• PINGWIN - JĘZYK ANGIELSKI

• Zachęcamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie z języka angielskiego Pingwin. Pytania zawarte w testach mają zróżnicowany stopień trudności, co pozwoli sprawdzić wiedzę każdemu uczniowi.
            Konkurs na charakter testowy. Każdy test składa się z 30 pytań. Do każdego pytania podane są cztery warianty odpowiedzi, z których tylko jeden jest prawidłowy. Każda z odpowiedzi jest punktowana. Za udzielenie prawidłowej odpowiedzi uczestnik otrzymuje 1 punkt. Natomiast za błędną odpowiedź -1 punkt. Jeżeli zawodnik nie udzieli odpowiedzi na dane pytanie otrzymuje 0 punktów.

•    Termin konkursu – 24.11.2014 r.

•    Koszt konkursu to 8 zł.

•    Zgłoszenia i opłaty przyjmują nauczyciele języka angielskiego.

Wszystkim życzymy samych prawidłowych odpowiedzi!!! 

• Z ŻYCIA PRZEDSZKOLAKÓW-CZYLI CO SŁYCHAĆ W CHACIE SKRZATA

• Minął już pierwszy miesiąc pobytu uczniów klasy 0B w zerówce. Nasi mali podopieczni bardzo szybko zaadoptowali się do życia przedszkolnego. Dzieci poznały dobrze Panie, nowych kolegów i swoją salę, w której mają ulubione zabawki. Znają plan dnia, z którego bardzo lubią zajęcia przy tablicy, zabawy w kole i prace plastyczne, a największą radość sprawia im wychodzenie na plac zabaw oraz spacery.

czytaj więcej - Oddziały przedszkolne

• AKCJA "SPRZĄTANIE ŚWIATA"

• Uczniowie naszej szkoły w dniu 19.09.2014 dołączyłi do ogólnopolskiej akcji „Sprzątanie Świata”. Tego dnia na lekcji przyrody zostały przeprowadzone zajęcia, które zainspirowały dzieci do działań mających na celu dbanie o nasze środowisko.

więcej - Wydarzenia szkolne

• INFORMACJA O OBIADACH

• Szanowni Rodzice

W zakładce "Obiady" została zamieszczona informacja o październikowych opłatach za obiady.

Maria Dutkiewicz

• UWAGA KONKURS!!!

• Zapraszamy uczniów z klas IV - VI do udziału w konkursie bibliotecznym pt. "WIELKI POETA MAŁYCH SŁÓW".

Zapisy w terminie 16.09 - 26.09.2014

Regulamin konkursu i wykaz wierszy w zakładce Biblioteka.