WYDARZENIA SPORTOWE REKORDY SZKOŁY CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY MITYNG LEKKOATLETYCZNY NAUCZYCIELE NA MEDAL WF Z KLASĄ

Sport

WYDARZENIA SPORTOWE

Mistrzostwa Dzielnicy

3 kwietnia, na boiskach OSIR Żoliborz, odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Żoliborz w mini piłce nożnej. Uczennice naszej szkoły zajęły I miejsce!!! Chłopcy tym razem wrócili ze srebrem :-) Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!

Mikołajkowy Turniej

5 grudnia, jak co roku, w szkole podstawowej nr 65 odbył się Mikołajkowy Turniej w rzucankę siatkarską dla klas IV oraz w mini piłkę siatkową dla klas V. W tym roku udało się nam stanąć na podium i odebrać "srebro" i "brąz" w mini piłce siatkowej :-) Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!

FOTORELACJA

4 grudnia 2018 roku odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Żoliborz szkół podstawowych w szachach. Zespół naszej szkoły wywalczył  I miejsce. Brawo!!!

Skład zwycięskiej drużyny:

Piotr Kowalik, Jeremi Dyl, Konstanty Dyl i Anna Orzeszek. Zawodnicy, w tym samym składzie, mieli też przyjemność reprezentować naszą szkołę w Drużynowych Mistrzostwach Mazowsza Szkół Podstawowych w szachach szybkich.

Życzymy dalszych sukcesów

22 listopada w szkole podstawowej nr 267 odbyły się mistrzostwa dzielnicy w unihokeju. Chłopcy z naszej szkoły dzielnie walczyli do końca. W tym roku zajęliśmy pierwsze miejsce w dzielnicy!!! Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!

Mistrzostwa Dzielnicy w unihokeju

8 listopada, w Szkole Podstawowej nr 267, odbyły się Mistrzostwa dzielnicy w unihokeju. Uczennice naszej szkoły zajęły II miejsce. Serdecznie gratulujemy!!!

OD ZABAWY DO SPORTU

26 października na terenie szkoły podstawowej nr 267 odbyły się zawody sportowe dla klas 2, 3 i 4 "Od zabawy do sportu". W tym roku, po długiej walce, nasza szkoła zajęła 4 miejsce. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy

MISTRZOSTWA DZIELNICY

1 października 2018 roku odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Żoliborz w piłce nożnej dziewcząt w kategorii młodzieży.
Drużyna dziewcząt naszej szkoły, po czterech zaciętych meczach, wywalczyła I miejsce. Gratulacje!!!
W zawodach uczestniczyły: Helena Wilkowicz- kapitan, Marta Rostkowska, Patrycja Żyra, Nikola Wanic, Aleksandra Krupa, Zuzanna Sztencel, Alicja Kontkiewicz,
Wiktoria Szyszkowska, Aleksandra Marlęga, Magdalena Dobrowolska, Maja Minczewska, Martyna Dębińska.
Życzymy dalszych sukcesów !!!

Mityng Lekkoatletyczny

22 września, na stadionie naszej szkoły, odbył się V Mityng Lekkoatletyczny UKS GEPARD. Dzieci rywalizowały w sześciu konkurencjach. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!

2017/2018

Miting im. Jana Mulaka

15 czerwca na Żoliborzu odbył sie miting lekkoatletyczny im. Jana Mulaka. Zdobyliśmy wiele medali. Na szczególne wyróżnienie zasługuje wynik Gustawa Jancika, który ustanowił fenomenalny rekord szkoły w rzucie piłeczką palantową (68 metrów). Serdecznie gratulujemy!!!

FOTORELACJA

3 Bieg Kościuszki

13 czerwca na "górkach włościańskich" odbył się 3 Bieg Kościuszki organizowany przez SP 267.  Uczniowie naszej  szkoły, również zawodnicy naszego szkolnego klubu sportowego UKS Gepard, zdobyli miejsca medalowe. Serdecznie wszystkim gratulujemy!!!

Grand Prix Żoliborza

23 maja odbył się już ostatni, III bieg, z cyklu Grand Prix Żoliborza. Uczniowie naszej szkoły, zawodnicy naszego szkolnego klubu "UKS GEPARD" tym razem również nie zawiedli :-) Wróciliśmy z workiem medali :-) Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!

FOTORELACJA

Mistrzostwa Dzielnicy Żoliborz w lekkoatletyce

18 maja w Szkole Podstawowej nr 65 odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Żoliborz w lekkoatletyce. Uczniowie naszej szkoły spisali się na medal :-) Serdecznie gratulijemy!!!!

9 maja odbył się II bieg z cyklu Grand Prix Żoliborza 2018. Zawodnicy naszego szkolnego klubu "UKS Gepard" znowu zdobyli wiele medali :-) Serdecznie gratulujemy!!!!

Mistrzostwa Dzielnicy w mini piłce nożnej

17 kwietnia odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy w mini piłce nożnej. Reprezentacja naszej szkoły, zarówno dziewczynki jak i chłopcy, zajęli II miejsce! Serdecznie gratulujemy!!! :-) :-)

MISTRZOSTWA WARSZAWY

Dnia 17.04.2018 roku, Szkoła Podstawowa nr 92 w składzie: Piotr Kowalik (4A), Leo Suska (4A), Konstanty Dyl (3G), Anna Orzeszek (5A); wzięła udział w Mistrzostwach Warszawy w szachach, zajmując 8​​ miejsce wśród 16 zgromadzonych szkół.

11 kwietnia odbył się, na Kępie Potockiej, pierwszy bieg z cyklu Grand Prix Żoliborza. Zawodnicy z naszego szkolnego klubu "UKS Gepard" zdobyli wiele medali. Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!

Mistrzostwa Warszawy w minisiatkówce chłopców

Reprezentacja szkoły zajęła VI miejsce w Mistrzostwach Warszawy w mini piłce siatkowej chłopców.

Skład drużyny:
Marcel Dobrowolski, Jakub Żulewski, Michał Gałazin, Eryk Nichthauser, Tymoteusz Kowalewski, Gustaw Jancik, Wojtek Mazurek, Jakub Barnaś

WOM minikoszykówka

Chłopcy w rozgrywkach o Mistrzostwo Warszawy w minikoszykówce w ramach 51 Warszawskiej Olimpiady Młodzieży zajęli VI miejsce!!!!

Skład:

Janek Moskal, Piotr Zgiep, Antek Mazurek, Wojtek Mazurek, Borys Derdzikowski, Michał Gałazin, Eryk Nichthauser, Szymon Janzen, Marcel Dobrowolski, Jakub Żulewski, Janek Więckowski, Gustaw Jancik

DYPLOM

Turniej Mikołajkowy

7 grudnia w Szkole Podstawowej nr 65 odbył się Mikołajkowy Turniej w piłce siatkowej oraz w rzucance siatkarskiej. Nasi uczniowie w rzucance zajęli II i III miejsce natomiast w siatkówce - I. Serdecznie gratulujemy!!! :-)

Piłka ręczna dziewcząt

23 i 24 października odbyły się zawody w piłce ręcznej dziewcząt. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: