• Sport

          • Od zabawy do sportu


          • 18 listopada 2021 r. odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Żoliborz -" Od zabawy do sportu".
            Nasza szkoła zajęła 3 miejsce.

            Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

            FOTORELACJA

             

          • Unihokej - mistrzostwa dzielnicy


          • Mistrzostwa Dzielnicy - UNIHOKEJ w kategorii mlodzież - dziewczęta - 2 miejsce

            Mistrzostwa Dzielnicy - UNIHOKEJ w kategorii mlodzież - chłopcy - 2 miejsce

             

          • Piłka ręczna - Mistrzostwa dzielnicy


          • Mistrzostwa Dzielnicy - Piłka ręczna - chłopcy - kategoria młodzież - 3 miejsce

            Mistrzostwa Dzielnicy - Piłka ręczna - dziewczęta  - kategoria młodzież - 2 miejsce

             

             

          • Szkolny turniej tenisa stołowego


          • 21 października 2021 r. odbył się szkolny turniej tenisa stołowego dla klas IV, V oraz VI. Zgłosiło się wiele chętnych osób, okazało się, że poziom gry jest bardzo wysoki.

            Zwyciezcy:
            I miejsce Wiktor Karpiński
            II miejsce Wojciech Kapica
            III miejsce Alan Ogorzelski

            Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy.

              

             

          • Mistrzostwa Dzielnicy w piłce ręcznej - DZIECI


          • 13 października 2021 r. odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Żoliborz w piłce ręcznej, kategoria - dzieci. Dziewczynki i chłopcy z naszej szkoły zajęli III miejsce.

            Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!

             

             

          • Mistrzostwa Dzielnicy w piłce nożnej - MŁODZIEŻ


          • 8 października 2021 roku na boisku OSIR ŻOLIBORZ odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy w piłce nożnej- kategoria młodzież.

            Dziewczęta naszej szkoły zdobyły I miejsce a chłopcy III.

            Serdeczne gratulacje !!!

             

          • Mistrzostwa Dzielnicy w piłce nożnej - DZIECI


          • 7 października 2021 roku na boisku OSIR ŻOLIBORZ odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy w piłce nożnej, kategoria - dzieci.

            Dziewczynki z naszej szkoły zajęły II miejsce a chłopcy- III.

            Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!

             

             

          • VII MITYNG im. Jana Mulaka



          •    
             

          • Mistrzostwa Dzielnicy w biegach przełajowych


          • 28 września 2021 roku odbyły się Mistrzostawa Dzielnicy w biegach przełajowych. 

            W kategorii "dzieci" jedna osoba zakwalifikowała się na zawody warszawskie a w kategorii "młodzież" 2 osoby.

            WYNIKI
             

               
             

          • XIII Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej


          • I miejsce
            Gabriela Kołodziejska kl. 8a, Anna Orzeszek kl. 8a, Amelia Kowalewska kl. 7b, Marika Stefańska kl. 8c - sztafety 4x100m

            III miejsce
            Borys Derdzikowski kl. 8a - skok w dal

            III miejsce
            Oskar Strycharski kl. 7c - bieg na 300m

              

             

          • LIV Warszawska Olimpiada Młodzieży


          • 18.06.2021r

            Gabriela Kołodziejska i Anna Orzeszek - klasa 8a

            III miejsce w LIV Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży w badmintonie dziewcząt.

             
             

             

          • Drużynowe Mistrzostwa Warszawy w czwórboju lekkoatletycznym


          • 16 czerwca 2021r., na stadionie "Orła" Warszawa odbyły się drużynowe Mistrzostwa Warszawy w czwórboju lekkoatletycznym.
            Dziewczęta z naszej szkoły zajęły VI miejsce.

            Serdecznie gratulujemy!

              

             

          • Zawody w 4-boju lekkoatletycznym dla klas I - III


          • 15 czerwca, na boisku naszej szkoły, odbyły się zawody w 4-boju lekkoatletycznym dla klas I - III.

             

            FOTORELACJA

             

          • DZIEŃ KIBICA


          • 1. czerwca rozpoczęło się Euro2020, a pierwszy mecz, w którym zagrała reprezentacja Polski był w poniedziałek 14 czerwca.

            W związku z tym PONIEDZIAŁEK ogłoszony został DNIEM KIBICA.


            FOTORELACJA

                

             

          • Mistrzostwa Warszawy w lekkoatletyce dziewcząt i chłopców


          • Mistrzostwa Warszawy w lekkoatletyce dziewcząt i chłopców 10-11.06.2021 odbyły sie na stadionie Orła Warszawa ul. Podskarbińska.

            Reprezentacja dziewcząt: Gabriela Kołodziejska (100m, sztafeta 4x100m, sztafeta Olimpijska), Maja Łuniewska (300m), Laura Łukasiewicz (200m), Zofia Radecka (200m), Oliwia Podolska (100m), Amelia Kowalewska (600m, sztafeta 4x100m, sztafeta Olimpijska), Violetta Kotylo (600m), Anna Szymańska (pchnięcie kulą), Ola Szymczak (pchnięcie kulą), Hania Hatała (300m), Anna Orzeszek (skok w dal, sztafeta 4x100m, sztafeta Olimpijska), Marika Stefańska (skok w dal, sztafeta 4x100, sztafeta Olimpijska). WYNIKI - I miejsce Marika Stefańska w skoku w dal, IV miejsce Gabriela Kołodziejska na 100m i I miejsce sztafety 4x100m oraz IV miejsce sztafety Olimpijskiej.

            Reprezentacja chłopców: Filip Witkowski (1000m), Tomasz Batog (100m, sztafeta 4x100m, sztafeta Olimpijska), Nataniel Borucki (200m), Oskar Strychalski (300m, sztafeta 4x100m, sztafeta Olimpijska), Antoni Melon (300m), Franek Majchrowski (600m, sztafeta Olimpijska), Franek Michalski (pchnięcie kulą), Krzysztof Kowalski (pchnięcie kulą), Kacper Kalbarczyk (pchnięcie kulą), Borys Derdzikowski (skok w dal, sztafeta 4x100m, sztafeta Olimpijska), Wojtek Mazurek (skok w dal), Daniel Zieliński (skok w dal, sztafeta 4x100m). WYNIKI - I miejsce Oskar Strychalski 300m, III miejsce Borys Derdzikowski skok w dal, II miejsce sztafeta Olimpijska, III miejsce sztafeta 4x100m.

            FOTORELACJA

             

             

          • Mistrzostwa Dzielnicy Żoliborz w 4-boju lekkoatletycznym (kat. dzieci) i lekkoatletyce (kat. młodzież)


          • 8 czerwca 2021 roku, na terenie naszej szkoły odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Żoliborz w 4-boju lekkoatletycznym (kat. dzieci) i lekkoatletyce (kat. młodzież).

            Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

             

            FOTORELACJA

            TABELA WYNIKÓW 1 

            TABELA WYNIKÓW 2

             

          • Mistrzostwa Dzielnicy w Piłce ręcznej


          • 15 października 2020 roku odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Żoliborz w piłce ręcznej!
            Reprezentacja dziewcząt z naszej szkoły zajęła II miejsce,
            natomiast reprezentacja chłopców - III miejsce.

               

            Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!

             

          • Mistrzostwa Dzielnicy w piłce nożnej dziewcząt


          • 8 października na terenie OSIR Żoliborz odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy w piłce nożnej dziewcząt w kategorii - dzieci.
            Reprezentacja naszej szkoły zajęła I miejsce!!!

            Serdecznie gratulujemy!!!

              

             

          • Mistrzostwa Dzielnicy Żoliborz w piłce nożnej dziewcząt


          • (KATEGORIA KLASY 7-8) 


            II miejsce
            Amelia Drużga kl. 8a, Antonina Bierzanek kl. 8a, Martyna Biszczak kl. 8a,  Julia Chmiel kl. 8c, Oliwia Królikowska kl. 8b, Oliwia Socha kl. 7e, Oliwia Podolska kl. 7e, Zuzanna Piórkowska kl. 8c, Alina Havrylenko kl. 8b

             

             

          • Mistrzostwa Dzielnicy Żoliborz w ringo

          •  

            2 października 2020 r.

            SP 92 - II miejsce
            Skład: Jan Moskal, Jakub Dymowski, Wiktor Sobotkowski, Antonina Bierzanek, Amelia Drużga, Anna Orzeszek 

              

             

          • Mistrzostwa Dzielnicy Żoliborz w biegach przełajowych


          • 1 października 2020 r. - Mistrzostwa Dzielnicy Żoliborz w biegach przełajowych. 

            ROCZNIK 2006 
            Gabrysia Kołodziejska - I miejsce

            ROCZNIK 2008
            Zosia Piekart - I miejsce
            Rafał Karpiński - III miejsce

            ROCZNIK 2009
            Nataniel Grzegorczyk - I miejsce
            Igor Kornacki - II miejsce 

            SZTAFETA - KATEGORIA DZIECI
            I miejsce - SP 92 - chłopcy - czas 26,68

            II miejsce - SP 92 - dziewczynki - czas 25,53

            SZTAFETA - KATEGORIA MŁODZIEŻ
            II miejsce - SP 92 - chłopcy - czas 26,23
            II miejsce - SP 92 - dziewczynki - czas 31,41


            GRATULUJEMY :)

                   

             

          • Mistrzostwa Dzielnicy Żoliborz w piłce siatkowej chłopców


          • 6 marca 2020 roku, w naszej szkole, odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Żoliborz
            w piłce siatkowej chłopców (kategoria-młodzież).
            Reprezentacja naszej szkoły zajęła I miejsce!!!

            Serdecznie gratulujemy!!!




             

             

          • Mistrzostwa Dzielnicy Żoliborz w piłce siatkowej dziewcząt


          • 4 marca 2020 roku, w naszej szkole, odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Żoliborz w piłce siatkowej
            dziewcząt (kategoria-młodzież). Reprezentacja naszej szkoły zajęła II miejsce!!!

            Zwycięzcy serdecznie gratulujemy!!!




            FOTORELACJA


             

          • Mistrzostwa Dzielnicy Żoliborz w piłce siatkowej


          • 5 lutego 2020r.  w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Żoliborz w piłce siatkowej.
            Reprezentacja dziewcząt z SP92 zajęła I miejsce!!!

            Wszystkim serdecznie gratulujemy!!! 

             

             

          • Mistrzostwa Warszawy w tenisie stołowym dziewcząt.


          • 14 stycznia 2020 rok odbyły się 
            Mistrzostwa Warszawy w tenisie stołowym dziewcząt w kategorii młodzieży.
             V miejsce- Maria Dobruch kl 8c i Anna Orzeszek kl 7a.

             

             

          • Mistrzostwa Dzielnicy Żoliborz w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców.


          • Mistrzostwa Dzielnicy Żoliborz w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców
            w kategorii młodzieży  - 13 grudnia 2019.

             


            Reprezentacja dziewcząt zajęła l miejsce, chłopców III miejsce.

            W ogólnej klasyfikacji zdobyliśmy II miejsce w naszej dzielnicy.


             

          • Mistrzostwa Warszawy w badmintonie.


          • Mistrzostwa Warszawy w badmintonie - 18 listopada 2019 rok - w kategorii młodzieży.
            Naszą dzielnicę reprezentowali :

            Maria Dobruch kl 8c, Anna Orzeszek kl 7a,
            Iwo Rakowski kl 8c, Michał Gałazin kl 8a
            .

             


             

          • Mistrzynie Dzielnicy w unihokeju dziewcząt.


          • Mistrzynie Dzielnicy w roku szkolnym 2019/2020 w unihokeju dziewcząt.

            Kategoria - młodzież.

            28 października 2019 rok.


             

          • CITY TRAIL


          • Nasi wspaniali lekkoatleci wykazali się znakomitą formą w zawodach
            „CITY TRAIL” - dystans 1 km w parku młocińskim.
            Najlepsze rezultaty : Rafał Karpiński (czas 3min36sek) 5 m-ce
            i Oskar Strycharski (3min43sek) 7 m-ce !

            Brawo drużyna !


             

          • ERGOMETR WIOŚLARSKI


          • 8 listopada uczniowie klas 4-8 zajęli pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej w
            „I Otwartych Mistrzostwach Żoliborza Szkół Podstawowych na ergometrze wioślarskim”.


             

          • "Od zabawy do sportu"


          • 5 listopada 2019r. w SP 267 odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Żoliborz "Od zabawy do sportu".
            Nasi uczniowie zajęli II miejsce!!! Wszystkim serdecznie gratulujemy!!! :-)

            FOTORELACJA


              

             

          • PIŁKA NOŻNA


          • 4 października 2019r. odbyły się Dzielnicowe zawody w Piłce nożnej chłopców i dziewcząt.


             Reprezentacja naszej szkoły:

            Maja Minczewska

            Patrycja żyra

            Aleksandra Nowak

            Martyna Dębińska

            Jagoda Sitawik

            Anna Orzeszek

            Amelia Drużga

            Martyna Biszczak

            Gabrysia Kołodziejska

            Iwo Rakowski

            Rafał Szymański

            Stanisław Rutkowski

            Jakub Tryc

            Eryk Nichthauser

            Tymoteusz Kowalewski

            Murad Burkinhoev

            Mateusz Pluciński

            Kacper Sawczuk

            Borys Derdzikowski

            Michał Żubrowski

             

            Dziewczęta zajęły zaszczytne pierwsze miejsce,
            chłopcy również stanęli na podium zajmując drugie miejsce.


             

          • BIEGI PRZEŁAJOWE


          • 26 września 2019r., na Kępie Potockiej, odbyły się zawody w biegach przełajowych.

            Wszystkim gratulujemy!

            FOTORELACJA 
             

             

          • Memoriał Jędrusia Szwajkerta

          • W ostatnią sobotę września Szkoła Podstawowa nr 92 im. Jana Brzechwy stała się po raz kolejny miejscem niezwykłych rozgrywek i wyjątkowego wydarzenia. Na boisku rozegrano bowiem Turniej Piłkarski im. Jędrusia Szwajkerta – małego bohatera Powstania Warszawskiego, który za swoją działalność niepodległościową zapłacił najwyższą cenę.

            W sportowych zmaganiach wzięło udział 8 drużyn piłkarskich, w tym zespół dziewczęcy „Ladies” oraz drużyna „Motorlet Praha” z Czech. Wszyscy uczestnicy mieli 11 lat tak jak Jędruś, ku pamięci którego odbywają się coroczne turnieje. Po pełnych emocji rozgrywkach I miejsce zajęła reprezentacja SP 392, II miejsce drużyna z Czech, III miejsce SP 267. Uczniowie ze Szkoły im. Jana Brzechwy uplasowali się na VI pozycji. Dumnym zwycięzcom i uczestnikom turnieju nagrody wręczali Burmistrz Żoliborza Paweł Michalec, bratanica Jędrusia Szwajkerta  pani Hanna Szwajkert- Sobiecka oraz dyrektor szkoły pani Magdalena Rupniewska.

            Meczom towarzyszył piknik historyczny, w ramach którego wysyłano kartki do Powstańców, szyto opaski powstańcze, wykonywano stemple. Spotkanie było okazją do zrobienia pamiątkowych zdjęć w historycznej fotobudce oraz zapoznania się z informacjami i ciekawostkami zamieszczonymi w okolicznościowym wydaniu szkolnej gazetki „Kleksy”. Ogromna popularnością cieszyło się malowanie koszulek. Każdy mógł mieć też swój udział w tworzeniu wspólnego muralu o tematyce powstańczej lub poczęstować się wojskową grochówka i innymi przysmakami.

            Turniej i piknik na stałe wpisały się w kalendarz wydarzeń Szkoły Podstawowej nr 92. Są dowodem pamięci i uznania dla małego bohatera; okazją do zadumy nad bolesną historią oraz wyrazem dziecięcej radości ze sportu i gry w piłkę.

            FOTORELACJA

             

             

          • MINI PIŁKA NOŻNA


          • 3 kwietnia 2019r., na boiskach OSIR Żoliborz, odbyły sie Mistrzostwa Dzielnicy Żoliborz
            w mini piłce nożnej.
            Uczennice naszej szkoły zajęły I miejsce!!! Chłopcy tym razem wrócili ze srebrem :-)
            Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!

            FOTORELACJA


             

          • Turniej mikołajkowy w SP nr 65


          • 5 grudnia 2018 , jak co roku, w szkole podstawowej nr 65 odbył się Mikołajkowy Turniej
            w rzucankę siatkarską dla klas IV oraz w mini piłkę siatkową dla klas V. W tym roku udało się
            nam stanąć na podium i odebrać "srebro" i "brąz" w mini piłce siatkowej :-)

            Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!

             


             

          • SZACHY


          • 4 grudnia 2018 roku odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Żoliborz szkół podstawowych w szachach.
            Zespół naszej szkoły wywalczył  I miejsce. Brawo!!!

            Skład zwycięskiej drużyny:

            Piotr Kowalik, Jeremi Dyl, Konstanty Dyl i Anna Orzeszek. Zawodnicy, w tym samym składzie, mieli też przyjemność reprezentować naszą szkołę w Drużynowych Mistrzostwach Mazowsza Szkół Podstawowych w szachach szybkich.

            Życzymy dalszych sukcesów.


             

          • MISTRZOSTWA DZIELNICY W UNIHOKEJU


          • 22 listopada 2018r.  w szkole podstawowej nr 267 odbyły się mistrzostwa dzielnicy w unihokeju.
            Chłopcy z naszej szkoły dzielnie walczyli do końca. W tym roku zajęliśmy pierwsze miejsce w dzielnicy!!!

             



            Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!


             

          • UNIHOKEJ


          • 8 listopada 2018r. w Szkole Podstawowej nr 267, odbyły się Mistrzostwa dzielnicy w unihokeju.
            Uczennice naszej szkoły zajęły II miejsce.


            Serdecznie gratulujemy!!!

            FOTORELACJA

             

          • MINISIATKÓWKA CHŁOPCÓW


          • Skład drużyny chłopców:

            1. Marcel Dobrowolski
            2. Jakub Żulewski
            3. Michał Gałazin
            4. Eryk Nichthauser
            5. Tymoteusz Kowalewski
            6. Gustaw Jancik
            7. Wojtek Mazurek
            8. Jakub Barnaś

             



             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

    • Kontakty

      • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 92 im. JANA BRZECHWY
      • sp92@edu.um.warszawa.pl
      • Sekretariat 222 771 688
        Kierownik gospodarczy / Kadry 222 771 681
        Intendent żywienia 222 771 685
        Pielęgniarka 222 771 691
        Pedagog 222 771 683
        Psycholog 222 771 684

      • ul. Przasnyska 18a
        01 - 756 Warszawa
      • muz_piotrduchalski@wp.pl
  • Nasze media społecznościowe

  • Galeria zdjęć

      brak danych