• WYJĄTKOWY DZIEŃ DLA UCZNIÓW KLASY ID

• 5 grudnia 2014 roku na długo pozostanie w pamięci uczniów klasy ID.

Nasi pierwszoklasiści rozpoczęli ten dzień bardzo pracowicie. Z ogromnym zaangażowaniem zabrali się za przystrajanie klasowej choinki.

• ANDRZEJKI W SZKOLE

• W dniach 27 i 28 listopada odbyły się wieczorki andrzejkowe dla klas I-III i IV-VI. Jak co roku, tradycyjnie starsi uczniowie dla swoich młodszych kolegów przygotowali ciekawe, zaskakujące wróżby andrzejkowe, które wszystkim sprawiły mnóstwo radości.

• PASOWANIE NA CZYTELNIKA

• Oficjalne przyjęcie najmłodszych uczniów do grona czytelników Bilblioteki Szkolnej organizowane co roku, weszło już na stałe do kalendarza szkolnych wydarzeń.

• MIKOŁAJKI

• Chociaż za oknami brak śniegu to nastrój świąteczny zagościł w naszej szkole. W tym wyjątkowym dniu, pojawili się uczniowie, którzy w swoim stroju mieli coś czerwonego, czyli mikołajowego.

• ZA NAMI JUŻ PIERWSZY POKAZ!

• Za nami już pierwszy pokaz Akademii Ruchu Flexik, który odbył się 28.11. Wzięli w nim udział uczniowie z klas IVb, IVd i VIa. Zaprezentowaliśmy wszystkim krótki skecz o zdrowiu oraz pokaz zumby, salsy na stepach i ball dance.

• GRATULACJE!

• 1 grudnia 2014r. został rozstrzygnięty Dzielnicowy Konkurs Plastyczny na najładniejszą kartkę z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Z niecierpliwością czekaliśmy czy praca naszej koleżanki zostanie doceniona przez Jury.

• ZABAWA ANDRZEJKOWA W CHACIE SKRZATA

• 27 listopada w naszym oddziale przedszkolnym panował niezwykły nastrój. Tego dnia obchodziliśmy  Andrzejki oraz odbyła się pierwsza wspólna impreza klasowa dzieci z udziałem rodziców.

Nasze Skrzaty przeniosły się w zaczarowany świat magii i wróżb. Poprzez zabawę dzieci poznały tradycje i obrzędy ludowe: wróżby oraz przepowiednie andrzejkowe.

• ZOŚKOWIEC - ODPOWIEDZIALNY ZA POLSKĘ, ODPOWIEDZIALNY ZA MŁODZIEŻ

• Ci, którzy z poświęceniem, w poczuciu odpowiedzialności za Polskę walczyli za jej wolność podczas Powstania Warszawskiego, czują się odpowiedzialni za wychowanie młodzieży. Mimo że Pan Henryk Kończykowski porusza się na wózku, nie odmawia spotkań z młodzieżą. W ten sposób przyczynia się do jej wychowania, daje jej możliwość spotkania się ze świadkiem historii.