• REKRUTACJA

Publikacja list dzieci przyjętych i nieprzyjętych

oraz postępowanie odwoławcze

W piątek 22 maja br. w przedszkolach i szkołach podstawowych  (również na stronach internetowych tych placówek) zostaną wywieszone listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych. Informacja ta będzie również dostępna w systemie rekrutacyjnym, po zalogowaniu się na koncie dziecka.

Postępowanie odwoławcze rozpocznie się w piątek 22 maja br.

Zgodnie z art. 158 ust. 6 – 9 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe
        (Dz. U. z 2019 r. poz. 1148 ze zm.):

1. W terminie 7 dni od dnia podania do publicznej wiadomości listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych, rodzice/prawni opiekunowie mogą wystąpić do komisji rekrutacyjnej w przedszkolu/szkole z wnioskiem o sporządzanie uzasadnienia odmowy przyjęcia dziecka.
        2. Komisja rekrutacyjna sporządza uzasadnienie w terminie 5 dni od dnia wystąpienia przez rodziców/prawnych opiekunów.
        3. W terminie 7 dni od dnia otrzymania uzasadnienia rodzice/prawni opiekunowie mogą wnieść do dyrektora przedszkola/szkoły odwołanie od rozstrzygnięcia komisji rekrutacyjnej.
        4. Dyrektor rozpatruje odwołanie od rozstrzygnięcia komisji rekrutacyjnej w terminie
          7 dni od dnia otrzymania odwołania.
        5. Na rozstrzygnięcie dyrektora przedszkola/szkoły służy skarga do sądu administracyjnego.

Odwołania można przesłać na adres e-mail placówki. Nie trzeba dostarczać ich osobiście.

‼Uwaga Rodzice ‼

NOWY HARMONOGRAM REKRUTACJI

Nowy Harmonogram rekrutacji do klas pierwszych - rok szkolny 2020/2021

Nowy Harmonogram rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych - rok szkolny 2020/2021

- Wysłać skan wniosku i pozostałych dokumentów drogą mailową na adres placówki: sp92@edu.um.warszawa.pl

- Dostarczyć dokumenty w wersji papierowej do placówki. W placówce zachowane są zaostrzone reguły sanitarne: płyn do dezynfekcji rąk, ograniczony kontakt z pracownikami, zachowanie odpowiedniego,
        1.5 metrowego dystansu między obecnymi w budynku. Ewentualne konsultacje udzielane są wyłącznie telefonicznie i mailowo.

- W przypadku niemożności otrzymania z zakładu pracy zaświadczenia placówki będą przyjmować oświadczenia rodziców o późniejszym dostarczeniu zaświadczenia z zakładu pracy.

W związku ze zbliżającą się rekrutacją zapraszamy wszystkich zainteresowanych
        edukacją dzieci w naszej szkole do zapoznania się poniższymi dokumentami:

Rekrutacja do oddziału przedszkolnego

Harmonogram rekrutacji

Kryteria rekrutacji

Zasady przyjęć

Kryterium dochodowe

Rekrutacja do klas pierwszych

Harmonogram rekrutacji

Kryteria rekrutacji

Zasady przyjęć do klasy I

• Dlaczego my?

• Sympatyczni pracownicy
          • Kochamy nasze dzieci, a one kochają naukę w naszej szkole.
          • Nie tylko JA!
          • Otwartość na potrzeby i szacunek dla drugiego człowieka.
          • Sport
          • W zdrowym ciele, zdrowy duch!
          • Muzyka
          • Pasja jest bardzo ważna!
          • Nauka
          • Akademia naukowa PANA KLEKSA.
          • Sukces
          • Wysoki poziom nauczania.

• sp92strona@onet.pl

• ŻYWA LEKCJA HISTORII - BRACTWO KERIN