• WESOŁYCH ŚWIĄT

• Drodzy Uczniowie, Rodzice
            Życzymy Wam rodzinnych, ciepłych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.
            Beztroskiego wypoczynku i nagromadzenia energii, która przełoży się na
            nowe pomysły, motywację do działania i osobiste sukcesy w Nowym Roku!

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

• SZANOWNI PAŃSTWO

• Uprzejmie informujemy, że w okresie przerwy świątecznej tj.  od 22.12.14 do 24.12.14 oraz od 29.12 do 31.12.14 szkoła może zapewnić zajęcia opiekuńcze dla wszystkich uczniów.
            W celu zorganizowania właściwej opieki prosimy osoby zainteresowane o zgłaszanie obecności dziecka do sekretariatu szkoły najpóźniej do dnia 18 grudnia 2014 r. do godziny 16:00.

• DEKOROWANIE DRZEWKA

• 12 grudnia 2014 roku o godzinie 13:00 uczniowie klasy ID przyłączyli się do wspólnego dekorowania świątecznego drzewka oraz wesołego kolędowania z przedstawicielami Warszawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej oraz okolicznymi mieszkańcami.

• ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

• 25 listopada razem ze wszytkimi dzieciakami świata świętowaliśmy w OA Światowy Dzień Pluszowego Misia. Była to dobra okazja do zaprezentowania swoich przytulanek kolegom, do zabawy śladami misia po szkole oraz przygotowania słodkiego i zdrowego poczęstunku – kanapek z miodem.

• DRODZY RODZICE

• Bardzo prosimy, aby nie dokonywać w grudniu wpłat za obiady  za miesiąc styczeń 2015.

Na początku stycznia zostanie podany termin opłacanie posiłków.

Maryla Dutkiewicz

• KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

• 9 grudnia 2014 r w naszej szkole odbył się II Kiermasz Świąteczny realizowany w ramach projektu Mikołajkowej Integracji Świątecznej- MIŚ połączony z warsztatami, występem jasełkowym klasy III c oraz kolędowym koncertem chóru Wiwat.

• MIŚ I SMERFY

• 9 grudnia 2014r. w szkole odbyła się Mikołajkowa Integracja Świąteczna. Smerfy również w niej uczestniczyły! Wraz z rodzicami mali adepci stworzyli całe mnóstwo świątecznych ozdób.

• MIKOŁAJKI W AKADEMII SMERFA

• Nareszcie nadszedł wymarzony przez wszystkie Smerfy dzień – Mikołajki. Od samego rana dzieciaki były bardzo podekscytowane. Wspólnie ubieraliśmy żywą choinkę, którą dostaliśmy w prezencie od Dziadka Antosi (Panie Dziadku – bardzo dziękujemy!).