• Mistrzostwa Dzielnicy szkół podstawowych w tenisie stołowym

• 10 grudnia 2021 r.  w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy szkół podstawowych w tenisie stołowym w kategorii dzieci i młodzież.

W kategorii Dzieci dziewczęta zajęły I miejsce, chłopcy II miejsce, w kategorii Młodzież dziewczęta zajęły I miejsce, chłopcy III miejsce.

W klasyfikacji generalnej, szkolnej zarówno u dzieci jak i młodzieży zajmujemy I miejsce.

• Minecraft: Education Edition

• 6 grudnia 2021 r. o godzinie 18:00 odbyło się webinarium dla uczniów w wieku 10-16 lat dotyczące Minecraft: Education Edition.

Uczniowie z klasy VI b - Borys, Piotr, Wojciech, Maciej i Janek opowiedzieli wszystkim uczestnikom o tym jak pracuje się im w Minecrafcie, co sprawia im najwięcej trudności i jak sobie z nimi radzą, czego obawiają się najbardziej i czy w ogóle podoba się im taka współpraca.

To pierwsze publiczne wystąpienie naszych uczniów.

Brawo!!!

• Przegląd Piosenki Świątecznej w Języku Angielskim - wyniki

• Kategoria klas I-III

I miejsce – Janina Śnieżek kl. 3b

II miejsce – Pola Laskowska kl. 3a

III miejsce – Wiktoria Ślubowska & Antonina Kwiecień kl. 3b

wyróżnienie – Hanna Rydzik kl. 3b

Kategoria klas IV – VIII

I miejsce – Ada Krężołek kl. 7g

II miejsce – Kalina Polkowska kl. 4a

III miejsce – Kazimierz Niewiedział kl. 7d

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy, zaś wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i wkład pracy w przygotowanie utworów.

• Międzynarodowy Festiwal Tańca BALTIC CUP - 2021

• Z wielką dumą i przyjemnością chcielibyśmy poinformować, że Janek Szewczyk i Maja Bartkiewicz, dzięki swojej ciężkiej pracy zwieńczonej świetnym wynikiem na turnieju BALTIC CUP, uzyskali klasę taneczną C w standardzie (najwyższą możliwą klasę w kategorii wiekowej 10-11 lat)!

• „Czy się spełni cud?" – kampania świąteczna

• 1 grudnia 2021 roku ukazał się świąteczny spot reklamowy Fundacji SOS Wioski Dziecięce.

W reklamie udział wzięli uczniowie naszej szkoły: Magda, Dominika, Maja, Gabrysia, Ada, Oliwia, Julia, Zosia, Kamil, Kazik, Pola i Julia.

Na zdjęciach przedstawiamy kulisy powstawania tej reklamy.

„Czy się spełni cud”? – kampania świąteczna, w której Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce zwraca szczególną uwagę na trudną sytuację systemu pieczy zastępczej w Polsce. Dramatycznie rośnie liczba dzieci kierowanych do pieczy w trybie zabezpieczenia, a nie ma rodzin zastępczych i miejsc w placówkach opiekuńczo-wychowawczych, które mogłyby je przyjąć. Dzieci, które potrzebują pomocy, na miejsce w pieczy zastępczej czekają miesiącami w biologicznych domach.

Koncepcję kreatywną opracowała agencja VMLY&R Poland. Za strategię mediową odpowiadał Wavemaker, a za produkcję Papaya Films. Spot wyreżyserował Maciej Kowalczuk.

Ogólnopolska kampania i towarzysząca jej świąteczna zbiórka prowadzone będą do końca grudnia 2021 roku. Planowane działania reklamowe obejmują telewizję, prasę, kampanię online i działania DOOH z partnerem kampanii firmą Screen Network.

• Podziękowanie za udział w akcji  „Podaruj Misia”
          • Podziękowanie za udział w akcji „Podaruj Misia”

• Z okazji Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia Szkolne Koło Wolontariatu we współpracy z Samorządem Uczniowskim wzięło udział w akcji „Podaruj Misia”.

Podczas przeprowadzonej zbiórki zostały zebrane pluszaki, gry, przybory plastyczne, które zostały przekazane dzieciom w szpitalach onkologicznych.

Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania uczniom, rodzicom  i nauczycielom za duże zaangażowanie w przeprowadzoną akcję.

Dzięki Waszej życzliwość na twarzach wielu dzieci pojawił się uśmiech.

Dziękujemy!

Wolontariusze i opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu

• Od zabawy do sportu

• 18 listopada 2021 r. odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Żoliborz -" Od zabawy do sportu". Nasza szkoła zajęła 3 miejsce.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

• OBCHODY ŚWIĘTA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

• 10 listopada 2021 roku przyłączyliśmy się do ogólnopolskiej akcji śpiewania Hymnu #SzkołaDoHymnu. Pomysłodawcą i patronem akcji jest Ministerstwo Edukacji i Nauki. O godzinie 11:11, w trosce o zapewnienie bezpieczeństwa w dobie pandemii, w różnych częściach szkoły rozbrzmiewał śpiew Mazurka Dąbrowskiego.

Tego dnia odbył się również koncert naszego chóru szkolnego - MAŁEGO WIWATU. Koncert nietypowy – chór w niepełnym składzie zaśpiewał do …. kamery. Mając na uwadze nasze wzajemne bezpieczeństwo koncert odbył się bez publiczności.

Dzięki dzisiejszej technologii nikt nie przegapi żadnej uroczystości 😊

• Kampania reklamowa dla SOS Wioski Dziecięce

• 9 listopada 2021 r. o godzinie 23:30 zakończyliśmy zdjęcia do kampani reklamowej dla Fundacji SOS Wioski Dziecięce. Była to niesamowita, wielogodzinna przygoda pod okiem profesjonalnej ekipy filmowej.

Reżyserem kampanii, która ukaże się w grudniu jest Maciej Kowalczuk, autorem zdjęć Michał Dąbal.

Ogromne podziękowania dla naszych chórzystów: Magdy, Dominiki, Mai, Gabrysi, Ady, Oliwii, Julii, Zosi, Kamila, Kazia, Poli i Julii oraz Ich Rodziców za zaangażowanie, wytrwałość, cierpliwość i cieżką pracę do późnych godzin.

• Listopadowe sukcesy sportowe

• Mistrzostwa Dzielnicy - Piłka ręczna - chłopcy - kategoria młodzież - 3 miejsce

Mistrzostwa Dzielnicy - Piłka ręczna - dziewczęta  - kategoria młodzież - 2 miejsce

Mistrzostwa Dzielnicy - UNIHOKEJ w kategorii mlodzież - dziewczęta - 2 miejsce