• Żeński Chór WIWAT solidarny z Ukrainą

• Nie umieraj, Ukraino - Не вмирай ,Україно!
            Tekst: Stanisław Żyracki
            Muzyka: Marcin Florczak

Не вмирай ,Україно Пильнуй дверей свого дому,
            Бо коли усіх втратиш синів Сусід "Здрастуй" скаже мені.

Не вмирай, Україно На Майдані знаю що Ти
            Не дарма протрималась Стільки морозних, кривавих днів.

Не вмирай, Україно Багато ще маємо справ
            При пляшці і салі Про Волинь і Віслу у снах

Ще молода Ти дитино, Сестро солодко - гірких років
            Не вмирай, Україно просить Тебе старший Твій Брат.

• Laureatka konkursu przyrodniczego

• Zofia Borowicz, uczennica klasy 4b, zajęła III miejsce w Polsce w konkursie przyrodniczym Olipmus. Tym samym otrzymała tytuł laureata.

Serdecznie gratulujemy!

• Mistrzostwa Dzielnicy Żoliborz w piłce koszykowej

• 4 marca 2022 r. obyły się Mistrzostwa Dzielnicy Żoliborz w piłce koszykowej, kat. młodzież.

Dziewczęta z naszej szkoły zajęły II miejsce a chłopcy - zostali mistrzami dzielnicy!

Wszystkim serdecznie gratulujemy.

• POMAGAMY !!!

• Pomoc dla osób z Ukrainy działa w naszej szkole na 200 procent.

Przekazujemy podziękowania od całej rodziny Pani Swietlany:
            Najmłodsza Kamila, jak zobaczyła lalkę i konika, to aż jej się oczy zaświeciły.Swietlana chciała tę lalkę przekazać dalej dla innych potrzebujących, ale powiedziałam, że to dla niej i koniec. Miło widzieć radość w tym całym nieszczęściu. Póki co, mamy wszystko. Dziękuję!

Bardzo dziękujemy Rodzicom oraz Uczniom naszej szkoły, którzy zaangażowali się w pomoc.

• POMOC DLA UKRAINY

• Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,

Od poniedziałku 28 lutego w naszej szkole rozpoczynamy zbiórkę artykułów dla osób z Ukrainy. Zbieramy najbardziej potrzebne artykuły:

- Koce, śpiwory, ręczniki, karimaty, materace
            - środki czystości i środki higieny np. pasty do zębów, podpaski, papier toaletowy itp.
            - pampersy, mokre chusteczki itp.
            - maseczki i środki dezynfekujące,
            - dania instant gotowe, produkty spożywcze dla niemowląt np. słoiczki,
            - artykuły spożywcze o przedłużonym terminie ważności, batony energetyczne itp.
            - środki opatrunkowe: bandaże, gazy, plastry, opatrunki, temblaki, zestawy do usztywniania kończyn, woda utleniona, leki przeciwbólowe i przeciwgorączkowe dla dzieci i dorosłych np. paracetamol,
            - latarki, termosy, kubki termiczne, bidony, smoczki dla niemowląt itp.

Wszystkie artykuły prosimy dokładnie opisywać (np. ubranka 110, 122 itp.).

POTRZEBNE JEST TAK NAPRAWDĘ WSZYSTKO!

Od poniedziałku, wolontariusze zbierać będą produkty, odwiedzając każdą klasę.
            Wszelkie dary można również dostarczać do p. Anny Ciećwierz, p. Mariusza Jancika oraz do sekretariatu.

Wszystkie otrzymane rzeczy zostaną przekazane ukraińskim rodzinom, z którymi nawiązaliśmy kontakt lub do punktów pomocy uchodźcom.

Zachęcamy do udziału w zbiórce i pomocy!

• Finalista i laureat konkursu przedmiotowego

• Uczeń naszej szkoły Rafał Karpiński z klasy 8C został finalistą konkursu przedmiotowego z języka angielskiego oraz laureatem konkursu przedmiotowego z matematyki.

Oba konkursy organizowane są przez MSCDN pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Przed Rafałem również ostatni etap OMJ (Olimpiady Matematycznej Juniorów).

Trzymamy kciuki!

• "Projektanci edukacji. Od pomysłu do projektu" 2022

• Konkurs „Projektanci edukacji” (kiedyś „Projekt z klasą”) organizowany przez wydawnictwo Nowa Era ma na celu wyłonienie najciekawszych pomysłów na projekty edukacyjne.

Inicjatywa popularyzuje pracę za pomocą projektu i jest kompleksowym programem wsparcia dla nauczycieli pragnących zmienić proces edukacyjny w wyjątkową przygodę.

W naszej szkole na lekcjach informatyki dzieci mogły przygotować model w programie do modelowania 3D. Jest to ogromna wartość edukacyjna, ale również świetna zabawa dla uczniów.

• SOLIDARNI Z UKRAINĄ

• Zawisła flaga Ukrainy na sp92 w imię solidarności.

Drodzy uczniowie z Ukrainy. JESTEŚMY Z WAMI!

Шановні студенти з України. МИ З ВАМИ!

• DRZWI OTWARTE - SPOTKANIE INFORMACYJNE

• Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące rekrutacji do klas pierwszych i oddziału przedszkolnego. Ponieważ cenimy sobie bezpośredni kontakt z przyszłymi rodzicami naszych uczniów spotkanie będzie miało charakter stacjonarny, co stworzy większą możliwość zapoznania Państwa z ofertą szkoły i wyjaśnienia ewentualnych wątpliwości.

Zapraszamy do szkoły 28 lutego 2022 r. o godzinie 17.00.
             Spotkanie odbędzie się w sali gimnastycznej z zachowaniem reżimu sanitarnego.

W trosce o bezpieczeństwo epidemiczne bardzo prosimy o założenie maseczek zakrywających usta i nos przed wejściem do szkoły i pozostanie w nich podczas całego spotkania.

Poland