• SUKCES UCZNIÓW KLASY ID

• Uczniowie klasy ID mogą pochwalić się swoim kolejnym, wielkim osiągnięciem.

Jak już kiedyś pisaliśmy, nasi pierwszoklasiści codziennie zbierają makaron do magicznego słoika. Dlaczego magicznego? Dlatego, że słoik napełnia się makaronem w momencie, gdy uczniowie aktywnie pracują na zajęciach, wzorowo się zachowują, przestrzegają ustalonych zasad.

• UCZNIOWIE 1D W KAWĘCZYNIE

• 1 kwietnia 2015 roku uczniowie klasy ID pojechali do Kawęczyna.

We wsi Kawęczyn znajduje się Gościniec Wiecha, gdzie od 1992 roku realizowany jest program Od ziarenka do bochenka. Podczas zajęć uczniowie zostali zapoznani z kulturą, pracą i życiem na wsi.

• FESTIWAL ZDROWIA W NASZEJ SZKOLE

• Ruch jest w stanie zastąpić prawie każde lekarstwo, ale wszystkie leki razem wzięte nie zastąpią ruchu”.

Zdrowie i aktywność fizyczna były tematem przewodnim kolejnej edycji Festiwalu Zdrowia.

• GOŚĆ I SKRZYPCE

• W czwartek 26.03.2015r odwiedził naszą klasę tata Antona - Pan Tadeusz Melon.

Gość został zaproszony w ramach klasowego projektu „Mój zawód, moja pasja.” Pan Tadeusz przyniósł do klasy skrzypce. Zapoznał dzieci z ich budową. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, iż w skrzypcach „zamieszkują” trzy zwierzątka: ślimak – w gryfie, żabka i końskie włosy – w smyczku.

• NASZE ROŚLINKI

• W połowie marca posialiśmy w klasie różne roślinki. Poziomki, iryski i inne kwiatki… Dzień za dniem obserwujemy jak rosną nasze roślinki, podlewamy, wystawiamy do słonka.