• WIZYTA PANI PIELĘGNIARKI W CHACIE SKRZATA

• Dnia 22.10. uczniów klasy 0B odwiedziła Pani Pielęgniarka, która opowiedziała  nam o wykonywanym przez siebie zawodzie. W czasie spotkania dowiedzieliśmy się w jaki sposób możemy zapobiegać  infekcjom (zasłanianie ust w czasie kaszlu, chronienie miejsc skaleczonych), jak należy o siebie dbać, ubierać się odpowiednio do pogody, właściwie odżywiać, zachować zasady higieny i zdrowego stylu życia.

• ŚLUBOWANIE

• Dzień 15 października 2014 roku na długi czas pozostanie w pamięci tegorocznych pierwszoklasistów. Tego dnia w Szkole Podstawowej nr 92 miała miejsce uroczysta akademia z okazji Pasowania na Ucznia. Na uroczystość przybyli liczni goście, rodzice i dziadkowie.
            Uczniowie klas pierwszych zaprezentowali wspaniały program artystyczny.

• WYCIECZKA 1E DO ŁAZIENEK KRÓLEWSKICH

• W dniu 23.102014 r. klasa Ie była na wycieczce w letniej rezydencji naszego ostatniego Króla Stanisława Augusta w Pałacu na Wyspie. Łazienki Królewskie to nie tylko piękne wnętrza i przestrzenie. To również unikatowe kolekcje sztuki, wśród których można znaleźć dzieła wielu znamienitych twórców.

• 2A O POŻEGNANIU LATA I DNIU CHIŃSKIM

• POŻEGNANIE LATA

22 września żegnaliśmy lato  podczas imprezy integracyjnej dla klas 0-III. Dziewczynki z naszej klasy miały na głowach przepiękne, jesienne wianuszki wykonane z kolorowych liści i jarzębiny.

• LEKCJA PROGRAMOWANIA

• W ramach Europejskiego Tygodnia Kodowania chłopcy z klasy Va uczestniczyli w lekcji programowania w Szkole Podstawowej nr 68 im. Artura Oppmana. Programowanie daje możliwość doświadczenia bycia twórcą, współpracy w grupie, wymiany doświadczeń, oraz mistrzostwa w działaniu.