• AKTUALNOŚCI

    • CHÓR MAŁY WIWAT
     • CHÓR MAŁY WIWAT


     • Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych uczniów do uczestnictwa w zajęciach Chóru szkolnego.

      Chórzyści podczas zajęć rozwijają swoje umiejętności, rozbudzają kreatywność, uczą się koncentracji uwagi, poprawiają pamięć, wyrażają emocje poprzez śpiew, uczą się cierpliwości i wytrwałości, przyzwyczajają się do wystąpień publicznych, uwrażliwiają na piękno, a przede wszystkim  kreatywnie i przyjemnie spędzają czas.

      Muzykowanie jest treningiem dla ciała, uczuć i psychiki. Wszystkie te sfery są podczas śpiewu rozwijane i wzmacniane, co przynosi korzyści także w innych działaniach, np. nauce czy twórczości.

      Śpiewanie wymaga wytrwałości, cierpliwości i systematyczności. Jest to przeciwwaga dla promowanych przez współczesny świat szybkich i łatwych zwycięstw bez specjalnego wysiłku. Każdy chórzysta wie, ile czasu i osobistego zaangażowania poświęca doskonaleniu swojego śpiewu, dzięki temu szanuje pracę innych i potrafi docenić sztukę.

       

      PLAN ZAJĘĆ:

       

      Klasy 4 - wtorek, lekcja 7 (14:05)

      Klasy 5 - piątek, lekcja 2 (9:10)

      Klasy 6 - czwartek, lekcja 6 (13:15)

      Klasy 7 - środa, lekcja 1 (8:15)

       

    • Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023
     • Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023


     • 1 września! Szkolne korytarze i sale znów rozbrzmiewają rozmowami i śmiechem. Po 2 miesiącach wypoczynku wracamy pełni energii i nadziei.

       

      Drodzy Uczniowie!

      Życzymy Wam, aby nauka w nowym roku szkolnym 2022/2023 była prawdziwą przygodą, która zapewni mądre poznawanie świata i własnych talentów. Niech czas spędzony w szkole zaowocuje nowymi umiejętnościami zdobywanymi na zajęciach odbywanych w przyjaznej i życzliwej atmosferze oraz wspaniałymi, trwałymi relacjami.

      Szczególnie ciepłe myśli kierujemy w stronę dzieci, które po raz pierwszy przekraczają progi szkoły. Niech radość i entuzjazm towarzyszą Wam podczas całej drogi edukacyjnej, na którą dziś wkraczacie.

      Szanowni Pracownicy Szkoły oraz Rodzice!

      Z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego życzymy Państwu, aby był on udany i pełen sukcesów. Niech wytrwałość, cierpliwość i satysfakcja z pełnionych obowiązków będą z Wami na co dzień. Liczymy na Waszą życzliwość i współpracę.

      Dobrego Roku Szkolnego 2022/2023!

       

    • Zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022
     • Zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022


     • Drodzy Uczniowie,

      przed Wami dwa miesiące,  żeby wypocząć i naładować się pozytywną energią na następny rok nauki.

      Podczas wakacji zaspokajajcie swoją ciekawość, ale bez zbędnego ryzyka i w bezpieczny sposób. Aktywnie uczestniczcie w życiu kulturalnym, artystycznym czy sportowym.

           Życzymy Wam wszystkim, aby czas wakacji dał dużo radości, wiele słońca i abyście bezpiecznie z nich powrócili.

            Spotkamy się we wrześniu z nowymi siłami i pomysłami. Do zobaczenia !!!

       

      Dyrekcja i Grono Pedagogiczne
      Szkoły Podstawowej nr 92 im. Jana Brzechwy w Warszawie


      FOTORELACJA

       

    • Pożegnanie Absolwentów
     • Pożegnanie Absolwentów


     • 23. czerwca 2022 r. pięć klas ósmych zakończyło naukę w naszej szkole. Od teraz są Oni Absolwentami Szkoły Podstawowej nr 92 im. Jana Brzechwy w Warszawie. 

       

      Szanowna Pani Dyrektor, Drodzy Nauczyciele, Koleżanki i Koledzy!

      Dzisiaj jest ostatni dzień, który spędzamy w tej szkole jako jej uczniowie. Jest to miejsce pełne wspomnień. Przeżyliśmy w nim osiem lata naszego życia.

      Nadszedł dzień, w którym otrzymamy świadectwa i pożegnamy się ze szkołą podstawową. Wstąpimy w nowy, nieznany nam świat. Dziś wyruszamy w kolejną drogę, do której staraliście się nas przygotować przez te wszystkie wspólnie spędzone lata. Mamy mieszane uczucia. Ciekawi nas to, co przed nami, ale także przeraża i niepokoi. Nie wiemy, czy będzie to czas bez porażek i błędów, jednak kiedy mamy je popełniać, jak nie teraz? To dzięki Wam jesteśmy gotowi na każde wyzwanie. To Wy Drodzy Nauczyciele i Wychowawcy daliście nam poczucie, że z każdej opresji można wyjść z podniesioną głową. Przygotowaliście nas do wejścia w kolejny etap naszego życia. Dzięki Wam wiemy, że życia nie da się odłożyć na później, nie da się też przeżyć go na zapas. Wiemy również, że nie możemy zatrzymać czasu, jesteśmy jednak bogatsi o wspomnienia, które pozostaną w naszej pamięci na zawsze.

      Mam zaszczyt, w imieniu wszystkich klas ósmych, powiedzieć Wam wszystkim serdeczne DZIĘKUJEMY!

      Maksymilian Zieniuk-Gąsiorowski

      FOTORELACJA

       

       

      KLASA 8A​​​​​​

      wychowawca: Pan Mariusz Jancik 

      Anastasia Adamski, Maria Brojek, Maria Chmaj, Matylda Chojnowska, Karina Franaszczyk, Natalia Jasińska, Kacper Kalbarczyk-Guzek, Vasyl Kernitskyi, Piotr Kowalik, Krzysztof Kowalski, Viktoria Kucab, Maria Machado, Konrad Paczkowski, Kacper Płochocki, Oliwia Podgórska, Alex Polak, Paweł Połczyński, Tymon Pukosz, Jan Raval, Wiktor Sikorski, Wiktor Sirko, Zuzanna Sobotka, Piotr Sokolewicz, Michał Stawicki, Ksawery Wieczorek, Pola Wiśniewska, Miłosz Zaborowski

       

      KLASA 8B

      wychowawca: Pani Katarzyna Bandulet​​​​​​

      Tomasz Batog, Wiktoria Borzęcka, Pola Dobrowolska, Mirko Drozdowicz, Magdalena Jaworska, Daniil Karchyk, Szymon Kornacki, Amelia Kowalewska, Natalia Krajewska, Michał Kucharski, Oliwia Kust, Maciej Malinowski, Julia Orlińska, Julia Rupniewska, Adrian Strzelewicz, Michał Suchenek, Kajetan Tomaszewski, Jakub Twaróg, Marta Vitrova, Klara Wakuła, Jakub Wasilewski, Filip Wróblewski, Konstanty Zawadzki, Bolesław Zdziarski, Franciszek Zięcina

       

      KLASA 8C
      wychowawca: Pani Mariola Zalewska

      Filip Aleksandrowicz, Wikoria Cichowska, Jonatan Drużga, Natalia Dworzyńska, Roch Fabisiak, Kamil Gaździński, Hanna Gonsior, Tymoteusz Indyka, Rafał Karpiński, Karolina Konewko, Violetta Kotylo, Mateusz Król, Piotr Księżopolski, Łucja Laskowska, Franciszek Michalski, Stefan Nowik, Jagoda Orchowska, Zofia Piekart, Ziemowit Podlaski, Nina Proc, Oskar Strycharski, Hanna Świderek, Antoni Tyczka, Filip Witkowski, Dawid Wójciński

       

      KLASA 8D 
      wychowawca: Pani Małgorzata Kotowska

      Anastazja Burzyńska-Ellis, Andrzej Chaber, Helena Dąbrowska, Michał Granicki, Paulina Kacperek, Barbara Kłeczek, Patrycja Kozłowska, Przemysław Krupa, Szymon Łopat, Zuzanna Łukiańczuk, Antonina Mizerny, Gustaw Myśliwski, Mikołaj Nowak, Krzysztof Pater, Zofia Pawlik, Olaf Pokaluk, Radosław Sajdak, Anatol Szatyłowicz, Marcin Tarnowski, Jakub Wirkowski, Zofia Włodarska, Hanna Wojciula, Maciej Żmudowski

       

      KLASA 8E
      wychowawca: Pan Piotr Duchalski 

      Barbara Ambroziak, Jakub Barnaś, Wiktoria Biały, Nataniel Borucki, Michał Cicholski, Olga Fordońska, Anna Idasiak, Hanna Kleindienst, Krzysztof Kleindienst, Ida Klimek, Mateusz Kozłowski, Marta Kucharska, Maja Łuniewska, Franciszek Majchrowski, Dawid Majorow, Jakub Makuć, Antoni Melon, Barbara Pawlak, Oliwia Podolska, Julia Puszkarska, Szymon Pydyn, Sebastian Ruciński, Przemysław Skieresz, Zuzanna Smolińska, Oliwia Socha, Stanisław Woźnicki, Maksymilian Zieniuk-Gąsiorowski

       

    • Puchar Jana Brzechwy trafił do 4d
     • Puchar Jana Brzechwy trafił do 4d


     • Zdobywcą Pucharu Jana Brzechwy, za najlepsze przebranie w Dniu Patrona naszej szkoły, została klasa 4D.

      Puchar oraz nagrodę w postaci wyjścia klasowego na lody ufundowaną przez Radę Rodziców odebrali uczniowie wraz w wychowawcą. 

      Gratulujemy.

       

    • BAL ÓSMOKLASISTY
     • BAL ÓSMOKLASISTY


     • 10. czerwca 2022 r. odbył się BAL ÓSMOKLASISTY. Uczniowie SP92 rozpoczęli uroczystość od tradycyjnego poloneza.Był to wieczór pełen wzruszeń i wrażeń. Uczniowie prezentowali się wspaniale.

      Bal na pewno pozostanie we wspomnieniach ósmoklasistów, którzy już niebawem staną się absolwentami naszej szkoły. Od rozdania świadectw ich oraz ich młodszych kolegów dzieli zaledwie 15 dni. Uroczyste pożegnanie Absolwentów 23 czerwca, zakończenie roku szkolnego - 24 czerwca 2022, a następnie - dwa miesiące wakacji.

      FOTORELACJA

       

    • Dzień Patrona
     • Dzień Patrona


     • Dnia 9 czerwca 2022 r. obchodziliśmy w naszej szkole DZIEŃ PATRONA. 

      Dzień Patrona to święto Szkoły, które jest okazją do wspólnej zabawy i integracji całej społeczności uczniowskiej. 

      FOTORELACJA

       

    • Festiwal Zdrowia
     • Festiwal Zdrowia


     • 9 czerwca 2022 r. w naszej szkole odbył się Festiwal Zdrowia.

      Uczniowie zapoznali się z różnymi obszarami tematycznymi, dotyczącymi zdrowia. Wszyscy uczestnicy tego wydarzenia starali się wykazać, jak ważne jest dbanie o własne zdrowie, prawidłowe odżywianie i ruch na wszystkich poziomach naszego życia.

      Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w zabawach i ćwiczeniach ruchowych przy muzyce, mieli okazję degustować zdrowe przekąski i soki owocowe, które sami przygotowali. Stanęli na wysokości zadania tworząc smaczne i zdrowe bazarki ze zdrowa żywnością. Duża dawka witamin dostarczyła nam ogromu energii.

      Wracamy już w listopadzie w kolejnej odsłonie prozdowotnego programu.

      FOTORELACJA

       

  • Kontakty

   • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 92 im. JANA BRZECHWY
   • sekretariat.sp92@eduwarszawa.pl
   • Sekretariat 222 771 688
    Kierownik gospodarczy / Kadry 222 771 681
    Intendent żywienia 222 771 685
    Pielęgniarka 222 771 691
    Pedagog 222 771 683
    Psycholog 222 771 684
   • ul. Przasnyska 18a
    01 - 756 Warszawa
    Poland
   • PDuchalski@eduwarszawa.pl
 • Nasze media społecznościowe

 • Galeria zdjęć

   brak danych