• Nauczyciele

      • WYKAZ NAUCZYCIELI

        SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 92 IM. JANA BRZECHWY

        W WARSZAWIE

        ROK SZKOLNY: 2022/2023

         

         

         

        WYCHOWAWCY KLAS 0 – III

        0A

        Adriana Bramska-Cegiełka, Agnieszka Szafrańska

         

        1A Anna Hołub
         
        1B Izabela Buch-Blaszyńska
         
        2A
         
        Robert Janasiak
        2B
         
        Jolanta Hodakowska

        3A

        Katarzyna Basiakowska
         

        3B

        Wioletta Kłosowska
         

        3C

        Joanna Górecka
         

         

        WYCHOWAWCY KLAS IV – VIII

        4A Piotr Duchalski
         
        4B Katarzyna Bandulet
         
        4S Mariusz Jancik
         
        5A Dorota Waśniewska
         
        5B
         
        Rafał Rosa
        5C
         
        Robert Pawlik
        5D
         
        Natalia Maruszewska

        6A

        Maria Kotecka
         

        6B

        Anna Ciećwierz
         

        6C

        Monika Strzeżyk
         

        7A

        Renata Karczmarz

        7B

        Małgorzata Kotowska

        8A

        Katarzyna Łazicka

        8B

        Robert Pawlik

        8C

        Wioleta Pawluczuk

        8D

        Anna Gongolewska

        8E

        Krzysztof Obrębski

        8F

        Anna Symołon 

        8G

        Anna Hołub

         

         

         

        ŚWIETLICA:

        KIEROWNIK ŚWIETLICY – Grażyna Karaś

        WYCHOWAWCY ŚWIETLICY:

        1A - Piotr Lis 

        1B - Dorota Pazik

        2A -  Konrad Komosiński 

        2B - Marta Woźnica

        3A - Izabela Zdunek 

        3B - Violetta Tomera

        3C - Anna Słupkowska

        4A - Grażyna Bara, Monika Gralewska

        4B - Kamil Bukowski 

        4S - Ewa Kurach 

         

        NAUCZYCIELE UCZĄCY POSZCZEGÓLNYCH PRZEDMIOTÓW:


        JĘZYK POLSKI

        Katarzyna Bandulet - 4B, 8B, 8C, 8E, 8G

        Renata Karczmarz - 5B, 5C, 6A, 7A

        Alicja Kosno - 4A, 4S, 5A, 5D

        Monika Strzeżyk - 6C, 7B, 8A, 8D

        Mariola Zalewska - 6B, 8F


        HISTORIA

        Maria Kotecka - 5A, 5B, 5C, 5D, 6A, 6B, 6C, 7A, 7B, 8A, 8B, 8D, 8E, 8F, 8G

        Wioleta Pawluczuk - 4A, 4B, 4S, 8C 


        WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

        Dominika Malczyńska - 8A, 8B, 8C, 8F, 8G

        Krzysztof Obrębski - 8D, 8E


        MATEMATYKA

        Joanna Jakubik - 4S, 5A, 5B, 5C, 5D, 6A, 6C

        Katarzyna Łazicka - 4A, 4B, 8A, 8C, 8D, 8E

        Bogusław Szczodrak - 6B, 7A, 7B, 8B, 8F, 8G


        BIOLOGIA

        Anna Gongolewska - 5A, 5B, 5C, 5D, 6A, 6B, 6C, 7A, 7B, 8A, 8B, 8C, 8D, 8E, 8F, 8G

         

        PRZYRODA

        Anna Gongolewska - 4A, 4B, 4S


        GEOGRAFIA

        Robert Pawlik - 5A, 5B, 5C, 5D, 6A, 6B, 6C, 7A, 7B, 8A, 8B, 8C, 8D, 8E, 8F, 8G


        WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE

        Piotr Duchalski - 4A, 4B, 4S, 5A, 5B, 5C, 5D, 6A, 6B, 6C, 7A, 7B, 8A, 8B, 8C, 8D, 8E, 8F, 8G


        FIZYKA

        Edyta Bida - 7A, 7B, 8C, 8D, 8E, 8F

        Nina Deliś - 8A, 8B, 8G


        CHEMIA

        Elżbieta Wójcik - 7A, 7B, 8A, 8B, 8C, 8D, 8E, 8F, 8G


        INFORMATYKA

        Natalia Maruszewska - 4A, 4B, 4S, 5A, 5B, 5C, 6A, 6B, 6C, 7A, 7B, 8A, 8B, 8C, 8D, 8E, 8F, 8G

        Bartłomiej Krowiak - 4A, 4B, 4S, 5A, 5B, 5C, 5D, 6A, 6B, 6C, 7A, 7B, 8A, 8B, 8C, 8D, 8E, 8F, 8G


        MUZYKA

        Piotr Duchalski - 4A, 4B, 4S, 5A, 5B, 5C, 5D, 6A, 6B, 6C, 7A, 7B


        PLASTYKA

        Anna Ciećwierz - 4A, 4B, 4S, 5A, 5B, 5C, 5D, 6A, 6B, 6C, 7A, 7B


        TECHNIKA

        Anna Ciećwierz - 4A, 4B, 4S, 5A, 5B, 5C, 5D, 6A, 6B, 6C


        JĘZYK ANGIELSKI

        Magdalena Gołębiewska - 0A, 1A, 1B, 2A, 2B, 6C, 7B, 8A, 8B, 8E

        Joanna Górecka - 3A, 3B, 3C

        Małgorzata Niesiołkowska - 6A, 8B

        Agata Pusz - 7A, 7B, 8C, 8F

        Marta Szymankiewicz - 5B, 5C, 6B

        Grażyna Ubysz - 8D, 8F, 8G

        Dorota Waśniewska - 5A, 5D, 8A, 8C, 8D, 8E

        Kamila Wiaderek - 4A, 4B, 4S


        JĘZYK NIEMIECKI

         Milena Borkowska - 7A, 7B, 8A, 8B, 8C, 8D, 8E, 8F, 8G


        JĘZYK HISZPAŃSKI

        Kinga Ostrowska - 8B, 8C, 8D, 8E, 8F

        Javier Humberto Monsalve Camacho  - 7A, 7B, 8A, 8G


        RELIGIA

        Justyna Łazor - 4A, 4B, 4S, 5A, 5B, 5C, 5D, 6A, 6B, 6C, 7A, 7B

        ks. Łukasz Majer - 0A, 1A, 1B, 2A, 2B, 8A, 8D, 8E, 8F, 8G

        ks. Kacper Świerzowicz - 3A, 3B, 3C, 8B, 8C


        ETYKA

        Regina Zboromirska - 1A, 1B, 2A, 2B, 3A, 3B, 3C

        Dorota Waśniewska - 4A, 4B, 4S, 5A, 5B, 5C, 5D, 6A, 6B, 6C, 7A, 7B, 8A, 8B, 8C, 8D, 8E, 8F, 8G


        WYCHOWANIE FIZYCZNE

        Mariusz Jancik - 4S, 8A, 8F (chł.), 8G

        Małgorzata Kotowska - 5A, 6A, 6C, 7B, 8B 

        Krzysztof Orzeszek - 4S, 5D, 6B, 8D (chł.), 8E (chł.)

        Rafał Rosa - 4A, 4B, 5B, 7A, 8C (chł.)

        Anna Symołon - 5C, 8C (dz.), 8D (dz.), 8E (dz.), 8F (dz.)


        DORADZTWO ZAWODOWE

        Filip Traczyński - 7A, 7B, 8A, 8B, 8C. 8D, 8E, 8F, 8G


        EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

        Filip Traczyński - 8A, 8B, 8C, 8D, 8E, 8F, 8G


        TANIEC

        Tomasz Dorosz - 0A, 1A, 1B, 2A, 2B, 3A, 3B, 3C

        SZACHY

        Dariusz Strzęboszewski - 1A, 1B, 2A, 2B, 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 4S


        ZAJĘCIA TEATRALNE

        Dominika Malczyńska - 5A, 5B, 5C, 5D, 6A, 6B, 6C, 7A, 7B


        JĘZYK POLSKI DLA CUDZOZIEMCÓW

        Agnieszka Baran

        Agnieszka Jastrzębska 

        Justyna Łazor

         

        BIBLIOTEKA

        Agnieszka Jamka
         

        GABINET TERAPII PEDAGOGICZNEJ

        Grażyna Bara – pedagog

        Hanna Bogusz – pedagog

        Elżbieta Rycaj – logopeda

        Edyta Maćkiewicz – pedagog terapeuta

        Justyna Rosińska – pedagog terapeuta

         

        Kinga Kranc – nauczyciel wspomagający

        Małgorzata Myczko – nauczyciel wspomagający

        Katarzyna Osuch – nauczyciel wspomagający

        Paulina Piechocka – nauczyciel wspomagający

        Grzegorz Proskura – nauczyciel wspomagający

        Justyna Steć – nauczyciel wspomagający

        Agnieszka Ścibek – nauczyciel wspomagający 

        Anna Trzcianowska – nauczyciel wspomagający

        Agnieszka Ziembicka – nauczyciel wspomagający

         

    • Kontakty

      • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 92 im. JANA BRZECHWY
      • sekretariat.sp92@eduwarszawa.pl
      • Sekretariat 222 771 688
        Kierownik gospodarczy / Kadry 222 771 681
        Intendent żywienia 222 771 685
        Pielęgniarka 222 771 691
        Pedagog 222 771 683
        Psycholog 222 771 684
      • ul. Przasnyska 18a
        01 - 756 Warszawa
        Poland
      • PDuchalski@eduwarszawa.pl
  • Nasze media społecznościowe

  • Galeria zdjęć

      brak danych