Szkoła Podstawowa nr 92 im. Jana Brzechwy w WarszawieTurnus I - 26.06 - 30.06.2023 r.
Turnus II - 03.07 - 07.07.2023 r.
WYCHOWAWCY GRUP PODCZAS AKCJI LATO W MIEŚCIE 2023
Grupa I - klasy I sala nr 12; Julia Adrjańczyk
Grupa II – klasy I +II sala nr 12; Ewa Kurach
Grupa III – klasy II sala nr 22; Anna Słupkowska
Grupa IV – klasy II-III sala nr 22; Emilia Borowa
Grupa V – klasy IV- VI sala nr 23; Agata ProkosińskaRAMOWY PROGRAM - LATO W MIEŚCIE 2023
Data
Zajęcia
9:00-12:00
Obiad
12:00-14:00
Zajęcia
12:00-17:00
26.06
poniedziałek
- zajęcia organizacyjne gr. I, II, III, IV,V,
„Bezpieczeństwo podczas wakacji”
-warsztaty pszczelarskie na terenie szkoły
gr. V godz. 11:00-11:45
gr. III godz. 12:00-12:45
gr. godz. 13:00-13:45
gr. IV godz.
gr. II 14:00-14:45
gr. I godz. 15:00-15:45
- zajęcia kreatywne
Ukraiński Hab
ul. Marszałkowska 77/79gr. IV, III godz. 9:00-10:00
gr. I , II godz. 10:00-11:00
Godzina spożywania obiadu uzależniona będzie od rozkładu zajęć w danym dniu dla poszczególnych grup
-zajęcia integracyjne z wychowawcami na terenie szkoły
-zajęcia na świeżym powietrzu
27.06
wtorek
- zajęcia na basenie, Ośrodek Sportu i Rekreacji
ul. Potocka
gr. IV, V godz. 10:00- warsztaty „Pokaz kreskówek”
Izba Pamięci przy Muzeum Powstańców Warszawy
ul. Wolska 168,gr. I godz. 9:30
gr. II godz. 11:00- zajęcia w Łazienkach Królewskich (miejsce spotkania kasa w Podchorążówce)
„Poznaj króla” gr. III godz. 10:00
Godzina spożywania obiadu uzależniona będzie od rozkładu zajęć w danym dniu dla poszczególnych grup
- zajęcia z wychowawcami na terenie szkoły
-zajęcia na świeżym powietrzu
28.06
środa
- zajęcia na basenie, Ośrodek Sportu i Rekreacji
ul. Potocka 10:00 gr. III- zajęcia w Łazienkach Królewskich (miejsce spotkania kasa w Podchorążówce) godz. 10:00
gr. I „Bajka zamiast lekcji”
gr. II „Wehikuł czasu”
gr. V „Poznaj króla”
- warsztaty kreatywne gr. IV godz. 10:00-11:00
ul. Sienna 39 piętro I
Godzina spożywania obiadu uzależniona będzie od rozkładu zajęć w danym dniu dla poszczególnych grup
- zajęcia z wychowawcami na terenie szkoły
-zajęcia na świeżym powietrzu
29.06
czwartek
- Kino Wisła „Rysiek super wróbel.” gr. I, II, III, IV, V godz. 10:00
Godzina spożywania obiadu uzależniona będzie od rozkładu zajęć w danym dniu dla poszczególnych grup
- zajęcia z wychowawcami na terenie szkoły
- warsztaty kulinarne zajęcia z
wychowawcami na terenie szkoły
30.06
piątek
- zajęcia w Muzeum Polin ul. Anielewicza 6 godz. 10:15
gr. I, II „American Dream. Niezwykła historia braci Warner Bros”
- zajęcia w Łazienkach Królewskich (miejsce spotkania kasa w Podchorążówce) godz. 10:00
gr. III „Na tropie śladów”
gr. IV „Wehikuł czasu”
- warsztaty „Pokaz kreskówek”
Izba Pamięci przy Muzeum Powstańców Warszawy
ul. Wolska 168,gr. V godz. 9:30
Godzina spożywania obiadu uzależniona będzie od rozkładu zajęć w danym dniu dla poszczególnych grup
- zajęcia z wychowawcami na terenie szkoły
-zajęcia na świeżym powietrzu
03.07
poniedziałek
- zajęcia na basenie, Ośrodek Sportu i Rekreacji
ul. Potocka
10:00 gr. I, II- warsztaty chemiczne na terenie szkoły
gr. III godz. 10:00-11:00
gr. IV godz. 11:00-12:00
gr. V godz. 12:00- 13:00,
gr. I godz. 13:00-14:00,
gr. II godz. 14:00-15:00
Godzina spożywania obiadu uzależniona będzie od rozkładu zajęć w danym dniu dla poszczególnych grup
- zajęcia z wychowawcami na terenie szkoły
-zajęcia na świeżym powietrzu
04.07
wtorek
- zajęcia na basenie, Ośrodek Sportu i Rekreacji
ul. Potocka 10:00
gr. III, IV- zajęcia na terenie szkoły „Patent na Bezpieczne i Zdrowe Wakacje”
gr. V godz. 11:00-12:00
gr. IV godz. 12:00-13:00
gr. III godz. 13:00-14:00
gr. II godz. 14:00-15:00
gr. I godz. 15:00-16:00
- spacer śladami Chopina (zbiórka pod Kolumną Zygmunta) godz. 10:00 gr. I, II,
Godzina spożywania obiadu uzależniona będzie od rozkładu zajęć w danym dniu dla poszczególnych grup
- zajęcia z wychowawcami na terenie szkoły
-zajęcia na świeżym powietrzu
05.07
środa
- zajęcia na basenie, Ośrodek Sportu i Rekreacji
ul. Potocka 10:00
gr. I, II- warsztaty „Pokaz kreskówek”
Izba Pamięci przy Muzeum Powstańców Warszawy ul. Wolska 168,
gr. III godz. 9:30
gr. IV godz. 11:00
- zajęcia w Łazienkach Królewskich (miejsce spotkania kasa w Podchorążówce) godz. 10:00
gr. V „Obiady czwartkowe, czyli zabawy przyjemne i pożyteczne”
Godzina spożywania obiadu uzależniona będzie od rozkładu zajęć w danym dniu dla poszczególnych grup
- zajęcia z wychowawcami na terenie szkoły
zajęcia na świeżym powietrzu
06.07
czwartek
- Kino Wisła „Miss Kraken.” gr. I, II, III, IV, V godz. 10:00
Godzina spożywania obiadu uzależniona będzie od rozkładu zajęć w danym dniu dla poszczególnych grup
- zajęcia z wychowawcami na terenie szkoły
- warsztaty kulinarne zajęcia z wychowawcami na terenie szkoły
07.07
piątek
- zajęcia na basenie, Ośrodek Sportu i Rekreacji
ul. Potocka
10:00 gr. IV, V- zajęcia w Łazienkach Królewskich (miejsce spotkania kasa w Podchorążówce) godz. 10:00
gr. II „Na tropie śladów”
gr. III „Wehikuł czasu”
gr. I „Wehikuł czasu”
Godzina spożywania obiadu uzależniona będzie od rozkładu zajęć w danym dniu dla poszczególnych grup
- podsumowanie akcji „Lato w mieście”
- zajęcia sportowe na świeżym powietrzu