• 2017/2018

• DZIEŃ KIBICA W KLASACH 0 - III

We wtorek 19 czerwca – przed meczem Reprezentacji Polski z Senegalem w naszej szkole odbył się Dzień Kibica. Wszyscy zdawali sobie sprawę z tego, jak ważny jest to mecz dla naszej drużyny. Uczniowie łącznie z kadrą pedagogiczną, uczcili ten dzień ubiorem w barwach narodowych. Szaliki, koszulki, czapki, kapelusze, tuby, piłki, peruki to elementy wspólnej zabawy. Więcej

• Zielone szkoły w klasach IV – VII

W pierwszym tygodniu czerwca uczniowie klas IV – VII wyjechali na zielone szkoły. O tym gdzie byli i co widzieli dowiesz się tutaj.

• Z bogami za pan brat

W kwietniu podsumowano kolejną edycję Szkolnego Konkursu Mitologicznego  Z bogami za pan brat.  Jak zawsze w zmaganiach uczestniczyli piątoklasiści. Czytaj więcej

• Rok Zbigniewa Herberta w naszej szkole

• Edukacja Globalna

8 marca uczniowie z klasy 1a i 3f wzięli udział w warsztatach pt.,,Czerwona Wyspa Madagaskar". Podczas zajęć dzieci min. poznały metody wykonywania zabaw z materiałów wtórnych.

Izabela Zdunek

• VI AKADEMIA NAUKOWA PANA KLEKSA

• 6 marca 2018 r. w SP 92 odbyła się kolejna edycja Szkolnego Festiwalu Nauki- VI Akademia Naukowa Pana Kleksa. Tematem przewodnim był mózg, oraz jego tajemnice. Czytaj

• Spotkanie autorskie

• 22 lutego uczniowie klas 3c oraz 3g spotkali się z panią Agnieszką Pietrzykowską – znaną i cenioną pisarką, malarką, ilustratorką. Spotkanie było bardzo udane, pełne fascynujących i zabawnych opowieści.  Artystka przedstawiła dzieciom swoje najnowsze dzieło – kreatywny przewodnik po Żoliborzu.  Jest to pierwszy adresowany do najmłodszych czytelników przewodnik po naszej dzielnicy. Zawiera wiele zabawnych grafik, szarad oraz ciekawostek. Autorka opisuje w nim trzy trasy spacerowe: „Poznajemy Żoliborz”, „Architektura Modernizmu” oraz „Ptaki i Zwierzęta”. Pani Agnieszka zdradziła też tajniki procesu tworzenia książki – od pomysłu po druk. Opowiedziała, jak powstają ilustracje i co inspiruje ją do twórczej pracy. Na naszych uczniów czekała też miła niespodzianka – na zakończenie spotkania wszyscy otrzymali gratisowe egzemplarze przewodnika wraz z autografem pisarki.