Koło teatralne

INSCENIZACJE

II Żoliborski Młodzieżowy Przegląd Teatralny

15 czerwca uczniowie klasy 7d należący do koła teatralnego wzięli udział w II Żoliborskim Młodzieżowym Przeglądzie Teatralnym. Młodzi artyści zaprezentowali przedstawienia pt. „Trudne sprawy – Kopciuszek 21.wieku” według scenariusza napisanego przez dwie uczennice – Olgę i Olę.

Zaangażowanie i gra aktorów zostały wysoko ocenione przez jury i publiczność.

Gratuluję umiejętności teatralnych i talentu pisarskiego.

opiekun koła – Grażyna Ubysz

PRZEGLĄD TEATRALNY

W dniu 12 czerwca w sali kina „Elektronik” odbył się Żoliborski Młodzieżowy Przegląd Teatralny pod honorowym patronatem Burmistrza Dzielnicy Żoliborz, pana Krzysztofa Bugli. W przeglądzie wzięli udział uczniowie ze szkół podstawowych i gimnazjum.

Na scenie zaprezentowała się również grupa uczniów z naszej szkoły przedstawiając przygotowany w ramach koła teatralnego spektakl pt. „Bajkowy Kabarecik”. Oglądając występ naszych aktorów miało się nieodparte uczucie, że wspaniale czują się na scenie. Młodzi artyści zachwycili swą grą aktorską nie tylko jury ale także publiczność. Gratulujemy!

Opiekun koła teatralnego- Grażyna Ubysz

"SZTUKA BEZ TYTUŁU" - KLASA 5C

PRZEDSTAWIENIE W WYKONANIU KLASY 4C

Tytuł; "Wacik, Pusia i reszta"
Tekst i reżyseria: Grażyna Ubysz

Scenografia: Anna Ciećwierz i Grażyna Ubysz

INSCENIZACJA W WYKONANIU KLASY 5C

"Przygody Czerwonego Kapturka"  - historia o tym jak Kapturek i jej przyjaciele stali się fanami zdrowego stylu życia.

PRZEDSTAWIENIE W WYKONANIU KLASY 4C

4 grudnia uczniowie klasy 4c zaprezentowali swoje umiejętności aktorskie przedstawiając bajkę pt.

"Król Ład X i zły czarodziej Chaos".

PRZEDSTAWIENIE W WYKONANIU KLAS 4A I 4C

"HISTORIA O NIEZWYKŁEJ RZEPCE"

PRZEDSTAWIENIE W WYKONANIU KLASY 6A

Z przyjemnością zapraszamy do obejrzenia sztuki w języku angielskim pt. "Cinderella", której premiera przypadła na koniec roku szkolnego 2012/2013.

ul. Przasnyska 18a