• ZEBRANIE RADY RODZICÓW

• Szanowni Państwo

Zapraszam na spotkanie Rady Rodziców, które odbędzie się w dniu 30 stycznia 2017 o godz. 18.00

Przewodnicząca Rady Rodziców

Agnieszka Kopacz

• ZIMA W MIEŚCIE

• Serdecznie zapraszamy do udziału w tegorocznej akcji "Zima w Mieście" w terminie od 13.02.2016 do 24.02.2016.

Wszytkie informacje wraz z kartą uczestnika znajdują się w zakładce "Zima w Mieście".

• KANGUR MATEMATYCZNY

• UWAGA

W zakładce Konkursy znajdują się szczegóły dotyczące XXVI edycji Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny”

• MIŚ

• Mikołajkowa Integracja Świąteczna wpisała się już na stałe w kalendarz  uroczystości naszej szkoły. W tym roku MIŚ odbył się 15 grudnia i jak zwykle spowodował wielki ruch.

Kiermasz rozpoczęły dzieci z chóru, które pod kierunkiem Pani Eweliny Lachowicz przygotowały koncert pięknych kolęd i pastorałek.

Stoły zastawione zostały wspaniałymi wytworami rąk nauczycieli, dzieci  i ich bliskich. Już  od początku grudnia  w klasach trwały gorące przygotowania.  Dziś każdy mógł zakupić pierniczki dekorowane z wielką precyzją małymi paluszkami, śliczne kartki świąteczne, ozdoby, stroiki, mieniące się bombki, uśmiechnięte  aniołki, misternie wykonane mikołaje i bałwanki oraz wiele innych ozdób.  Wokół wznosił się cudowny, piernikowy zapach.  Nieopodal działała kawiarenka z pysznymi ciastami i gorącą, zimową herbatą.

Dzieci mogły również wziąć udział w mini warsztatach: przyozdabiały pomarańcze goździkami, kleiły choinki, składały gwiazdy.

Zarówno sprzedający  jak i kupujący bardzo dobrze się bawili. Cały kiermasz przepłynął nam w miłej i świątecznej atmosferze.

Drodzy Rodzice bardzo dziękujemy Wam za pomoc i zaangażowanie!

Do zobaczenia za rok!

Hanna Bogusz

• OGÓLNOPOLSKI SUKCES NADII

• Nadia Zaborowska, uczennica klasy 6d, została laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Literacko-Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży „Janusz Korczak – czarodziej naszej wyobraźni” w kategorii wiekowej 5-12 lat.

Gratulujemy sukcesu!

Nadia napisała scenariusz etiudy filmowej, który prezentujemy tytaj.

• SZKOŁA PODSTAWOWA NR 92 NA PODIUM !!!

• Uroczysta gala i podsumowanie konkursu na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową dzielnicy Żoliborz dobiegła końca.

Zwycięska kartka należy do Zosi Derdzikowskiej z klasy VId, II miejsce zajął Kacper Rupniewski z klasy VId, a III Kajetan Wójcik z klasy VIb. W kategorii klas I-III szkół podstawowych podium należało do Oskara Batóga z klasy II f.

Serdecznie gratulujemy Zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów !!!

• KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

• Zapraszamy wszystkich na Kiermasz Świąteczny organizowany w ramach projektu Mikołajkowej Integracji Świątecznej - MIŚ który odbędzie się 15 grudnia 2016 r. w godzinach 16.30-19.00 w dużej sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 92 przy ul. Przasnyskiej 18 a.