• WIADOMOŚCI SPORTOWE

• 12 października nasi wspaniali chłopcy zajęli całe podium prestiżowego biegu pod patronatem Honorowym Patronatem Małżonki Prezydenta R.P. Pani Anny Komorowskiej.

• LAUREACI KONKURSU "WIELKI POETA MAŁYCH SŁÓW"

• 1.    Łuczak Zuzanna - kl. VI b

2.    Siemieniewska Maja - kl. IV a

3.    Świderska Aleksandra – kl. V c

Wyróżnienia:

Bryndza Andrzej – kl. VI b

Rzewuski Hubert – kl. IV a

Szymecka Oliwia – kl. V c

• DZIEŃ CHIŃSKI

• Dnia 20. 10. 2014 gościli w naszej szkole przedstawiciele Ambasady Chińskiej:  profesor Li Qikun, Li Chi - właściciel tradycyjnych chińskich restauracji China Garden wraz z mistrzem sztuki kulinarnej Panem Gu, Lin Yu oraz nauczyciele Zhang Ruojo i Wang MingJu, którzy zabrali nas w daleką podróż do Azji.

więcej - Wydarzenia szkolne

• PIERWSZY MIESIĄC JUŻ ZA NAMI!

• Pierwszy miesiąc pracy w Akademii Smerfa za nami! Dzieci doskonale zaadaptowały się do życia w szkole. Bardzo szybko udało im się zapamiętać imiona Pań oraz nowych koleżanek i kolegów. Wiedzą także jak poruszać się po szkole i jakie obowiązują w niej zasady. Powoli z przedszkolaków zaczynają zamieniać się w prawdziwych małych uczniów.

więcej - Oddziały przedszkolne

•  Dzień Komisji Edukacji Narodowej w naszej szkole.

By godnie uczcić ten dzień, uczniowie klas IVa, IVb, IVd, VIa, VIb, VIc, pod opieką Samorządu Szkolnego, przygotowali program artystyczny. Zaprezentowali pokaz mody nauczycielskiej i krótki pokaz taneczny. W zabawny sposób wykreowali stroje dla każdego nauczyciela, które można było zakupić za kilka „uśmiechów pedagogicznych”. Apel zakończył się złożeniem życzeń i wręczeniem wszystkim pracownikom szkoły kwiatów.

Anna Gongolewska, Anna Ciećwierz, Edyta Maćkiewicz

• "WF Z KLASĄ"

• W tym roku szkolnym postanowiliśmy przystąpić do II edycji programu "WF z Klasą". Jest to program Centrum Edukacji Obywatelskiej realizowany przy wsparciu "Gazety Wyborczej" i portalu Sport.pl. Działania finansuje Ministerstwo Sportu i Turystyki. Program jest objęty honorowym patronatem Ministra Sportu i Turystyki, Ministra Zdrowia oraz Minister Edukacji Narodowej.
            Program ten wspiera nauczycieli w rozwijaniu kultury fizycznej uczniów i przyczynia się do wypracowania pomysłów na nowoczesne i ciekawe lekcje.
            Koordynatorem tego programu w naszej szkole jest pani Anna Symołon a nauczycielem wspomagającym pan Mariusz Jancik.

• WYCIECZKA DO DYNIOLANDU KLAS 0

• We wtorek 7.10.2014 odbyła się pierwsza wspólna wycieczka uczniów klas 0 b i 0 a do Dyniolandu. Na miejscu na dzieci czekało mnóstwo atrakcji!

Tego dnia dopisała nam wspaniała pogoda. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od spaceru po polu dyniowym. Uczniowie mogli obejrzeć ponad 40 odmian dyń z całego świata.

czytaj więcej - Oddziały przedszkolne

• ZEBRANIE RADY RODZICÓW

• Szanowni Państwo,

3.11.2014 odbędzie się kolejne, trzecie - zabranie Rady Rodziców.

Podczas dwóch poprzednich (30.09 i 6.10) – Rada podjęła pierwsze uchwały – między innymi udzieliła absolutorium ustępującej Radzie, przyjęła sprawozdanie finansowe za rok szkolny 2013/2014 i wyraziła zgodę na dofinansowanie szkolnych konkursów.

Składki na RR – można i należy już wpłacać. W tym roku pozostają bez zmian (15 zł na pierwsze i 10 zł – na kolejne dziecko.

Pieniądze należy wpłacać na konto: Bank BGŻ  62 2030 0045 1110 0000 0057 8370.

Składkę można także wpłacać w sekretariacie.