• EGZAMINY I DORADZTWO ZAWODOWE

• Powtórki do egzaminów

• Drodzy Ósmoklasiści

Pod koniec maja czekają Was pisemne egzaminy z języka polskiego, matematyki i języka obcego. Aby pomóc Wam w przygotowaniach do tego ważnego sprawdzianu opracowano specjalne filmy edukacyjne. #MiastoStołeczneWarszawa

Na kanale YouTube Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń  znajdziecie już pierwszą część tematów, sukcesywnie będą pojawiać się nowe odcinki.

Bądźcie na bieżąco i korzystajcie z materiałów.

POWTÓRKI Z MATEMATYKI, FIZYKI I CHEMII

PI - stacja

PISTACJA.TV

• Apteczka „pierwszej pomocy” Ósmoklasisty na trudny czas epidemii, przed egzaminami.

W obecnej sytuacji większość z Was czuje nie tylko stres przed egzaminami… ale przede wszystkim dużo różnych emocji związanych z obecną sytuacją w naszym kraju.
            Zastanawiacie się pewnie czy i jak odbędą się Wasze egzaminy, skoro w obecnej sytuacji trudno się uczyć, a nawet myśleć o nauce, kiedy boimy się o zdrowie swoje i bliskich nam osób. Temat koronowirusa i możliwe jego dotkliwe konsekwencje zawojował niemalże cały nasz czas i życie...
            Zwykle wraz z nauką idzie w parze sport/odpoczynek. Jak to niektórzy mówią – musi być równowaga w przyrodzie. Z tym niestety nie macie/nie mamy teraz lekko biorąc pod uwagę zakaz zgromadzeń, wychodzenia na spacery, … Czy w związku z tym możecie coś robić? Czy myślicie, że zostało tylko poczucie bezsilności, niesprawiedliwości i beznadziejności sytuacji?
            Pomysłów trochę jest. Część pewnie Wam przypadnie do gustu, część nie, ale zawsze warto próbować znaleźć wyjście z sytuacji, żeby stres z nami nie zwyciężył.