• KURS JĘZYKA CHIŃSKIEGO W NASZEJ SZKOLE

• Kurs z języka chińskiego odbywać się będzie co tydzień w każdą środę.

Pierwsze zajęcia rozpoczynają się 26.11.2014 roku o godz. 14.15 w sali nr. 65. Koszt zajęć 25zł/1h.

Zapraszamy!

• ZEBRANIE RADY RODZICÓW

• Szanowni Państwo,

Zapraszam na najbliższe zebranie Rady Rodziców, które odbędzie się 1 grudnia 2014 o godzinie 18 00.
            Omawiane tematy: wyjazd na tzw. "Zieloną szkołę" i dofinansowanie konkursów.
            Zapraszam,

Agnieszka Kopacz

• POWĄZKI WOJSKOWE

• W dniu 31 października, w przeddzień Święta Zmarłych-uczniowie klasy Va wraz z opiekunami i pod przewodnictwem pana Jarosława Wróblewskiego udali się na grób patrona szkoły Jana Brzechwy, gdzie zostały zapalone znicze.

• ŚNIADANIE DAJE MOC

• Uczniowie klasy ID od dłuższego czasu przygotowywali się do wzięcia udziału w programie Śniadanie Daje Moc. Głównym celem programu jest zwiększenie świadomości na temat zdrowego odżywiania i roli śniadania w diecie dziecka.

• "ZABAWY Z MATEMATYKĄ" - ORIGAMI

• W naszej szkole od września, po raz kolejny, realizowany jest projekt z zakresu zagospodarowania czasu wolnego dzieci i młodzieży. Zajęcia prowadzone są w formie zabaw i gier, co pozwala miło spędzić dzieciom czas poza lekcjami. Poprzez zabawę rozwijają umiejętności twórczego i logicznego myślenia.

• WYCIECZKA 1B

• W związku z Dniem Wszystkich Świętych i Dniem Niepodległości, klasa I B udała się wraz z opiekunami na Cmentarz Powązkowski. Spacer alejkami tego ważnego dla Warszawy miejsca był dla dzieci nie lada przeżyciem, co okazali odpowiednim zachowaniem podczas wycieczki.