• Nauczyciele

      • WYKAZ NAUCZYCIELI

        SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 92 IM. JANA BRZECHWY

        W WARSZAWIE

        ROK SZKOLNY: 2019/2020

         

         

         

        WYCHOWAWCY KLAS I – III

        1A

        Maria Chodkowska

        1B

        Izabela Buch-Blaszyńska

        1C

        Anna Hołub

        2A

        Monika Radziszewska

        2B

        Jolanta Hodakowska

        2C

        Robert Janasiak

        2D

        Aneta Rutkowska

         

        3A

        Krzysztof Obrębski

        3B

        Irmina Katner

        3C

        Joanna Szydłowska

         

        WYCHOWAWCY KLAS IV – VIII

        4A

        Renata Karczmarz

        4B

        Anna Jaworska

        5A

        Katarzyna Łazicka

        5B

        Bożena Kaczmarczyk

        5C

        Wioleta Pawluczuk

        5D

        Anna Gongolewska

        5E

        Krzysztof Obrębski

        5F

        Piotr Lis

         

        5G

        Anna Hołub

         

         

        6A

        Wioletta Sosnowska

        6B

        Katarzyna Bandulet

        6C

        Mariola Zalewska

        6D

        Małgorzata Kotowska

         

        6E

        Piotr Duchalski

         

        7A

        Robert Pawlik

        7B

        Katarzyna Łazuga-Podgajna

        7C

        Rafał Rosa

        8A

        Maria Kotecka

        8B

        Mariusz Jancik

        8C

        Anna Ciećwierz

         

        ŚWIETLICA:

        KIEROWNIK ŚWIETLICY – Grażyna Karaś

        WYCHOWAWCY ŚWIETLICY:

        1A

        Magdalena Banasiak

        1B

        Anna Słupkowska

        1C

        Joanna Kukla

        2A

        Marta Woźnica

        2B

        Milena Traczyńska

        2C

        Elżbieta Grochowska

        2D

        Paulina Makowska,

        Filip Traczyński

        3A

        Izabela Zdunek

         

        3B

        Piotr Poźniak

         

         

        3C

        Dorota Pazik

        4A

        Piotr Lis

        4B

         

        4-7

        Grażyna Karaś

        Magdalena Rupniewska

        Grażyna Bara


         

        NAUCZYCIELE UCZĄCY POSZCZEGÓLNYCH PRZEDMIOTÓW:


        JĘZYK POLSKI

        Katarzyna Bandulet – VG, VIB, VID, VIE

        Renata Karczmarz – IVA, VIIB, VIIC, VIIIA

        Bożena Kaczmarczyk – VA, VB, VC, VE

        Monika Strzeżyk – IVB, VD, VIIA, VIIIB

        Mariola Zalewska – VF, VIA, VIC, VIIIC


        HISTORIA

        Maria Kotecka – IVA, IVB, VE, VF, VG, VIIA, VIIB, VIIC, VIIIA, VIIIB, VIIIC

        Wioleta Pawluczuk – VA, VB, VC, VD, VIA, VIB, VIC, VID, VIE


        WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

        Krzysztof Obrębski – VIIIA, VIIIB, VIIIC


        MATEMATYKA

        Anna Jaworska – IVA, IVB, VIE, VIIC, VIIIA

        Katarzyna Łazicka – VA, VB, VC, VE, VG

        Katarzyna Łazuga - Podgajna – VD, VF, VIC, VID, VIIB

        Wioletta Sosnowska – VIA, VIB, VIIA, VIIIB, VIIIC


        BIOLOGIA

        Anna Gongolewska – IVA, IVB, VB, VC, VD, VE, VF, VG, VIB, VIC

        Ewa Parczewska – VA, VIA, VIB, VIC, VID, VIE, VIIA, VIIB, VIIC, VIIIA, VIIIB, VIIIC


        GEOGRAFIA

        Robert Pawlik – VA, VB, VC, VD, VE, VF, VG, VIA, VIB, VIC, VIIA, VIIB, VIIC


        WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE

        Anna Gongolewska – IVA, IVB, VA, VB, VC, VD, VE, VF, VG, VIA, VIB, VIC, VID, VIE, VIIA, VIIB, VIIC, VIIIA, VIIIB, VIIIC


        FIZYKA

        Edyta Bida – VIIA, VIIB, VIIC, VIIIA, VIIIB, VIIIC


        CHEMIA

        Barbara Lisicka – VIIA, VIIB, VIIC, VIIIA, VIIIB, VIIIC


        INFORMATYKA

        Jacek Lewczuk – IVA, IVB, VG, VIA, VIB, VIC, VID, VIIIA, VIIIB, VIIIC

         – VA, VB, VC, VD, VE, VF, VIE, VIIA, VIIB, VIIC


        MUZYKA

        Piotr Duchalski – IVA, IVB, VA, VB, VC, VD, VF, VG, VIA, VIB, VIC, VID, VIE, VIIA, VIIB, VIIC

        Krzysztof Obrębski – VE


        PLASTYKA

        Anna Ciećwierz  – IVA, IVB, VA, VB, VC, VD, VE, VF, VG, VIA, VIB, VIC, VID, VIE, VIIA, VIIB, VIIC

        Anna Hołub – VG


        TECHNIKA

        Anna Ciećwierz – IVA, IVB

        – VA, VB, VC, VD, VE, VF, VG, VIA, VIB, VIC, VID, VIE


        JĘZYK ANGIELSKI

        Magdalena Gołębiewska – IA, IB, IIA IIB, IIC, IID, IIIB, IIIC, VIA

        Małgorzata Niesiołkowska – VIIA, VIIB

        Agata Pusz – IVA, IVB, VIE, VIIB

        Małgorzata Sobczyk – IVA, VF, VG, VIB, VIC, VID, VIE

        Joanna Skwarczyńska – IC, VA, VB, VC, VD, VE, VIIIB

        Grażyna Ubysz – IVB, VIIA, VIIB, VIIIA, VIIIB, VIIIC

        Dorota Waśniewska – VD, VF, VIA, VIB, VIC, VID, VIIIC

        Anna Wodzińska – IIIA, VA, VB, VC, VIIC


        JĘZYK NIEMIECKI

        Teresa Dąbrowska – VIIA, VIIB, VIIC, VIIIA, VIIIB, VIIIC


        JĘZYK HISZPAŃSKI

        Natalia Domagała – VIIA, VIIB, VIIC, VIIIA, VIIIB, VIIIC


        RELIGIA

        Jolanta Dominiak – VIA VIB, VID, VIE, VIIA, VIIB, VIIC, VIIIA, VIIIB, VIIIC

        Adam Lemański – IA,  IB, IC, IVA, IVB, VA, VB, VC, VD, VE, VF, VG, VIC

        ks. Radosław Marciniak – IIA, IIB, IIC, IID, IIIA, IIIB, IIIC


        ETYKA

        Piotr Ławrowski – IVA, IVB, VA, VB, VC, VD, VE, VF, VG, VIA, VIB, VIC, VID, VIE, VIIA, VIIB, VIIC, VIIIA, VIIIB, VIIIC

        Regina Zboromirska – IA, IB, IC, IIIA, IIIB, IIIC

        – IIA, IIB, IIC, IID,


        WYCHOWANIE FIZYCZNE

        Eliza Boroń – VIA, VIB, VIC, VIIA, VIIC

        Radosław Gromek – VC, VD, VF, VIC, VID

        Mariusz Jancik – VA, VD, VIA, VIIA, VIIIB

        Krzysztof Mrozicki – VIIB

        Małgorzata Kotowska – IVA, VG, VID, VIIIAB, VIIIC

        Krzysztof Orzeszek  – IC, IVA, VA, VB, VIIIA, VIIIC

        Rafał Rosa – IVB, VB, VC, VE, VIIC

        Anna Symołon – IVB, VE, VF, VIE, VIIB

        Filip Traczyński – VG, VIB, VIE


        DORADZTWO ZAWODOWE

        Filip Traczyński – VIIA, VIIB, VIIC, VIIIA, VIIIB, VIIIC


        EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

        Filip Traczyński – VIIIA, VIIIB, VIIIC


        TANIEC

        Tomasz Dorosz – IA, IB, IC, IIA, IIB, IIC, IID, IIIA, IIIB


        SZACHY

        Krzysztof Mrozicki – IA, IB, IC, IIA, IIB, IIC, IID, IIIA, IIIB, IIIC


        ZAJĘCIA TEATRALNE

        Dominika Malczyńska – VA, VB, VC, VD, VE, VF, VIA, VIB, VIC, VID, VIE, VIIA, VIIB, VIIC


        JĘZYK POLSKI DLA CUDZOZIEMCÓW

        Agnieszka Baran
         

        BIBLIOTEKA

        Agnieszka Jamka

        Wioleta Pawluczuk
         

        GABINET TERAPII PEDAGOGICZNEJ

        Grażyna Bara – pedagog

        Hanna Bogusz – pedagog

        Paulina Makowska – psycholog

        Edyta Maćkiewicz – pedagog terapeuta

        Katarzyna Osuch – nauczyciel wspomagający

        Grzegorz Proskura – nauczyciel wspomagający

        Justyna Rosińska – pedagog terapeuta

        Elżbieta Rycaj – logopeda

        Żaneta Sowa – nauczyciel wspomagający

        Justyna Steć – nauczyciel wspomagający

        Anna Świeżawska – nauczyciel ze specjalnym przygotowaniem pedagogicznym

        Liwia Witkowska – pedagog terapeuta

        Agnieszka Ziębińska – nauczyciel wspomagający

         

    • Kontakty

      • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 92 im. JANA BRZECHWY
      • sp92@edu.um.warszawa.pl
      • (022) 633-97-17
      • ul. Przasnyska 18a
        01 - 756 Warszawa
      • sp92strona@onet.pl
  • Nasze media społecznościowe

  • Galeria zdjęć

    • ŻYWA LEKCJA HISTORII - BRACTWO KERIN
    • Mistrzostwa Dzielnicy Żoliborz w piłce siatkowej dziewcząt
    • BezpieczneFerieZImowe
    • WyczekiwanySnieg3a3c
    • fFESTIWAL ZDROWIA 2019
    • Warsztaty w klasie 6B "Jak być zmotywowanym do nauki
    • Polonistyczne sukcesy 5-klasistek
    • spotkanie autorskie z poetką Hanną Niewiadomską
    • Zima świetlica
    • MIŚ
    • Mikołajkowa integracja 5d
    • Klasa 5g w Zachęcie