci: 
            Magdalena Pietrzak - kl. 4a - 7 miejsce 
            Michał Pietrzak - kl. 6f - 8 miejsce 
            Mateusz Piskorski - kl. 6c - 8 miejsce  
            Zofia Tokarska - kl. 5b - 9 miejsce 
            Olaf Grażewicz - kl. 3d - 11 miejsce 
            Laura Świderska - kl. 5a - 11 miejsce
            Alicja Beczek - kl. 5b - 13 miejsce 
            Wojciech Burdyński - kl. 5b - 14 miejsce 
            Karina Franaszczyk -kl. 7a - 14 miejsce 

            Finaliści: 
            Bianca Wilkowicz - kl. 6f - 16 miejsce 
            Milena Burdyńska - kl. 8c - 20 miejsce 
            Bućko Stefan - kl. 6d - 20 miejsce 
            Hanna Kleindienst - kl. 7e - 20 miejsce 
            Maciej Karpiński - kl. 5b - 27 miejsce 
            Alicja Małkowska  - kl. 6f - 34 miejsce 
            Piotr Kowalik - kl. 7a - 37 miejsce 
            Wiktor Karpiński - kl. 5b - 38 miejsce 

             

            ►Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Warszawie i Legendach Warszawskich 

            Laureaci: 
            Gabriela Puszkarska - kl. 4b 
            Julia Hołub - kl. 4a 

            Finaliści: 
            Michał Popławski - kl. 4c 
            Helena Szawłowska  - kl. 4c 
            Matylda Nowak - kl. 4c  
            Kamil Franaszczyk  - kl. 4a
             Patrycja Gurnik - kl. 4a 
            Aleksandra Laskus - kl. 4a 
            Piotr Molenda - kl. 4a 
            Kaja Reszczyk - kl. 4a 
            Filip Ryszkowski - kl. 4a 
            Jan Cicholski - kl. 4b 
            Aleksander Gumienny - kl. 4b 
            Aleksander Użyczak - kl. 4b 
            Ivan Plakhotnyk  - kl. 4b 

             

          • INFORMATYKA


          • ►Olimpiada Informatyczna Juniorów 
             

            Piotr Kowalik - klasa 7A 
            Tytuł finalisty XV edycji Olimpiady

             

             

             

          • JĘZYK ANGIELSKI


          • ►Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z języka angielskiego OLIMPUSEK

            tytuł laureata:
            Igor Zieliński kl. 1a -  miejsce 5
            Miłosz Bieniek kl. 3c - miejsce 7
            Natalia Wilk kl.1b - miejsce 9

             

            ►Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z języka angielskiego OLIMPUS

            Tytuł laureata:

            KLASY 4

            Mateusz Olejarczyk - miejsce 7
            Ignacy Bućko - miejsce 7
            Jan Gonsior - miejsce 9 

            KLASY 6
            Henryk Piechowicz - miejsce 6 
            Victoria Scheer - miejsce 6 
            Hanna Ejmont - miejsce 7 
            Antonina Karaś - miejsce 9 

            KLASY 7
            Nina Wilczewska - miejsce 7 
            Julia Wojczuk - miejsce 8 
            Antoni Tyczka - miejsce 9 
            Michał Cicholski - miejsce 9 

            klasy 8 
            Hanna Pusz - miejsce 7
            Maja Rakowska - miejsce 9
            Antoni Mazurek - miejsce 9


             


            ►Przegląd piosenki angielskiej 

            KATEGORIA KLAS I-III

            I miejsce – Wiktoria Ślubowska – klasa 2b
            II miejsce – Alicja Kamińska – klasa 2b
            III miejsce – Weronika Zabrzygraj – klasa 1c
            Wyróżnienie – Pola Laskowska – klasa 2a

             

            KATEGORIA KLAS IV-VIII

            GRAND PRIX – Henryk Piechowicz – klasa 6c
            I miejsce – Kaja Fedorowicz – klasa 5b & Zuzanna Bieguszewska – klasa 6b
            II miejsce – Kazimierz Niewiedział – klasa 6d
            III miejsce – Zuzanna Czerwiak – klasa 6g & Zofia Żebrowska – klasa 4b

             

             

            ►Konkurs na kartkę świąteczną w języku angielskim 



            Kategoria klasy II-III

            I miejsce: 
            Antonina Kwiecień 2b, Wiktoria Ślubowska 2b, Tymon Grzegorczyk 3d
            II miejsce: Pola Laskowska 2a, Alicja Kamińska 2b, Hanna Potocka 2c
            III miejsce: Ewa Korniluk 3a, Dominika Smagieł 3a
            Wyróżnienie: Kalina Polkowska 3a, Marta Adamczyk 3c, Janina Bielińska 3c, Stanisław Szkubel 3d


            Kategoria klasy IV - VI:

            I miejsce: Nadia Osuch 5b, Gabrysia Strasz 6d, Helena Kowalczyk 6f
            II miejsce: Julia Sadownik 6a, Zofia Ociepa 6f
            III miejsce: Aleksander Wegner 4c, Franciszek Fabjański 6f
            Wyróżnienia: Adrian Dzido 4a, Michał Smaga 6g

            Wszystkim nagrodzonym gratulujemy, zaś wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za tak liczny udział w konkursie i wkład pracy w przygotowanie kartek.

            FOTOGALERIA PRAC KLAS 2-3

            FOTOGALERIA PRAC KLAS 4-6

             




            ►Konkurs recytatorski w języku angielskim "Young Poetry Lovers"

            W kategorii klasy I - III:

            I miejsce - Igor Zieliński 1a, Kalina Polkowska 3a, Jerzy Piechowicz 3b
            II miejsce - Mateusz Karczewski 1c
            III miejsce - Wiktoria Długosz 1a

            W kategorii klasy IV - VIII:

            GRAND PRIX - Henryk Piechowicz 6c
            I miejsce - Hanna Świderek 7c
            II miejsce - Maria Chmaj 7a
            III miejsce - Platon Kovalenko 4a
            Wyróżnienia  - Gabriela Strasz z 6d i Martyna Czonka z 6f



            Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym!!

             

             

             

          • JĘZYK NIEMIECKI


          • ►Przedmiotowy Konkurs z języka niemieckiego

            Tytuł finalisty
            Hanna Hatała - klasa 8B

            Konkurs organizowany przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

             

             

          • JĘZYK POLSKI


          • ►Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas I pt. "Wiersze Jana Brzechwy".

            I miejsce - Igor Zieliński kl. 1a, Antoni Krężołek kl. 1c, Julia Wrzesińska kl. 1b.
            II miejsce - Alicja Popiel kl. 1b, Zofia Faderewska kl. 1a.
            III miejsce - Adam Bierzanek kl. 1b.


             

            ►Ogólnopolski Konkurs Literacki "W krainie wyobraźni"
            Konkurs na Opowiadanie Inspirowane kartami z Gry DIXIT

            tytuł laureata
            Anna Szymańska kl. 8b

             


            XVII Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Z poprawną polszczyzną na co dzień”

            IV miejsce - Julia Dykty - klasa 6d, Aleksandra Laskus kl. 4a

            wyróżnienie - Jan Majchrowski i Zofia Bryndza - klasa 6d, Kamil Franaszczyk - klasa 4a, Maria Machado - klasa 7a, Rafał Karpiński - klasa 7c, Kalina Polkowska - klasa 3a

             

             

            ►Wielki Konkurs Recytatorski Poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego "Byłem jak lipy szelest"

            Kategoria szkoły podstawowe
            I miejsce - Kazimierz Niewiedział - klasa 6d

             

            ►XIX Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny "Z ortografią na co dzień"

            III miejsce - Zofia Bryndza - klasa 6d
            IV miejsce - Mateusz Olejarczyk - klasa 4c
            IV miejsce - Alicja Beczek - klasa 5b
            IV miejsce - Aleksandra Laskus - klasa 4a
            IV miejsce - Zofia Piekart - klasa 7c
            IV miejsce - Kamil Franaszczyk - klasa 4a
            IV miejsce - Zofia Włodarska - klasa 7d

            wyróżnienie - Julia Dykty - klasa 6d 
            wyróżnienie - Piotr Zgiep - klasa 8b
            wyróżnienie - Jakub Wirkowski - klasa 7d

             

            Szkolny Konkurs Pięknego Pisma

             
            Tytuł laureata: 

            Julia Wojczuk - kl. 7d
            Paulina Przygódzka - kl. 8b

             

             

            ►Przedmiotowy Konkurs Polonistyczny

            Tytuł laureata:
             Emilia Trochimczuk - klasa 8a

            Konkurs organizowany przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

             

            ►XVII Ogólnopolski Konkurs Literacki 
            z okazji 100. Rocznicy urodzin Tadeusza Różewicza i Krzysztofa Kamila Baczyńskiego

            I miejsce
            Amelia Budzyńska kl. 6d
            Julia Dykty kl. 6d

            Tytuł laureata
            Olga Choim kl. 6d

            Konkurs był organizowany przez Stowarzyszenie Warszawskich Nauczycieli Polonistów i Muzeum Niepodległości w Warszawie pod honorowym patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

             

            ►XVII Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy

            II miejsce Kazimierz Niewiedział kl. 6d
            III miejsce - Julia Dykty kl. 6d

            Tytuł laureata - Zofia Bryndza kl. 6d
             


            Konkurs Literacki dla Dzieci i Młodzieży organizowany przez Ambasadę Szwecji wraz z partnerami - Ambasadą Węgier, Stowarzyszeniem "Nigdy Więcej" i Wydawnictwem Znak. 

            II miejsce - Zofia Bryndza - klasa VId

            Gratulujemy naszej uczennicy i prezentujemy jej pracę!
            "Mój świat" - Zofia Bryndza

             

            ►Wojewódzki Konkurs Artystyczno-Literackim “Białe Kwiaty”

            II miejsce - Małgorzata Boryczka kl. 8c

             

          • MATEMATYKA


          • ►Olimpiada Matematyczna Juniorów 
            Ogólnopolskie zawody matematyczne

            Rafał Karpiński - klasa 7C 
            udział w zawodach III stopnia XVI edycji Olimpiady

             

             

             

          • MUZYKA


          • ► VI Warszawski Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży – Debiuty “na Brożka” 2021

            II miejsce - Hanna Szatraj - klasa 3C 

             

             


            III Międzyszkolny Konkurs Pieśni Patriotycznej "Z PIEŚNIĄ KU WOLOŚCI"

            CHÓR MAŁY WIWAT - II MIEJSCE

            Chór w składzie: Maja Raval, Zofia Kliś, Nadia Osuch, Zuzanna Konopka, Oliwia Sobotka, Aleksandra Lech, Dominika Olczak, Szymon Olczak, Marcin Winiarski, Krystian Zdrodowski, Antonina Gołkowska, Gabriela Strasz, Małgorzata Świderska, Jan Majchrowski, Julia Dykty, Kazimierz Niewiedział, Lidia Gaweł, Marcelina Wojtach, Olga Choim, Paulina Piskorz i Zofia Bryndza. 
             

             

             

             

             

          • PLASTYKA / SZTUKA / FILM


          • Wojewódzki Konkurs Fotograficzny“Łap chwilę”
             kategoria fotografia:

            tytuł laureata – Małgorzata Boryczka kl. 8


            c

            ►Dzieci świata, Warszawy - pasje, zainteresowania, zabawy.


            Kategoria prezentacja multimedialna
            Tytuł laureata - Dominika Olczak - klasa 6b


            Kategoria praca plastyczna
            II miejsce - Natalia Budzińska - klasa 8c

             

             

             


            ►Jestem Europejczykiem. Dbam o zdrowie.

            Konkurs organizowany przez Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Warszawa.

            Wyróżnienie: Kalina Polakowska - klasa 3a
             


             

             


            ►Kartka dla mojego przyjaciela

            I miejsce
            Paulina Piskorz z kl. VI d 

            Kartka Pauliny będzie  wysyłana wraz z życzeniami świątecznymi do instytucji oświatowych i środowisk lokalnych w gminie Żoliborz.
             

             

             

             

            ►Konkurs na Świąteczny Klip Reklamowy

            Klasy 0-IV
            Zwycięski klip reklamowy: Olga Grzywaczewska, Gabriela Puszkarska i Helena Wachnik – klasa 4b
            Wyróżnienie: Aleksander Wegner – klasa 4c
            Wyróżnienie: Liliana Hulewicz – klasa 1a

            Klasy V-VIII
            Zwycięski klip reklamowy: Krystian Zdrodowski – klasa 6b
            Wyróżnienie: Dominika i Szymon Olczak – klasa 6b
            Wyróżnienie: Mateusz Pacholczak – klasa 5a




            Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie i udział w konkursie. 
            Serdecznie gratulujemy autorom nagrodzonych filmów.


             


            ►Konkurs plastyczny "KRAŚNE JABŁKO"

            KLASY II-III 

            I miejsce:  Kalina Polkowska IIIa i Radosław Karaś IIIb     

            II miejsce:  Magdalena Popławska IIc i Kacper Motyczyński IIc 

            III miejsce: Zofia Komalska IIId i Zuzanna Nowak IIc  

            wyróżnienia: Hanna Szatraj IIIc, Hanna Ryszkowska IIc, Wiktoria Nazimek IIc


            KLASY IV-V

            I miejsce: Blanka Dmowska Vb i Zofia Zdun IVa

            II miejsce: Nadia Osuch Vb i Kamil Franaszczyk IVa

            III miejsce: Gabrysia Puszkarska IVb, Helena Wachnik IVb i Olga Grzywaczewska IVb

            wyróżnienia: Julia Hołub IVa

            GALERIA PRAC

             

             

            ►Konkurs fotograficzny „Drzewa – świadkowie historii”

            II nagroda za zdjęcie zatytułowane „Martwe drzewo przy Alei Wojska Polskiego” – autor Kazimierz Niewiedział klasa 6d

            Wyróżnienie za zdjęcie zatytułowane „Platany klonolistne Park im. Żołnierzy Żywiciela” autorka Małgorzata Boryczka klasa 8c

             

             

             

          • RELIGIA


          • ►Konkurs tematyczny "Jan Paweł II i Jego orędzie do młodych"

            Tytuł finalisty
            Anna Szymańska kl. 8b

             

          • SPORT


          • ►Mistrzostwa Dzielnicy Żoliborz w ringo

            II miejsce

            Jan Moskal kl.8c 
            Jakub Dymowski kl.8c 
            Wiktor Sobotkowski kl.8c 
            Antonina Bierzanek kl. 8a 
            Amelia Drużga kl.8a 
            Anna Orzeszek kl.8a 

             

            ►Mistrzostwa Dzielnicy Żoliborz w piłce nożnej dziewcząt 

            II miejsce
            Amelia Drużga 8a 
            Antonina Bierzanek 8a 
            Martyna Biszczak 8a 
            Julia Chmiel 8c 
            Oliwia Królikowska 8b 
            Oliwia Socha 7e 
            Oliwia Podolska 7e 
            Zuzanna Piórkowska 8c 
            Alina Havrylenko 8b 

             

            ►Mistrzostwa Dzielnicy w biegach przełajowych 

            I miejsce – Nataniel Grzegorczyk 

            II miejsce – Igor Kornacki 
            III miejsce Rafał Karpiński 

            I miejsce Zofia Piekart 
            I miejsce – Gabriela Kołodziejska 

             

            ►Mistrzostwa Warszawy w rzucie oszczepem U16 

            II miejsce - Borys Derdzikowski 

             

            ►Mistrzostwa Warszawy w biegu na 300m U12  

            III miejsce - Zuzanna Parzyszek 

             

            ►Mistrzostwa Warszawy w rzucie piłeczką palantową U14  

            II miejsce - Zuzanna Ciołko 

             

            ►Mistrzostwa Dzielnicy w 4-boju lekkoatletycznym 

            II miejsce
            Tomek Dobrowolski, Rafał Karpiński, Marcin Tarnowski, Charles Malale, Aleksander Treszczotko, Jonatan Drużga 

            I miejsce
            Zosia Piekart, Zuza Chodzeń, Marysia Parzyszek, Antonina Plutecka, Hania Ejmont, Dominika Olczak 

             

            ►Mistrzostwa Dzielnicy w lekkoatletyce 

            I miejsce 100m – Gabrysia Kołodziejska 
            III miejsce 100m – Maja Łuniewska 
            I miejsce 100m – Tomasz Batog 
            II miejsce 100m – Kacper Sawczuk 
            II miejsce 200m – Laura Łukasiewicz 
            III miejsce 200m – Zosia Radecka 
            I miejsce 200m – Kajetan Tomaszewski 
            II miejsce 200m – Nataniel Borucki 
            III miejsce 300m – Alina Havrylenko 
            I miejsce 300m – Oskar Strycharski 
            III miejsce 300m – Antoni Melon 
            II miejsce 600m – Amelia Kowalewska 
            III miejsce 600m – Violetta Kotylo 
            I miejsce 600m – Franek Majchrowski 
            III miejsce 600m – Krystian Pawłowski 
            III miejsce 1000m – Filip Witkowski 
            I miejsce w skoku w dal – Anna Orzeszek 
            II miejsce w skoku w dal – Hania Hatała 
            I miejsce w skoku w dal – Borys Derdzikowski 
            II miejsce w skoku w dal – Wojtek Mazurek 
            III miejsce w skoku w dal – Daniel Zieliński 
            I miejsce w pchnięciu kulą – Ola Szymczak 
            II miejsce w pchnięciu kulą – Anna Szymańska 
            I miejsce w pchnięciu kulą – Kacper Kalbarczyk 
            II miejsce w pchnięciu kulą – Franek Michalski 
            III miejsce w pchnięciu kulą – Krzysztof Kowalski 

             

            I miejsce sztafeta 4x100m 
            Chłopcy - Borys Derdzikowski, Tomasz Batog, Kajetan Tomaszewski, Oskar Strychalski 
            Dziewczęta - Gabriela Kołodziejska, Anna Orzeszek, Marika Stefańska, Maja Łuniewska 

             

            ►Mistrzostwa Warszawy w lekkoatletyce

            I miejsce - Marika Stefańska w skoku w dal,  
            IV miejsce Gabriela Kołodziejska na 100m 
            I miejsce sztafety 4x100m (Kołodziejska, Orzeszek, Kowalewska, Stefańska) 
            IV miejsce sztafety Olimpijskiej (Kołodziejska, Orzeszek, Kowalewska, Stefańska) 

            I miejsce Oskar Strychalski 300m,  
            III miejsce Borys Derdzikowski skok w dal, 
            II miejsce sztafeta Olimpijska (Derdzikowski, Strycharski, Majchrowski, Batog) 
            III miejsce sztafeta 4x100m (Derdzikowski, Strycharski, Zieliński, Batog) 

             

    • Kontakty

      • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 92 im. JANA BRZECHWY
      • sp92@edu.um.warszawa.pl
      • Sekretariat 222 771 688
        Kierownik gospodarczy / Kadry 222 771 681
        Intendent żywienia 222 771 685
        Pielęgniarka 222 771 691
        Pedagog 222 771 683
        Psycholog 222 771 684

      • ul. Przasnyska 18a
        01 - 756 Warszawa
      • muz_piotrduchalski@wp.pl
  • Nasze media społecznościowe

  • Galeria zdjęć

      brak danych