• 14 października - Dzień Edukacji Narodowej

• Za serce, uśmiech, dobre słowo,
            zachętę do pracy gdy nic się nie udawało
            i pochwałę gdy wszystko szło dobrze.

Za pomoc w odkrywaniu tego w czym jesteśmy najlepsi
            i przekonywanie, że możemy zrobić więcej niż się spodziewamy.
            Za pokazanie nam, że się liczymy i jesteśmy ważni.
            Za to, że w tak wielu sytuacjach
            możemy zawsze na Was liczyć.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim Nauczycielom oraz Pracownikom Szkoły życzymy cierpliwości, wytrwałości i radości płynącej z Waszej codziennej pracy. Niech źródłem satysfakcji będą dla Was liczne osiągnięcia i sukcesy Waszych wychowanków.

• Dzień Pluszowego Misia

• Drodzy Uczniowie!

Wielkimi krokami zbliża się 25 listopada - Dzień Pluszowego Misia. Od kilku lat wolontariusze z naszej szkoły  zbierają pluszaki dla dzieci przebywających na  oddziałach szpitalnych .

W tym roku zbiórka nowych maskotek, gier i artykułów plastycznych potrwa do 10 listopada.

Można je przynosić do sali nr 6.

• NOWE NUMERY TELEFONÓW!

• Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję, że od dnia 1 października 2021 zostały uruchomione nowe numery telefonów zgodnie z poniższym wykazem.

Tym samym dotychczas obowiązujący numer 22 633 97 17 przestał być aktywny.

Kierownik gospodarczy / Kadry - 222 771 681

Pedagog - 222 771 683

Psycholog - 222 771 684

Intendent żywienia - 222 771 685

Sekretariat - 222 771 688

Pielęgniarka - 222 771 691

Adresy mailowe: sp92@edu.um.warszawa.pl

sekretariat@sp92.waw.pl

• II Mityng Lekkoatletyczny im. Juliusza Kuleszy

• 9 października 2021 roku odbył się II Mityng Lekkoatletyczny im. Juliusza Kuleszy organizowany przez Fundację PWPW i Uczniowski Klub Sportowy GEPARD.

Do rywalizacji na stadionie lekkoatletycznym Szkoły Podstawowej nr 92 zostało zgłoszonych 279 zawodników z 22 mazowieckich klubów lekkoatletycznych oraz z 10 Szkół Podstawowych.

Zawodnicy rywalizowali w trzech konkurencjach biegowych (60m, 300m, 600m) oraz w trzech konkurencjach technicznych (skok w dal, rzut piłeczką palantową, pchnięcie kulą). Rozdano łącznie 108 medali.

WYNIKI

• Mistrzostwa Dzielnicy w piłce nożnej

• 7 października na boisku OSIR ŻOLIBORZ odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy w piłce nożnej, kategoria - dzieci.

Dziewczynki z naszej szkoły zajęły II miejsce a chłopcy III.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!

8 października 2021 roku na boisku OSIR ŻOLIBORZ odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy w piłce nożnej - kategoria młodzież.

Dziewczęta naszej szkoły zdobyły I miejsce a chłopcy III.

Serdeczne gratulacje !!!

• WYNIKI WYBORÓW DO ZARZĄDU SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

• 4 października 2021r. przeprowadzone zostały w naszej szkole wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego. Poprzedzone były kampanią wyborczą, w trakcie której kandydaci prezentowali swoje pomysły na działanie w Zarządzie Samorządu Uczniowskiego.

Komisja wyborcza w składzie: Julia Rupniewska, Pola Dobrowolska, Maciej Malinowski i Rafał Karpiński , oraz opiekunowie SU: p. Anna Ciećwierz i p. Mariusz Jancik, czuwała nad prawidłowym przebiegiem głosowania i po jego zakończeniu dokonała obliczenia głosów.

Emocji było sporo, zarówno podczas głosowania jak i ogłaszania wyników.

•  Europejski Tydzień Świadomości Dysleksji
          • Europejski Tydzień Świadomości Dysleksji

7 października to #dyslexiaday, który od rana był obchodzony w naszej szkole. Szkolni specjaliści we współpracy z nauczycielami świetlicy zorganizowali spotkania z uczniami klas młodszych w myśl hasła  „Jesteśmy różni – jesteśmy razem”.

Pomimo  trudności, które wszyscy napotykamy, szukamy również naszych mocnych stron, czegoś, w czym jesteśmy dobrzy, co sprawia nam przyjemność.  Dzieląc się tym z innymi, tworzymy razem małą społeczność, w której możemy znaleźć wzajemną akceptację i wsparcie.

• KAMPANIA WYBORCZA

• Drodzy Uczniowie,

Dobiega końca kampania wyborcza.

W poniedziałek, 4.10.2021r. odbędą się wybory do Samorządu Uczniowskiego

(obowiązuje strój galowy).

Prawo głosowania w wyborach (czynne prawo wyborcze) posiadają wszyscy uczniowie szkoły.

Aby głos był ważny,  wyborca głosuje na 10 kandydatów poprzez postawienie znaku X.

Życzymy mądrych wyborów.

• Zabawa łączy pokolenia

• 1 października 2021 roku na terenie naszej szkoły odbył się Piknik rodzinny organizowany przez Partnerstwo Lokalne dla Rudawki i Zatrasia.
            Hasło przewodnie imprezy to: "ZABAWA ŁĄCZY POKOLENIA" .