• KLASA ID NA WYCIECZCE

• 6 lutego 2015 roku uczniowie klasy ID wzięli udział w VI edycji kampanii społecznej „Warszawska Linia Edukacyjna”. Jest to projekt edukacyjny skierowany do uczniów szkół podstawowych, prowadzony w każdy piątek roku szkolnego w tramwaju.

• CERTYFIKAT

• Uczniowie klasy ID otrzymali certyfikat uczestnictwa w konkursie na reportaż z akcji 7 listopada – Dzień Śniadanie Daje Moc w ramach programu „Śniadanie daje moc”, będącego elementem edukacji zdrowotnej.

Gratulujemy!

Joanna Szydłowska

• BEZPIECZNE FERIE

• Dnia 15.01.2015r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z twórcą i pierwszym naczelnikiem Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego na Jurze, zawodowym ratownikiem i przewodnikiem, autorem ustawy o bezpieczeństwie i ratownictwie w górach i zorganizowanych stokach narciarskich, dowódca setek akcji ratunkowych Piotrem van der Coghenem, który udzielił uczniom kilku rad przygotowujących ich do ferii.

• OLIMPIADA OLIMPUSEK

• W dniach 8 I 2015 r. i 9 I 2015 r. w Naszej Szkole odbyły się dwie Olimpiady Przedmiotowe dla uczniów klas I – III: Olimpusek (sprawdzian zintegrowany) oraz Olimpusek z języka angielskiego. W sumie udział wzięło 194 uczniów.

Teraz nie pozostaje nam nic innego, jak cierpliwie czekać na wyniki konkursu.

Joanna Szydłowska

• POWSTANIE WARSZAWSKIE RAZ JESZCZE

• 12 stycznia w Szkole Podstawowej nr 92 im. Jana Brzechwy na Żoliborzu odbyło się spotkanie z Piotrem C. Śliwowskim, Szefem Sekcji Historycznej Muzeum Powstania Warszawskiego i producentem wykonawczym filmu „Powstanie Warszawskie”.