- 0A - wychowawca: Aleksandra Kwaśnik, Grażyna Karaś
- 1A - wychowawca: Anna Trętowska
- 1B - wychowawca: Robert Janasiak
- 1S - wychowawca: Marta Karczewska
- 1T - wychowawca: Jolanta Hodakowska
- 2A - wychowawca: Maria Chodkowska
- 2B - wychowawca: Katarzyna Łączyńska
- 2S - wychowawca: Joanna Górecka
- 3A - wychowawca: Anna Hołub
- 3B - wychowawca: Wioletta Kłosowska
- 4A - wychowawca: Alicja Kosno
- 4B - wychowawca: Małgorzata Kotowska
- 5A - wychowawca: Wioleta Pawluczuk
- 5B - wychowawca: Anna Symołon
- 5C - wychowawca: Joanna Górecka
- 6A - wychowawca: Piotr Duchalski
- 6B - wychowawca: Katarzyna Bandulet
- 6S - wychowawca: Mariusz Jancik
- 7A - wychowawca: Anna Gongolewska
- 7B - wychowawca: Rafał Rosa
- 7C - wychowawca: Robert Pawlik
- 7D - wychowawca: Natalia Maruszewska
- 8A - wychowawca: Małgorzata Kotecka
- 8B - wychowawca: Anna Ciećwierz
- 8C - wychowawca: Krzysztof Orzeszek
ROK 2024 / 2025Integracja
W nagrodę za ostatnie sukcesy sportowe uczniów 6s wybraliśmy się na wspólne świętowanie i integrację.Pobawiliśmy się przy kręglach i doładowaliśmy węglowodanów 🍕.
Obchody Dnia Chłopaka
Spływ kajakowy
25.09.2024 r. uczniowie klas 7a, 7b, 7d i 6s uczestniczyli w spływie kajakowym . Niektórzy mieli okazję po raz pierwszy płynąć kajakiem.Uczestnicy wyprawy pod okiem wykwalifikowanych ratowników pokonali dwugodzinną trasę wzdłuż Wału Miedzeszyńskiego.
Po drodze mogliśmy bezpośrednio obcować z piękną Wisłą, podziwiać nienaruszoną przyrodę i cieszyć się słoneczną pogodą. Spokojny nurt rzeki i brak przeszkód pozwoliły na bezpieczne dotarcie do mety.
Wracając do szkoły wszyscy przyznali, że to była jedna z najlepszych wycieczek!
ROK 2023 / 2024Dzień dziecka w Tepfactor 💪
Urząd Komunikacji Elektronicznej
23.04.2024 - wycieczka do Urzędu Komunikacji Elektronicznej
Spotkanie z ozobotami,nauka podstaw programowania, tworząc sekwencje ruchów dla ozobotów.
Rozwijanie umiejętności technologicznych i kreatywnego myślenia.
Dobra zabawa połączona z nauką 😉
Karta rowerowa
17 kwietnia 2024 r. uczniowie klas 5 przystąpili do egzaminu praktycznego na kartę rowerową.Karta wymagana jest od osób niepełnoletnich pomiędzy 10 a 18 rokiem życia i z założenia gwarantuje podstawową znajomość przepisów ruchu, niezbędną do bezpiecznego poruszania się po drogach. Warto wiedzieć, że jej brak może skutkować poważnymi kłopotami prawnymi.
Warto wiedzieć:
- Karta rowerowa wymaga jest od osób niepełnoletnich pomiędzy 10 a 18 rokiem życia korzystających z rowerów, hulajnóg elektrycznych i tzw. urządzeń transportu osobistego (UTO) – czyli innych pojazdów napędzanych silnikiem elektrycznym przeznaczonych do poruszania się jednej osoby na stojąco (deskorolki i longboardy elektryczne, segwaye, monocykle itp.).
- Karta rowerowa wymaga jest na drogach publicznych – co oznacza, że również na chodniku, który jest częścią drogi publicznej.
- Co ważne, wbrew powszechnym przekonaniom, nie ma przepisu, który zwalniałby z obowiązku posiadania karty osobę niepełnoletnią, podróżującą w towarzystwie dorosłego opiekuna.
- W razie dowolnej kolizji drogowej, niezależnie kto był sprawcą, karta zostanie przez policję sprawdzona na pewno. Wtedy należy się liczyć np. z problemami z uzyskaniem odszkodowania od ubezpieczyciela, a w skrajnym przypadku sprawą w sądzie rodzinnym w związku z dopuszczeniem dziecka do prowadzenia pojazdu bez uprawnień.
Lekcja muzealna w Muzeum Narodowym Świat Mitów oraz zwiedzanie wystawy Picasso
Kajtek Czarodziej
6 grudnia 2023 r. z okazji Mikołajek klasa 5s, 6a, 6b i 6d wybrały się do kina na film pt. „Kajtek Czarodziej”. Jest to magiczna opowieść o dorastaniu.„Najważniejsze, co możemy dać dziecku, to nasza miłość, uwaga i zrozumienie”, twierdził Janusz Korczak. „Kajtek Czarodziej” to film zabawny i pełen magii film, to opowieść o magicznym świecie dziecięcej wyobraźni, dorastaniu i ulepszaniu świata, który w lekki sposób oddaje najważniejsze skarby filozofii Janusza Korczaka: każde dziecko należy kochać, respektować jego granice i pozwalać mu marzyć!
Gra miejska na Muranowie
27 września 2023 r. klasa 5s wyruszyła na lekcje historii, geografii i wychowania fizycznego na Muranów.Zwiedziliśmy wykopaliska archeologiczne przy ulicy Miłej, zobaczyliśmy znalezione tam artefakty świadczące o mieszkańcach przedwojennych kamienic. Pani Monika z Muzeum Getta Warszawskiego opowiedziała nam o pracy archeologów i o sposobach pozyskiwania informacji o przeszłości i o planach Muzeum.
Po zwiedzaniu zagraliśmy w grę miejską z wykorzystaniem instalacji przygotowanych przez Muzeum Historii Żydów Polskich Polin i odkrywaliśmy historie z powstania w getcie warszawskim.
Pracowaliśmy z mapą, udało nam się dzięki temu odkryć trzy kryjówki. Jedną z nich była ta związana z Krystyną Budnicką, nominowaną do tegorocznego tytułu Warszawianki roku 2023.
ROK 2022 / 2023
Radość z ruchu = Joy of moving
17 kwietnia 2023 r. - warsztaty w Centrum Olimpijskim
Serce Fryderyka Chopina
22 lutego 2023 r. minęła 213 rocznica urodzin polskiego Kompozytora - Fryderyka Chopina.Z tej okazji uczniowie klas IV mieli do wykonania nietypowe zadania - odnaleźć serce Kompozytora.
Prezent mikołajkowy dla Dawida
Klasa 4s przygotowała mikołajkowy prezent dla Dawida, podopiecznego Fundacji Spełnij Jedno Marzenie. Dawid w swoim liście do Mikołaja prosił o grę planszową, w którą będzie mógł grać z bratem oraz o słodycze. Marzenie zostało zrealizowane. Prezent dotrze na Mikołajki.
Halloween
Legendy Warszawskie
19 października 2022 r. klasy 4a, 4b i 4s wzięły udział w międzyprzedmiotowej wycieczce "Legendy Warszawskie".
Podróż rozpoczęliśmy od odwiedzenia grobów Artura Oppmana Or-Ota oraz Marii Kownackiej na Starych Powązkach. Następnie ruszyliśmy na Stare Miasto i Tamkę gdzie spotkaliśmy m. in. Syrenkę Warszawską, Warsa i Sawę, Bazyliszka oraz Złotą Kaczkę.Dziękujemy za inspirującą przygodę.
Wyjazd integracyjny
Wrzesień 2022
ROK 2021 / 2022
Teatr Capitol
Pieski z ręcznika
Wycieczka do agroturystyki „Natura wzywa”
Dzień bez plecaka - 12 kwietnia
Jedność z Ukrainą
Warsztaty świąteczne
Mikołajki
Dzień Pluszowego Misia
Wystawa prac plastycznych „Gwiaździsta noc” – Vincent van Gogh
Warsztaty florystyczne „Las w słoiku”
Dzień Tabliczki Mnożenia
Dzień Chłopaka
ROK 2020 / 2021
Dzień kibica
11. czerwca rozpoczęło się Euro2020, a pierwszy mecz, w którym zagrała reprezentacja Polski był w poniedziałek.W związku z tym PONIEDZIAŁEK 14 CZERWCA ogłoszony został DNIEM KIBICA.
Gry i zabawy po powrocie do szkoły.
8 marca 2021
Święto naszych małych Pań
Dzień Kobiet, Dzień Kobiet! Niech żyją nam zdrowe!
WALENTYNKI
Sukcesów w życiu, szczęścia w miłości.
Dużo uścisków, samych radości.
Spełnienia marzeń, mocy słodyczy, w dniu Walentego 2c życzy :)
ROK 2019 / 2020
DZIEŃ KOBIET
W nasej klasie Święto Kobiet było obchodzone naprawdę wyjątkowo!
Chłopcy podarowali swoim koleżankom spersonalizowane magnesy, złożyli piękne życzenia
oraz zaśpiewali sto lat! Brawo Chłopcy!
Wszystkiego najlepszego nasze małe Kobietki! :)
Pasowanie na czytelnika
Uczniowie klasy 1c zostali uroczyście pasowani na czytelników! W styczniowe popołudnie dzieci udały się z wychowawcą do szkolnej biblioteki, aby wspólnie z Panią Agnieszką Jamką odmówić książkową przysięgę :)
Od dziś szanujemy książki, uczymy się je czytać i wiemy jak poruszać się w bibliotece szkolnej.
Dziękujemy!
Bal karnawałowy
16 stycznia 2020r., uczniowie klasy 1c wzięli udział w Balu Karnawałowym dla klas I-III.
Zabawa była świetna, a stroje dzieci przepiękne! :)
Wycieczka - Stadion Narodowy
24 października, klasa 1c wybrała się do Smart Kids Planet. Podczas zajęć edukacyjnych dzieci uczyły się kodowania i programowania. Zabawa była naprawdę świetna!
"Żywa lekcja przyrody"
10 października, klasa 1c wzięła udział w żywej lekcji przyrody. Dzieci miały okazję zobaczyć i pogłaskać oswojone ptaki drapieżne, a także dowiedzieć się wielu ciekawych informacji na ich temat.
Fotorelacja
Wycieczka do Łazienek Królewskich
7 października, klasa 1c wybrała się na swoją pierwszą wycieczkę - do Łazienek Królewskich. Tam odbyła się ciekawa lekcja przyrody na świeżym powietrzu oraz dodatkowa lekcja w Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa.