• Nauczyciele

      • WYKAZ NAUCZYCIELI

        SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 92 IM. JANA BRZECHWY

        W WARSZAWIE

        ROK SZKOLNY: 2020/2021

         

         

         

        WYCHOWAWCY KLAS 0 – III

        0A

        Izabela Zdunek, Dorota Pazik
         

        1A

        Krzysztof Obrębski 
         

        1B

        Anna Świeżawska
         

        1C

        Joanna Szydłowska
         

        2A

        Maria Chodkowska

        2B

        Izabela Buch-Blaszyńska

        2C

        Anna Hołub

        3A

        Joanna Kowalczyk 

        3B

        Jolanta Hodakowska

        3C

        Robert Janasiak

        3D

        Maria Skowrońska

         

        WYCHOWAWCY KLAS IV – VIII

        4A

        Maria Kotecka
         

        4B

        Anna Ciećwierz
         

        4C

        Monika Strzeżyk
         

        5A

        Renata Karczmarz

        5B

        Anna Jaworska

        6A

        Katarzyna Łazicka

        6B

        Bożena Kaczmarczyk

        6C

        Wioleta Pawluczuk

        6D

        Anna Gongolewska

        6E

        Krzysztof Obrębski

        6F

        Piotr Lis

        6G

        Anna Hołub

         

         

        7A

        Wioletta Sosnowska

        7B

        Katarzyna Bandulet

        7C

        Mariola Zalewska

        7D

        Małgorzata Kotowska

         

        7E

        Piotr Duchalski

         

        8A

        Robert Pawlik

        8B

        Katarzyna Łazuga-Podgajna

        8C

        Rafał Rosa

         

        ŚWIETLICA:

        KIEROWNIK ŚWIETLICY – Grażyna Karaś

        WYCHOWAWCY ŚWIETLICY:

        IA - Bogdan Andrysiak 

        IB - Violetta Tomera 

        IC - Piotr Lis

        IIA - Magdalena Banasiak

        IIB - Anna Słupkowska 

        IIC - Joanna Kukla

        IIIA - Marta Woźnica

        IIIB - Milena Traczyńska

        IIIC - Elżbieta Grochowska

        IIID - Justyna Krysińska, Grażyna Bara

        IVA - Edyta Boroń, Krzysztof Mrozicki

        IVB - Agata Małolepsza, Radosław Gromek

        IVC - Grażyna Karaś, Magdalena Rupniewska

        IV - VIII - Piotr Duchalski, Piotr Lis

         

        NAUCZYCIELE UCZĄCY POSZCZEGÓLNYCH PRZEDMIOTÓW:


        JĘZYK POLSKI

        Katarzyna Bandulet - 6G, 7B, 7D, 7E

        Renata Karczmarz - 4A, 5A, 8B, 8C

        Bożena Kaczmarczyk - 6A, 6B, 6C, 6E

        Monika Strzeżyk - 4C, 5B, 6D, 8A

        Mariola Zalewska - 4B, 6F, 7A, 7C


        HISTORIA

        Maria Kotecka - 4A, 4B, 4C, 5A, 5B, 6E, 6F, 6G, 8A, 8B, 8C

        Agata Małolepsza - 6A, 6B, 6D, 7A, 7B, 7C, 7E

        Wioleta Pawluczuk - 6C, 7D


        WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

        Dominika Malczyńska - 8A, 8B, 8C


        MATEMATYKA

        Anna Jaworska - 4A, 5A, 5B, 7E, 8C

        Katarzyna Łazicka - 6A, 6B, 6C, 6E, 6G

        Katarzyna Łazuga - Podgajna - 6D, 6F, 7C, 7D, 8A

        Wioletta Sosnowska - 4B, 4C, 7A, 7B, 8A


        BIOLOGIA

        Anna Gongolewska - 6B, 6C, 6D, 6E, 6F, 6G

        Ewa Parczewska - 5A, 5B, 6A, 7A, 7B, 7C, 7D, 7E, 8A, 8B, 8C
         

        PRZYRODA

        Anna Gongolewska - 4A, 4B, 4C


        GEOGRAFIA

        Robert Pawlik - 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6D, 6E, 6F, 6G, 7A, 7B, 7C, 7D, 7E, 8A, 8B, 8C


        WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE

        Piotr Lis - 4A, 4B, 4C, 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6D, 6E, 6F, 6G, 7A, 7B, 7C, 7D, 7E, 8A, 8B, 8C


        FIZYKA

        Edyta Bida - 7D, 7E, 8A, 8B, 8C

        Nina Deliś - 7A, 7B, 7C


        CHEMIA

        Barbara Lisicka - 7A, 7B, 7C, 7D, 7E, 8A, 8B, 8C


        INFORMATYKA

        Natalia Maruszewska - Sawicka - 4A, 4C, 5B, 6A, 6B, 6C, 6E, 6F, 6G, 7C, 7D, 7E, 8B

        Bartosz Krowiak - 4A, 4B, 4C, 5A, 6A, 6B, 6C, 6D, 6E, 6F, 6G, 7A, 7B, 8A, 8C


        MUZYKA

        Piotr Duchalski - 0A, 4A, 4B, 4C, 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6D, 6F, 6G, 7A, 7B, 7C, 7D, 7E

        Krzysztof Obrębski - 6E


        PLASTYKA

        Anna Ciećwierz - 4A, 4B, 5B, 6A, 6B, 6C, 6D, 6E, 6F, 7A, 7B, 7C, 7D, 7E

        Anna Hołub - 4C, 5A, 6G


        TECHNIKA

        Anna Ciećwierz - 4A, 4B, 4C, 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6D, 6E, 6F, 6G


        JĘZYK ANGIELSKI

        Magdalena Gołębiewska - 0A, 1B, 1C, 2A, 2B, 3A, 3B, 3C, 3D, 7A

        Małgorzata Niesiołkowska - 4A, 8A

        Agata Pusz - 5A, 5B, 7E, 8B

        Małgorzata Sobczyk - 6F, 6G, 7B, 7C, 7D, 7E

        Joanna Skwarczyńska - 1A, 2C, 5A, 6A, 6B, 6C, 6E

        Grażyna Ubysz - 4B, 4C, 5B, 6D, 8A, 8B, 8C

        Dorota Waśniewska - 4A, 6A, 6D, 7A, 7B, 7C, 7D


        JĘZYK NIEMIECKI

        Teresa Dąbrowska - 7A, 7B, 7C, 7D, 7E, 8A, 8B, 8C


        JĘZYK HISZPAŃSKI

        Natalia Domagała - 7A, 7B, 7C, 7D, 7E, 8A, 8B, 8C


        RELIGIA

        Jolanta Dominiak - 4A, 4B, 4C, 7A, 7B, 7D, 7E, 8A, 8B, 8C

        Adam Lemański - 2A, 2B, 2C, 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6D, 6E, 6F, 6G, 7C

        ks. Radosław Marciniak - 0A, 1A, 1B, 1C, 3A, 3B, 3C, 3D


        ETYKA

        Katarzyna Bandulet - 4A, 4B, 4C, 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6D, 6E, 6F, 6G

        Monika Strzeżyk - 7A, 7B, 7C, 7D, 7E, 8A, 8B, 8C

        Regina Zboromirska - 1A, 1B, 1C, 2A, 2B, 2C


        WYCHOWANIE FIZYCZNE

        Eliza Boroń - 6D, 7B

        Radosław Gromek - 5A, 6G, 7B, 7E

        Mariusz Jancik - 4A, 6D, 7A, 7C, 8A

        Małgorzata Kotowska - 4C, 5A, 7A, 7D, 8A

        Krzysztof Orzeszek - 2C, 4B, 6A, 6B, 8B

        Rafał Rosa - 5B, 6C, 7C, 7D, 8C

        Anna Symołon - 5B, 6F, 6E, 7E, 8B


        DORADZTWO ZAWODOWE

        Filip Traczyński - 7A, 7B, 7C, 7D, 7E, 8A, 8B, 8C


        EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

        Filip Traczyński - 8A, 8B, 8C


        TANIEC

        Tomasz Dorosz - 1A, 1B, 1C, 2A, 2B, 2C, 3A, 3B, 3C, 3D

        SZACHY

        Krzysztof Mrozicki - 1A, 1B, 1C, 2A, 2B, 2C, 3A, 3B, 3C, 3D, 4A, 4B, 4C


        ZAJĘCIA TEATRALNE

        Dominika Malczyńska - 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 6D, 6E, 6F, 6G, 7A, 7B, 7C, 7D, 7E


        JĘZYK POLSKI DLA CUDZOZIEMCÓW

        Agnieszka Baran
         

        BIBLIOTEKA

        Agnieszka Jamka

        Wioleta Pawluczuk
         

        GABINET TERAPII PEDAGOGICZNEJ

        Grażyna Bara – pedagog

        Hanna Bogusz – pedagog

        Monika Fijałkowska – psycholog

        Elżbieta Rycaj – logopeda

        Edyta Maćkiewicz – pedagog terapeuta

        Justyna Rosińska – pedagog terapeuta

        Liwia Witkowska – pedagog terapeuta

        Katarzyna Chrząszcz-Rybicka – nauczyciel wspomagający

        Katarzyna Osuch – nauczyciel wspomagający

        Grzegorz Proskura – nauczyciel wspomagający

        Żaneta Sowa – nauczyciel wspomagający

        Justyna Steć – nauczyciel wspomagający

        Agnieszka Ziembicka – nauczyciel wspomagający

         

    • Kontakty

      • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 92 im. JANA BRZECHWY
      • sp92@edu.um.warszawa.pl
      • (022) 633-97-17
        222771688
      • ul. Przasnyska 18a
        01 - 756 Warszawa
      • muz_piotrduchalski@wp.pl
  • Nasze media społecznościowe

  • Galeria zdjęć

      brak danych